Skoči na vsebino

Aprilia RS 50


Nik

Priporočene objave

ok. jst ti pravim, kar je men reku.

sem mu pa pred tem poslala mail (danes 3 dan), pa še ni nič odpisu.

pa ko sem rekla 40.000 km je pa mal velik za tak izpuh, je njegov ata sam reku... sej more zdržat še več! torej jih je blo tolk. no u glavnem... naredte kar hočete, jst sem bla tam in sem se odločla.

aja... če pa je mislu, da bo na mene naredu vtis, s tem, ko je reku, da jih je naredu 40.000, se je kr fjst zmotu :doze:

Popravljeno . Popravil ross|e20
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

beliver, prodam ti jaz gred za am6, z njo narejenih 300km povem več po PM.

40.000 z yamaho tzr50? to je hm ce se fura 10h(kar je za stanovnika veliko :P ) na dan z 100kmh (kar je prav tako nemogoče) naredi 1000km, to je pa 40 dni voznje take- :eek: :eek: skratka popolnoma NEMOGOČE.

se opravicujem ker sm bil 2 tedna odsoten... <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma sej si tega nisem jst zmislila. jst sem samo povedla, kar mi je povedu tip, ko sem šla pogledat izpuh! če pa se je on "zlagal", potem jst tu ne morem nč pomagat!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sej :) Ampak pol bo mogu denZ novo mašino not dat in ker ravno pogovor teče o temu, bi lahko sklepu, da bo močnejšo mašino not dal

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne un verjetno mislu use v kompletu , če se motim denZ me poprav :blush:

motiš se..če rabi kdo mašino mu prodam, bom neke druga gor obesil ob priliki

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdle sm se mal našraufov, sm dau blokado nzaj u motor (jutr za tehničnega),... ko sm jo probu sm u peti dubu 50km/h not, tko da mislem da bo to šlo skoz! me pa zanima če je kdo od vas že delov tehničneza s širšo zadno gumo! moja zadna je namest 110/80/17 --- 130/70 /17! pa me zanima če je že komu kdo zatežiu glede tega??? :hmm: :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se mi je zdel da bom kak tak odgovor dubu, za profil me pa ne skrbi sploh :OK: !

diesel, a si uspred tut gumo menu al pa da poznaš koga k je??? sicer pa uspred tko ne pridem do roba gume, sam uzadi!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

diesel, a si uspred tut gumo menu al pa da poznaš koga k je??? sicer pa uspred tko ne pridem do roba gume, sam uzadi!

ne spredi je original poznam pa ne nobenga .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eh to je pa ščiž, jst pridm pr obeh original dimenzijah do roba <_< , dobr je pa res da sm nakano :fredy:

pr original dimenzijah sm tud js pr obeh do roba pršu, zde k mam uzadi 130 pa uzadi do roba, uspredi mi pa 0,5cm (+/-1mm) ostane do roba gume, kar mi je ušeč kr vem da mi prej zadno spodnese kot spredno, kr jo je laži ujet kot spredno....!!!!!!!!!!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako samo do roba? Zdej možno da mam jst napačno predstavo kaj to pomen, ampak men se pozna še čez rob ko ga res do konca "položim". Mam pa 130 gumo zadaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako samo do roba? Zdej možno da mam jst napačno predstavo kaj to pomen, ampak men se pozna še čez rob ko ga res do konca "položim". Mam pa 130 gumo zadaj.

In kako to zgleda, čez rob?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stroj, ti si zdej drug motor zraven zmešu! glede tega jih nemoreš primerjat kr ma usak drugačno ciklistiko! res pa je tud, da odkar sm zadno gumo "napihnu" na 130 je mnil šele mesec! najlažje se vid kok gume ti ostane je tako, da na tekalno površino gume narediš par prečnih črt čez celo gumo s kredo in se greš vozit. nato vidiš kok krede je ostalo na gumah! sam ne pretiravat pa cele gume belo pobarvat, kr nevem kok se kreda drži asvalta :hmm:

ti Stroj, pa ne sam tekalno površino gume pobarvat, ampak celo fetlo do akse, kr nikol nemorš bit zihr do kam bo šlo :kva2: :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tko nekak. Do tiste črte spravm motor. Ni ravno najbol narejeno :blush:

:kva2: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol:

:slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!