Skoči na vsebino

Aprilia RS 50


Nik

Priporočene objave

sj sm zrihtu žarnca bla kaput :)

sam men dela tista lučka sam ko motor užgem , če dam sam kontakt ni nič :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OFF TOPIC:

Če koga zanima se prodaja zadnja luč[z nosilci] in mini smerokazi

-sesalno koleno [do 20fi]

IPB Slika

IPB Slika

Popravljeno . Popravil MotoBoy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mne bl zanim nov izpuh pa kaksna je njegova cena.

p se to ker avspuh se mi najbl splaca kupt za rs-ko?

pa kaksna je kj razlika med giannelliom pa v6?(zvok, pospeški, končna...?)

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men se zdi da se giannelli vrti na višjih obratih kot v6 če se motim me nej kdo poprav .)

ne wem zaka ustrajaš pri novem auspuhu če ti ga motoboy zrihta za 35 jurjev in si 16 jurjev ma profitu .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jast pa še vedno iščem košaro za sklopko pa glavno gred za mojo rs-ko? please help me! Nemci mi očitno nočjo nč poslat!

LP

u lublan se dobi gred za rs-ko! js sm jo menu pred slabm mescam k mi je počla! nevem točnga naslova , lhka pa povem kje je! pršla me je 25k, ma pa več premer na ležajnih mestih, tko da je vzdržljivejša! jo je treba pa naročit tapru, čaku sm pa 14-20 dni za dobavo, odvisn kdaj naročiš! lokacija: po šmartink proti centri, pa zaviješ levo pred petrolam, pa u prvem križiši (ni semaforiziran spet levo, prc za tem križišam so ene hale)! po pa po tej ulic encajta pa spet levo! ubistvi je edina prodajalna motorjev v tem koncu, tko da če koga uprašaš bo vedu saj prbližen! :OK:

jast pa še vedno iščem košaro za sklopko pa glavno gred za mojo rs-ko? please help me! Nemci mi očitno nočjo nč poslat!

LP

glede 125ccm za na 50-tko, bi se dobila glava in bat s to prostornino, sam bo vs ostal materjal (gred, menjalnik, prenos....) preveč trpu, tko da priporočam povečavo prostornile do 80ccm, al pa menjave celotnega motorja!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene pa zanima kje lahko kupim v6 izpuh za aprilio rs 50 pa kaksna je cena prblizn??

LP :)

Kolega prodaja v6, cena 35k[rablen 2 mesca]

evo... dons sem šla gledat ta izpuh. ceno ma trenutno 30k. da povem stanje. avspuh kr dost zarustan. potem tam kjer je odprtina zadaj, kjer gredo izpuhi ven, je kar dosti na debelo saj nabranih. poleg tega ima na tistem srebrnem delu kjer piše leovinci v6 tudi nekaj manjših ugreznin. pobič je bil zelo redkobeseden, bolj je namesto njega čebljal njegov ata. vse kar je pobič izjavil, je bilo to, da je bilo z izpuhom narejenih 40.000 km! to se mi zdi pa kar dosti!

sem mu rekla, da če ga ne bo prodal za 30k in bo še ceno kaj spustil, potem se lahko pogovarjamo, drugače ne. njegov ata pa je reku, da niti še ni noben pršu pogledat izpuha, ampak da samo vsake toliko kdo pokliče.

a je ta tvoj sosed v dveh mesecih uspel s TZR50 naredit 40.000 km :?

Popravljeno . Popravil ross|e20
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uglede 125ccm za na 50-tko, bi se dobila glava in bat s to prostornino, sam bo vs ostal materjal (gred, menjalnik, prenos....) preveč trpu, tko da priporočam povečavo prostornile do 80ccm, al pa menjave celotnega motorja!!!!

za 50-ke ne obstajajo 125cc kiti :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo... dons sem šla gledat ta izpuh. ceno ma trenutno 30k. da povem stanje. avspuh kr dost zarustan. potem tam kjer je odprtina zadaj, kjer gredo izpuhi ven, je kar dosti na debelo saj nabranih. poleg tega ima na tistem srebrnem delu kjer piše leovinci v6 tudi nekaj manjših ugreznin. pobič je bil zelo redkobeseden, bolj je namesto njega čebljal njegov ata. vse kar je pobič izjavil, je bilo to, da je bilo z izpuhom narejenih 40.000 km! to se mi zdi pa kar dosti!

sem mu rekla, da če ga ne bo prodal za 30k in bo še ceno kaj spustil, potem se lahko pogovarjamo, drugače ne. njegov ata pa je reku, da niti še ni noben pršu pogledat izpuha, ampak da samo vsake toliko kdo pokliče.

a je ta tvoj sosed v dveh mesecih uspel s TZR50 naredit 40.000 km :?

sj smo že jst reko da ne bo dobu tulk za njega .)

bravo rossi da si šla pogledat hvala za poročilo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za 50-ke ne obstajajo 125cc kiti :grrr

ne dobi se direkt,ampak da je treba stvar se mal dodelat....."manjše" predelave, da gre stvar skupi....!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!