Skoči na vsebino

Aprilia RS 50


Nik

Priporočene objave

zanima me pa še zakaj se zvrti sam do 8k pol pa začne trokirat, ka pol če fergija odprem/povrtam bo šla stvar do rdečga polja? :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zanima me pa še zakaj se zvrti sam do 8k pol pa začne trokirat, ka pol če fergija odprem/povrtam bo šla stvar do rdečga polja? :naughty:

ka pa če maš ti še podložko v auspuhu, ker tist mopedek ti gre res počas :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pobje mam problem!!! frgazer je odprt, avspuh prav tako sam men se noče zvrtet več kot 8000 rpm :BUA: , pol mi začne trokirat.ka pravte na kako elektronsko blokado?omejevalec obratov?

p.s. prva lastnica je bla ženska :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pobje mam problem!!! frgazer je odprt, avspuh prav tako sam men se noče zvrtet več kot 8000 rpm :BUA: , pol mi začne trokirat.ka pravte na kako elektronsko blokado?omejevalec obratov?

p.s. prva lastnica je bla ženska :OK:

Zgonjen bat...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moj orginal celinder se ni zasukal na več kot 8500-9000 in sem moral zamenjat prednji zobnik da je šel 85. se pravi malo bolj obrabljen bat da se nezasuče za tistih 1000 obratov in to je to. sem pa mel tudi gianelija gori. pol z polinijem pa je bla čist druga pesem saj mogoče poznaš motor sem ga alešu prodal

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja vem je reku da je uno šlo ko hudič :OK: neč no mogu bom kupt kit pa fergi in seveda športn filter,pol čes čas pa še zobnike, so novi gor :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok, eno vprašanje... je že kdo menjal magnet na motorju-jat ne dobim več dost štroma vn :(

PA še en problem mam, sklopka je fuč (nikol več ne dam nobenmu za pelat :P )

Kdo kej ve kok bi to pršlo pa kolk časa bi trajal, če bi ga dal na servis ker se mi ga resno ne da več razstavlat, aja pa menju bi vrjetn tut še lamele pa pa košaro pri menjalniku :S

p.s.: kere dele pa bi mi kej priporočal da dam gor (mam kit top performance 80, 21 fergazer, gianneli izpuh...)

LP

Popravljeno . Popravil BEliEVER
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok, eno vprašanje... je že kdo menjal magnet na motorju-jat ne dobim več dost štroma vn :(

PA še en problem mam, sklopka je fuč (nikol več ne dam nobenmu za pelat :P )

Kdo kej ve kok bi to pršlo pa kolk časa bi trajal, če bi ga dal na servis ker se mi ga resno ne da več razstavlat, aja pa menju bi vrjetn tut še lamele pa pa košaro pri menjalniku :S

p.s.: kere dele pa bi mi kej priporočal da dam gor (mam kit top performance 80, 21 fergazer, gianneli izpuh...)

LP

magnet vzamem vsaki tedn min. 1x dol to ti je najlažja stvar ki se jo da naredit. če maš seveda abciger :)

košarica je draga, nevem niti zakaj bi jo menjal, komlet lamel z fedrcami pa pride 30€ , v sloveniji 13k

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok, ali samo jaz ne najdem na spletu kita top 80? najdem samo 75...

aja denZ zakaj das 1x na teden dol??? :?

Popravljeno . Popravil FlamE#7
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zaka ga pa vsak tedn vzemeš dol :?

vedno na drugi mašini, pač dosti šravflem tega pa ko se kaj dela v mašini je treba magnet dol vrčt

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

magnet vzamem vsaki tedn min. 1x dol to ti je najlažja stvar ki se jo da naredit. če maš seveda abciger :)

košarica je draga, nevem niti zakaj bi jo menjal, komlet lamel z fedrcami pa pride 30€ , v sloveniji 13k

košara je uničena do konca :( , ker so kr kanali ratal na robovih pa stebričkih, abcigerja nimam ampak ga ma moj frend pa se mi ga ne da več murit pa kot sm že reku se ga men tut ne da več šraufat zdele ker nimam nobenga časa (delam mam čez glavo pa še šiht)!

Pol me bo servis koštal 30k sit po t malem... kolk pa so kej sklopke še nove?

p.s.: kolk pa pride tist kit 85ccm? pa kakšna je razlika v moči po 80ccm kitu? A ima am3 mašina isti nastavk za cilinder in bar kot am6?

LP

Popravljeno . Popravil BEliEVER
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upam da ni ze kdo kje prilepo! Vglavnem najdo sem predstavitev nove 50ke :D brat se mi ni dalo,ker kolk sem samo pogledal je slabo opisano,....

Za link naj mi en posle pm da mu ga poslem,ker je en od moderatorjev mi onemogocil kopiranje linkov :angry:

Popravljeno . Popravil justaboy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to je ze dolenc prlimu iz aprilia.com...

predstavitev mislm...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne morem tudi na privat poslat,ker je tako receni da ne bom kaj narobe reko moderator mi onemogoco se po privatnih linke posiljat,...kak lepo od njih :angry:

vglavnem pa moto(brez presledka)mania pika com si poglejte sam morte v najdi pika si napisat,ker drugac se mi zdi da ne gre

morem . z besedo pisat ce ne bo se tisto zbrisalo

Popravljeno . Popravil justaboy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1: zaradi nenadne bolezni :lol1: Link je drugi smeško

Popravljeno . Popravil the stroj
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pridem jaz danes domov in se za foro odločim da malo "prečekiram" svečko. dam dol tank da mam mal več maneverskega prostora in samo bulim :eek: use črno ej, še po glavi cilindra malo gor pa svečka čist temno črna. očistim kolikor se da in dam nazaj...

kaj sedaj? :angry2: :? :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!