Skoči na vsebino

Aprilia RS 50


Nik

Priporočene objave

evo... dons sem šla gledat ta izpuh. ceno ma trenutno 30k. da povem stanje. avspuh kr dost zarustan. potem tam kjer je odprtina zadaj, kjer gredo izpuhi ven, je kar dosti na debelo saj nabranih. poleg tega ima na tistem srebrnem delu kjer piše leovinci v6 tudi nekaj manjših ugreznin. pobič je bil zelo redkobeseden, bolj je namesto njega čebljal njegov ata. vse kar je pobič izjavil, je bilo to, da je bilo z izpuhom narejenih 40.000 km! to se mi zdi pa kar dosti!

sem mu rekla, da če ga ne bo prodal za 30k in bo še ceno kaj spustil, potem se lahko pogovarjamo, drugače ne. njegov ata pa je reku, da niti še ni noben pršu pogledat izpuha, ampak da samo vsake toliko kdo pokliče.

a je ta tvoj sosed v dveh mesecih uspel s TZR50 naredit 40.000 km :?

Se vid da nimate pojma o motorjih in neznate nč druzga k forum drkat :angry:

Kaj je zvami, oni ni v enmu letu naredu 2,000 km, pa PM kaj ma veze kok zgovrn je pobč, pri tem ko si kupovala avspuh.

K da bi js reku da mas ti ful strgano majco , tvoj fnt ma pa čist lepo :?

Kaj je avspuh zarustan, mal je rjast pri krivini in to je to [ker rablen avspuh pa ni] ??

Pa kaj ste vsi pametni kok bo dubu pa kok ne tok je cena in konc , kaj se mate za vsajt :angry:

Popravljeno . Popravil MotoBoy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa dobr cena je taka k je :)

Sm na ku*** mi grejo pa taki ljudje k nimajo pojma o motorjih , k niti plastik neznajo dol vzet, pol so pa pametni tuk[moto-forum]i u enih stvareh k nimajo veze o motorjih[kako redko beseden je bil poba in kako je čebljal njegov ata]pa kakšne saje ima avspu.... ma sej brezveze škoda besed .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

u lublan se dobi gred za rs-ko! js sm jo menu pred slabm mescam k mi je počla! nevem točnga naslova , lhka pa povem kje je! pršla me je 25k, ma pa več premer na ležajnih mestih, tko da je vzdržljivejša! jo je treba pa naročit tapru, čaku sm pa 14-20 dni za dobavo, odvisn kdaj naročiš! lokacija: po šmartink proti centri, pa zaviješ levo pred petrolam, pa u prvem križiši (ni semaforiziran spet levo, prc za tem križišam so ene hale)! po pa po tej ulic encajta pa spet levo! ubistvi je edina prodajalna motorjev v tem koncu, tko da če koga uprašaš bo vedu saj prbližen! :OK:

glede 125ccm za na 50-tko, bi se dobila glava in bat s to prostornino, sam bo vs ostal materjal (gred, menjalnik, prenos....) preveč trpu, tko da priporočam povečavo prostornile do 80ccm, al pa menjave celotnega motorja!!!!

Hm, a košaro za menjalnik se tut dobi? Paa sej bi še kej rabu... recimo vsaj lamele še..

Drugač pa a je kdo že kej naročval prek nemškega e-baya (recimo: http://search.ebay.de/search/search.dll?cg...&category0= ), ker jast se ne morm niti pravilno prjavt gor-tm k sm se prjavu mi je napisal da bi mogu dobit eno geslo pa sm dobu sam mail dolg ene 20strani, gesla pa ne! Dobi se pa marsikaj pa še dost pocen stvari sam nikakor je ne morm kupt!!!

Resno rabm pomoč ker motor je treba nujno sestavt!!!

p.s.: drugač pa mam kit 80 gor!

LP

Popravljeno . Popravil BEliEVER
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pol pa ne pretiravi, s predelavo tega motorja, pa dej gnar raj na stran za h močnejšem motorju, izpitu, in pa vsej opremi k naj bi jo motorist meu na seb k boga za jajce drži! js mam svojo rs-ko s polinijam 75 in odstranjenimi vsemi blokadami, is s svojimi 184cm nimam groznih problemov z močjo, ker ma motor 7,5 konjev! zadi mam pa 130 gumo in se z motorjam lepo vozm skuz ovinke!

za ebaj nevem, sam v tej trgovin, oprost da ne vem naslova pa imena ampak je ušlo iz moje glave, lhka skor use naročiš! ta gred k sm jo js kupu ni originalna od aprilije, tko da je bla cnej, je pa glih tok dobra!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kake filtre vi uporabljate na svojih rskih? kire športne filtre, al pa če kdo doma probavu origional preluknat za večji dostop zraka.... kr taka je teorija, k naj bi delovala, zanima me pa če kdo že to probu?!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kake filtre vi uporabljate na svojih rskih? kire športne filtre, al pa če kdo doma probavu origional preluknat za večji dostop zraka.... kr taka je teorija, k naj bi delovala, zanima me pa če kdo že to probu?!

odstrani pokrov filtra in pol ono gobo ko je notri samo nekak sfiksiraj gor in to je to. meni je skoraj dve leti letel na takšen način po lap sem ga prodal.

aja pa z tem se nebo poraba povečala

če pa boš dač športnega gor pa se bo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se da

Neki časa nazaj si mi ti zagotavlu, da se to ne da :? Ampak če se da, bi blo treba mal predelvat

post-3961-1155285661_thumb.jpg

post-3961-1155285677_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

odstrani pokrov filtra in pol ono gobo ko je notri samo nekak sfiksiraj gor in to je to. meni je skoraj dve leti letel na takšen način po lap sem ga prodal.

aja pa z tem se nebo poraba povečala

če pa boš dač športnega gor pa se bo

Če daš samo sportni filter gor se poraba nebo povečala :) , povečala se bo zato ker boš mogu še večjo dizo dat notr :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če daš samo sportni filter gor se poraba nebo povečala :) , povečala se bo zato ker boš mogu še večjo dizo dat notr :)

probaj pa boš videl pri isti dizi meni se je za pol litra spremenilo. ker sem že mel drugo dizo noter dano

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moj mehanik je to že narjedu (člouk je genij za te stvari) tko da vem da se da, sam ni glih enostavn za dosežt, moreš res vedit kva delat, ka kako materjal obdelat, kr tuki ne gre za centimerte....lol

odstrani pokrov filtra in pol ono gobo ko je notri samo nekak sfiksiraj gor in to je to. meni je skoraj dve leti letel na takšen način po lap sem ga prodal.

aja pa z tem se nebo poraba povečala

če pa boš dač športnega gor pa se bo

to naj jo fiksiram na vrh filtra?

pa se na štim, pospeških kej pozna, al je sam obšutek bolši? tega se bom tko lotu po 18-tem, kr morm tapru avspuh dat narazn da dam blokado notr za tehničnega!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm, a košaro za menjalnik se tut dobi? Paa sej bi še kej rabu... recimo vsaj lamele še..

Drugač pa a je kdo že kej naročval prek nemškega e-baya (recimo: http://search.ebay.de/search/search.dll?cg...&category0= ), ker jast se ne morm niti pravilno prjavt gor-tm k sm se prjavu mi je napisal da bi mogu dobit eno geslo pa sm dobu sam mail dolg ene 20strani, gesla pa ne! Dobi se pa marsikaj pa še dost pocen stvari sam nikakor je ne morm kupt!!!

Resno rabm pomoč ker motor je treba nujno sestavt!!!

p.s.: drugač pa mam kit 80 gor!

LP

po pošti boš dobil geslo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pol pa ne pretiravi, s predelavo tega motorja, pa dej gnar raj na stran za h močnejšem motorju, izpitu, in pa vsej opremi k naj bi jo motorist meu na seb k boga za jajce drži! js mam svojo rs-ko s polinijam 75 in odstranjenimi vsemi blokadami, is s svojimi 184cm nimam groznih problemov z močjo, ker ma motor 7,5 konjev! zadi mam pa 130 gumo in se z motorjam lepo vozm skuz ovinke!

za ebaj nevem, sam v tej trgovin, oprost da ne vem naslova pa imena ampak je ušlo iz moje glave, lhka skor use naročiš! ta gred k sm jo js kupu ni originalna od aprilije, tko da je bla cnej, je pa glih tok dobra!!!!

Sej ne pretiravam s predelavo, ker kr je notr je notr, sam fora je v tem da mi je mašina "zaribala" no ni še čist crknla sam problem je ker je blo to kr dost obremenjen pa je nastal mal lufta pr gredi pa košara pr menjalniku je čist pobrana že skor itd... in jast ne morm niti šaltat več!!! Zato ga pa hočm mal zrihtat za en pamtn dnar pol ga bom pa itak prodaju vrjetn ker bom kupu avto-je že zbran :D

Aja pa ne rabm original delov ker vem da so ful dragi, rabm pa dele da se motor sestav...

A pa boš ti mogoče še kej okrog tm hodu da bi vsaj ime firme zvedu? al pa če boš že ravno tam če bi lahko vprašu za košaro pa gred pa lamele?

Hvala

LP

Popravljeno . Popravil BEliEVER
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Neki časa nazaj si mi ti zagotavlu, da se to ne da :? Ampak če se da, bi blo treba mal predelvat

itaq da se da samo pač negre to tak da bi samo mašino gor poknil pa roka..nosilci drugi, zadnjo kolo obrnit, custum avspuh, elektrika od 125tke..samo bzv da od rs125 gor davaš ker ni neke exstra močna mašina, če se že spravljaš k tem projektu daj neke poštenega gor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej ne pretiravam s predelavo, ker kr je notr je notr, sam fora je v tem da mi je mašina "zaribala" no ni še čist crknla sam problem je ker je blo to kr dost obremenjen pa je nastal mal lufta pr gredi pa košara pr menjalniku je čist pobrana že skor itd... in jast ne morm niti šaltat več!!! Zato ga pa hočm mal zrihtat za en pamtn dnar pol ga bom pa itak prodaju vrjetn ker bom kupu avto-je že zbran :D

Aja pa ne rabm original delov ker vem da so ful dragi, rabm pa dele da se motor sestav...

A pa boš ti mogoče še kej okrog tm hodu da bi vsaj ime firme zvedu? al pa če boš že ravno tam če bi lahko vprašu za košaro pa gred pa lamele?

Hvala

LP

nasledn petek al pa četrtek se lhka tm oglasm, kr morm itak u lublano, pa bom uprašu!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mal nazaj je moj motor tko zgledu, če odštejem da tut mašine ni blo notr in je bla mašina v miljon delih! mi je pa zlo ušeč kam je auspuh porinjen!

kako se pa kik starter obnese ko pride plastika čez use skupi? pa od česa je ta mašina?

lepa stvarca

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kako 40.000 kilometrov :blink: Tok danes nimajo nekateri 1000cc motorji :eek:

glej... jst sem tipa uprašala... kolk kilometrov pa si ti naredu s tem izpuhom. pa je reku 40.000. pa jst nazaj uprašam 4000 ali 40.000. pa reče 40.000. zdej pa ne vem. tk mi je sam reku!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst sm mu mail puslov pa mi je nazaj pac odpisu:

Sem iz Domľal, izpuh ima 4.000km skoraj nov to si lahko ogledaą na sliki v oglasu. Če te zanima izpuh in si blizu Domľal lahko prideą z motorjem ga lahko preizkusią.

tko da se mi bl REALNO zdi da jih je 4.000 naredu.

LP :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!