Skoči na vsebino

Aprilia RS 50


Nik

Priporočene objave

Jas sem se en čas vozil brez pokrova. .)

kaka je bla razlika z - brez, pa zakaj si se nehu? a si mogu po odstranitvi pokrova nanou nastavt fergazer,...?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaka je bla razlika z - brez, pa zakaj si se nehu? a si mogu po odstranitvi pokrova nanou nastavt fergazer,...?

Jap nastavlat sem ga mogel, pa še zvok je bil tak ubitačen da me je glava začela bolet ko sem se bol dolgo vozil.

Popravljeno . Popravil ||cheff||
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

airbox.....

............a.k.a. zračni filter je (originalen) ena vlka plastična škatla, prtrjena na fergazer, pa lukno ma! ta škatlca filtrira zrak predn gre skoz frgazer u mašino! šortni filtri so pa v principi isti, sam dovoljujejo večji pretok zraka, pa lepš so oblikovan ku pa ena črna škatla! večji pretok zraka pomen več moči! ponavad se športn filtri tud lepš slišjo! pr aprili rs je zračn filtr pod zadno polovico tanka! doma narejen "športn" filter je pa dokaj preprost, pokrov od originalnga filtra vn vržeš in je to to! nism biu pa zihr če je treba pol tud nanov fergazer naštimat, in je treba! s fergazerjem je pa malenkost več dela!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tuki ste zdej vsi neki pametni, pa me še vidl niste vozt. Če ne verjameš ti fosil, te pa lahko enkrat povabm na Šentjošt gor, al pa lahko sam reeskota prašaš k pride z morja. On je vidu do kje je šlo.

Pa ni ti treba s kredo mazat, se lahko samo po cesti peleš s čistimi gumami, pa boš vidu do kje pride.

jest sm te vidu- peleš se ko gajba pera :BUA: ... pa si vidu mene kako se peljem? to še zdaleč ni ekstrem... <_< za tisto sliko k si jo nalimu pa sam :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za tisto sliko k si jo nalimu pa sam :lol1: :lol1: :lol1:

vsakega genija so v času njegovega življenja blatili in ga zaničevali, govorili da so zmešani, nekatere so celo preganjali in ubili! tudi pionirji vseh vrst so bili deležni posmeha! tuki pride naš Stroj na sceno, ki pa ni navaden genij ali pionir....njemu se bojo še po smrt režal za to sliko! :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest sm te vidu- peleš se ko gajba pera :BUA: ... pa si vidu mene kako se peljem? to še zdaleč ni ekstrem... <_< za tisto sliko k si jo nalimu pa sam :lol1: :lol1: :lol1:

Bol težko si ti mene vidu, ker niti enkrat nisi za mano vozu. :slap: :slap: :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest sm te vidu- peleš se ko gajba pera :BUA: ... pa si vidu mene kako se peljem? to še zdaleč ni ekstrem... <_< za tisto sliko k si jo nalimu pa sam :lol1: :lol1: :lol1:

No ni treba zdej žalt njegove vožnje pa precenjevat svoje,ker s takim motorjem "extremno" kr težko peleš :) Je pa res, da je Stroj kozla ustrelu ampak je zdej objasnu zadevo in najbolš da zaklučmo to debato, da se nebo razvila v kreganje .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne, a res? :kva2: Jst mam vse stok razn auspuha, ti maš pa vse predelano :slap: (Men vsaj vsa elektronika dela). :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če koga zanima, prodaja se RS50, letnik 96, srednje ohranjena, rahlo predelana(75kit,19mm fergazer) in potrebna majnšega popravila( pipica za bencin odtrgana), nove gume... zelo poceni

več info na PM

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja glede dum eni pravjo da ce das vecjo gumo kokr je dovoljena ni ravno uredu ampak jst mam odspred 110 odzad pa 130 pa cist hudo leti

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

powejte mi majstri: mam kit pa polini 70 pa bat je premer 47mm zdej me pa zanima zarad sornika ker je en mudel zgubu sornik pa me zanima če gre original sornik not :?

Popravljeno . Popravil DIESEL
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

probaj na www.scooterkit.com, jst mam pa se en uprasanje, a mi lahko kdo zrihta/ proda levi nosilec za tačko za noge? tist trikotnik samo ? pliiis... placam ful... <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozdravleni!

mene pa zanima jke bi dubu prvi zobnik 14 za mojo rs-ko?

če mi lahk povete kje na netu

tnx

na scooterkitu nimajo zobčenikov, sem se sam pozanimal enkrat ker sem rabo, majo pa na aprilia centru v mariboru ziher, tam pri vas pa tudi mate kaj podobnega tgda se da dobit, če ne drugje pri nas :D .

LP!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!