Skoči na vsebino

Aprilia RS 50


Nik

Priporočene objave

Jebemo meni tudi več ne gre linkov limat

www (Zbrisano! Za oglaševanje se obrnite na marketing@motosvet.com) com /default. asp?rb=2&id=328

Popravljeno . Popravil ||cheff||
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo,

Evo moj motorček gre na servis in zdej se ne bom mogu vozt spet neki časa :( ... ampak ko ga dobim nazaj pa če je kdo od tukaj za-seveda predvsem tisti ki imate aprilio rs50 bi bilo lepo vidt da bi se enkrat dobil vsi skupaj (jast od vas še nikogar ne poznam pa bi vas z veseljem spoznal če je kdo za) se kam odpelal, naredl magar kakšn piknik al pa šli do obale se mal not vrže...

Bi mogoče bil kdo za to, pa da seveda mal vidimo kakšne vrste rs-k kej imamo :D pa d se še kej naučimo drug od drugega :P

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kako pa kaj turbina/nitro projekt?

drugace bi se pa lahko dobili ja... jst sm glih u sredini vseh :OK:

mah z italije kej dubit je tut t zadnja tko d bom zgleda še dooolg čaku na original nitro kit, ker tega k sm mel not sm zdej vn vrgu (pa dal enmu frendu k bo tut probu neki narest) k sm menjal fergazer in bi blo treba tist mal predelat spet (turbina pa nekak ne bo šla vrjetn-se da dubit sicer eno "kvazi" turbino za pred frgazer, se mi zdi, sam je kr neki, za tisto t ornk je pa preveč delov za menat) :( ampak zdej bom motor itak uporablu še do konca poletja-ko ga seveda dobim nazaj s servisa, potem se bo pa najvrjetneje prodajal ker pride v garažo zopet nekaj močnejšega :D :D :D Ker s štirimo motorji pa res ne vem kaj bom počel :P (dva bota dost: novi 600ccm in superminimoto :P )

LP

p.s.: sej ravno zaradi tega ker ga bom prodal bi naredu z njim še kkšno spominsko turco s kom :D

Popravljeno . Popravil BEliEVER
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdravo. Jaz pa bi rabil primerjave auspuhov za aprilio rs in sicer od metrakit sp series in pro ter yasuni hmr/2 pa lahko še tudi giannelli če ma kdo, res bi nujno rabil če ne gre linkov potem mi lahko pošljete na zasebnega ali pa tukaj sliko nalepeti če ma kdo. Hvala

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene neki zanima: zaka včasih ko ga šaltam do 6. prestave pa hočem pol šaltat nazaj v nižje prestave ne gre pa ak se neki sliši not pol čez par sekund pa zagrabi :blink: pa ni vedn da iz 6. prestave v nižjo ampak tut če ga mam v drugih prestavah učas ne zagrabi :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

METRAKIT

YASUNI HMR/2

YASUNI HMR/2 CK

Vedno pa lahko pogledaš tle ali tle

ne ne narobe si me razumel nisem mislil tega :) mislil sem tiste primerjave npr. v katerih obratih določeni auspuh bol vleče ipd.

mene neki zanima: zaka včasih ko ga šaltam do 6. prestave pa hočem pol šaltat nazaj v nižje prestave ne gre pa ak se neki sliši not pol čez par sekund pa zagrabi :blink: pa ni vedn da iz 6. prestave v nižjo ampak tut če ga mam v drugih prestavah učas ne zagrabi :huh:

mogoče se ti kuplonga pospeluje da maš premehke fedre notri :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Of topic:

Prodajajo se nasledji deli za RS:

-Gianeli izpuh

- Kit top perfotmance 75 [ bat menjan pred 500km] celinder brez risov

- Hebo lamel block

- Koleno za fergazer [fi-20]

- Filter malossi e13

- Dellorto 19

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene neki zanima: zaka včasih ko ga šaltam do 6. prestave pa hočem pol šaltat nazaj v nižje prestave ne gre pa ak se neki sliši not pol čez par sekund pa zagrabi :blink: pa ni vedn da iz 6. prestave v nižjo ampak tut če ga mam v drugih prestavah učas ne zagrabi :huh:

res noben ne we zaka se gre :cry: :cry: :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Of topic:

Prodajajo se nasledji deli za RS:

-Gianeli izpuh

- Kit top perfotmance 75 [ bat menjan pred 500km] celinder brez risov

- Hebo lamel block

- Koleno za fergazer [fi-20]

- Filter malossi e13

- Dellorto 19

ZANIMA ME ZA KOLIKO PRODAJAŠ FERGAZER IN LAMELNI BLOK PA KOLENO.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok, jast sm čist obupan... dans dobu predračun za servis mojga motorja- 250.000,00 sit - pol nej mi pa še kdo pove če so normalni!?!?! pa tok motor nov ni skor vreden! še za avto ni tok servis!!

A mogoče ve kdo kje bi se dal dobit en recimo obnovljen agregat za to aprilio rs50 po dokaj sprejemljivi ceni?? Please help ker za ta jajca ne mism dat tok dnarja ker je čista izguba!!!

Popravljeno . Popravil BEliEVER
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In to si dal na uradni servis :slap: Nikol nikol ne dajat na aprilijin uradni servis ker je tooooook drago da se ti zmeša. Raje pelji h kašnemu dobremu mehankarju

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej stroj, pa bi ti men lahko predlagu enga mehankarja-drugač pa sem dobu spisek delov k so za zamenjat pa ga bom dal tle gor pa bi bil tut vesel če bi mi lahko kdo kej pomagu zrihtat pol :)

ker unmu sm reku nej zdej počaka in je dal motor za kkšn teden v skladišče da se jast zjasnm kaj bom...

drugač pa nej bi bli naslednji deli:

sklopka (lamele)

sklopka

vodilna košara - sklopke

potisna plošča - sklopke

vzmeti sklopke - 3x

tesnila vsa

ležaj - 2x - sklopke

puša ležaja

glavna gred

ležaj glavne gredi - 2x

žica sklopke

vzmet za potiskač

pokrov sklopke

potisna palica

No ti me je on sfaksiru da nej bi rabu :S

Če mi lahko kakorkoli pomagate al pa da vete za kkšn razsut motor pa da bi lahko dobu te dele al pa cel agregat mi pleaaaas povejte

Hvala

p.s.:no sej če to zamenjam bo pa motor že skor nov :D (glede na to da sm že kr precej menju na njem :S )

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst ti svetujem, da pogledaš na e-bayu, pol maš pa še možnosti tuki pogledat. Najbolj sigurno, da boš pa kaj našel je pa geiwiz.de, in se mi zdi, da je tudi najbolj zanesljivo

Popravljeno . Popravil Stroj
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede dihtung, ne rabiš kupovat ker lahko namažeš vse z tesnilno maso, stane okoli 2000 sit (zelo kvalitetna od loctite)

Še eno vprašanje, mam zdaj samo tts v oljnem tanku in mi nič ne diši po tts-u, tako kot tts mora dišat, prijatlu ko ma isto predelavo pa zelo diši, kaj pravite da bi lahko to blo??

Aja pri meni ne diši ampak smrdi :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nene, staro olje sem ven vlil in tank z bencinom ščistil, ker mi je ena cevka puščala pa sem vse razrdrl pa spucal pa to.

Zaj sem malo zavohal ampak čist malo po TTS-u, ampak še vedno ne diši tako kot bi jas rad, sem razmišlaš če bi bla oljna pumpa nastavljena da bi dozirala več olja in nebi moglo vse izgoreti potem pa ni vonja pravega :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!