Skoči na vsebino

Aprilia RS 50


Nik

Priporočene objave

registracija....

evo, tehničnega sm opravu, motor registriru! za širino gum mi ni težiu, pojamru je da mam bl mal profila na gumih, še vedno pa nism znucu vseh laskov z gum, in verjemte mi da so gume še kot nove!!!! luči, žmigovce in hupe sploh ni pogledu! na valčih sm pršu v peti do 49km/h tko da zgleda da sm v blokadi pusto prevlko lukno, bi mogla bit še manjša, ampak to ga ni motl! najbol je tipa motl, kr mi u prometni piše pod oblika karoserije: skuter! to ga je motl ko hudič!!! isto mi piše v homologaciji! po poti domov sm se pr polcaji ob cest ustavu in ga oprašu če mam lhka probleme s tem da to kar vozm dejansk ni skuter, in mi je reku da če bom meu homologacijo sabo da nebi smeu bit problem! tko da fantje in dekleta, kaj vam piše v vaših prometnih???

P.S. blokada je pa že zuni :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:kva2: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol:

:slap:

Tuki ste zdej vsi neki pametni, pa me še vidl niste vozt. Če ne verjameš ti fosil, te pa lahko enkrat povabm na Šentjošt gor, al pa lahko sam reeskota prašaš k pride z morja. On je vidu do kje je šlo.

Pa ni ti treba s kredo mazat, se lahko samo po cesti peleš s čistimi gumami, pa boš vidu do kje pride.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to kar si ti pokazu pomen da se ti guma navznoter zvije da se lhka do tvoje črte peleš! bi res rad to vidu, sej veš: SEEING IS BELIVING!

ena črta na gum še ne pomen mazat, pa ja, vid se tud brez krede, sam slabi! sicer pa vsak tele ma svoj vesele ;)

na kuk maš gume napumpane stroj?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nwm, nism nikol gledu. Niso premal, če to mislš. Nism mislu tko, da umažeš gumo, sm reku, da se vidu tudi brez tega, da s kredo označiš.

mazat=označit

Popravljeno . Popravil Stroj
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tko nekak. Do tiste črte spravm motor. Ni ravno najbol narejeno :blush:

LOL,Stroj sam tole si pa ornk mem udaru...Ne štekam kako se lahko po napisih na gumi vozš...Ker se vid,da ob robovih ni tok pobrana guma.Kr probi na mestu nagnt motor do une točke k si jo ti označu pa eno odejo dej spodej,ker ga boš lovil :whistle: Tko, da tole mal pretiravaš ;)

fossil: Širše gume od predpisane dimenzije pa ni pametno baje gor dajat,ker se ciklistika v ovinkih spremeni.To sem slišal že od parih ljudi v praksi pa še nisem sprobal tako, da 100% ne trdim :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fossil: Širše gume od predpisane dimenzije pa ni pametno baje gor dajat,ker se ciklistika v ovinkih spremeni.To sem slišal že od parih ljudi v praksi pa še nisem sprobal tako, da 100% ne trdim :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jao, pizda to je slikano isti dan ko sem ga dobu, zato je slika taka :slap:

Vnanje gorice so okolca LJ.

Če teb to ne rata, pol še ne pomen, da to ni mogoče

Popravljeno . Popravil Stroj
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dej prosim slikej zadnjo gumo da vidmo do kam je vožena,pa ni treba z kšnim kamnom zdej drajsat napisov dol,ker se bo kuj vidl,da je blo "na roke" narjen...Ker tole si ustrelu kozla :doze: Nevem kako se lahko vozš izven tekalne površine...Že ko si na robu te rahlo odnaša,ko se pa enkrat po napisu peleš te more pa kr ornk odnest,ponavad te zadnja guma prehiti :whistle: Smo že vidl gume zvožene do roba, samo po napisih pa še ne :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dej prosim slikej zadnjo gumo da vidmo do kam je vožena,pa ni treba z kšnim kamnom zdej drajsat napisov dol,ker se bo kuj vidl,da je blo "na roke" narjen...Ker tole si ustrelu kozla :doze: Nevem kako se lahko vozš izven tekalne površine...Že ko si na robu te rahlo odnaša,ko se pa enkrat po napisu peleš te more pa kr ornk odnest,ponavad te zadnja guma prehiti :whistle: Smo že vidl gume zvožene do roba, samo po napisih pa še ne :eek:

Če se na robu pelš nč ne drsi..edin če nardiš kšno napako oz. guma ni dobr ogreta .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jao debilčina ena, dej še enkrat poglej kje so napisi. Če sm na sliki označu napise, pol sem to naredu nenamerno. Tak se vidi zato, ker je črta predebela

Popravljeno . Popravil Stroj
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

do roba gume ti pa verjamem :worship:

sam to se da čist preprost povedat, sam rečeš: do roba :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jao debilčina ena, dej še enkrat poglej kje so napisi. Če sm na sliki označu napise, pol sem to naredu nenamerno. Tak se vidi zato, ker je črta predebela

Nevem kdo je tuki zdej debiln ampak mislm, da bi si zaslužu mal % opozorila od moderatorjev,ker imaš zelo "lepo" obnašanje...To, da po robu gume peleš se pove čist preprosto tako kot je fossil reku ne pa da tle rišeš črte skorej po feltni.

cheff: Ti bot pa kar tih,ker te ni noben nč vprašov,vsaj ne zadnjih nekaj postov :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj si hotu s temu povedat? :hmm:

da cheff-a ni nubn nč uprašu!

sicer se mi pa zdi da je stroj sam hotu sliko svojga motorja pokazat :devil:

Popravljeno . Popravil fossil
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja dobro noben me ni nič vprašu, samo človek je pač mislil do roba gume in ni treba zaj pisat tolko offtopicov zarad tega ker bodo temo zaklenli :angry2: :angry2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

stroj, še usejn me zanima na kok maš gume, de poglej u bližnji prihodnosti...!

a se kdo voz zbrez pokrova od airbox-a??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!