Skoči na vsebino

Aprilia RS 50


Nik

Priporočene objave

še ena možnost je. Če poznate kakega mojstra da vam ga naredi. Mi smo si to nekdaj dali vse delat in te je stalo nekje 1500 do 2000sit max., vendar nevem če še dela, ker je to bilo pred 3leti

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na scooter kit jih majo za RS, pride pa mensezdi da 3500 sit .)

verjento pa jih te ni mel takrat ko sem ga jaz vprašal, se pravi da so :) .

LP!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo,

Mene pa zanima če mogoče kdo osebno pozna denZ-a in ve kako ga lahko kontaktiram ker sva se menila da mi pošlje(proda) svojo mašino od rs-e, pa sedaj že cel teden ni ne duha ne sluha o njem!

Ali pa če kdo mogoče kaj ve kje bi lahko dobil kakšen motor za eno pametno ceno?

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja super, pol bi bil pa lahko vsaj tok pa mi sporoču ker ga čakam že cel teden!!!

A mogoče kdo kej ve no kje bi lahko dobu eno pamtno mašino? Nujno jo rabm!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prebil sm blok k sm nekam nasedu-ne vprašat kako...!!! pa gred je zjahana, košara je zanič (mašina je stara 10let drugač!) in je takorečeno za zamenjat preveč stvari saj mi je dal serviser predračun za 250k sit sam za dele!!! NE DAM!!!

--> Drugač pa dobu sm dele eno ponudbo da vgradim tole mašino v mojo rs50...agregat od HM 50 DERAPAGE COMPETITON... evo ena povezava na ta motor http://img92.exs.cx/img92/5268/52346edb41a3df00f194b2mm.jpg

Agregat dobim popolnoma nov samo nisem še dejansko rekel da ga vzmem ker bi rad dobil še kakšno mnenje od vas če kdo kaj ve o tem. Mašina leti ko ne vem kaj (no vsaj pospeške ma hude!) in je amirellieva samo da je narejena na principu hondine mašine (ne vem točno kaj že...)!

Kaj pravte bi se splačal tole "zverinco" (kar se tiče 50ccm motorjev ker je menda to trenutno najmočnejša serijska mašina menda) vgradit notr ( seveda v mojo rs50 :D ) Kaj pravte, ker pasala naj bi noter!

Dobrodošlih čim več informacij!!!

Hvala

LP

Popravljeno . Popravil BEliEVER
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

http://www.hmmoto.it/schede_tecniche/derap...ompetition.html

To je to več ne znam povedat ker ubistvu ne poznam te mašine. To mi je razlagu gospod prek katerga jo bi kupu. In mislm da bi bla kr fiiiina zadevca za na rs50. Pol pa še kit 80gor pa recimo 21regazer pa ma da leti. Ja reku mi je tut da leti ta mašina tm do 130 menda ampak nism čist prepričan v to-ampak z 80kitom pa bi že mogla :D (če ne še kej več!)

Torej, kaj vi mislte, bi naredl kej tazga???

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Opa, ta mašinca ma že v orginalu 19 fergi :naughty:

@pilot100: TOČNO TA tema (klikni na podčrtano besedilo) je namenjena gileri runner, ta pa aprili RS. Če te zanima kaj o runnerci, vprašaj tam ali pa v temi NABIJANJE GLEDE SKUTERJA.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sej menda je narjena za tekmovanja! in vse bolj razmišlam in mislm da jo bom dejansko vgradil v svojo rs-o. edim a mi zna kdo povedat kej glede elektrike če bo vse štimal al pa d vsaj ni ne vem kakšna razlika da se bo dal normalno zvezat pol (ne pač original ampak tko da bo delal :P )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vedit moreš da mašine narejene za tekmovanje skupi z več moči prnesejo tud več stroškov....pa ne mislem same porabe, ampak je treba sestavne dele mašine (obročke , bat,.....) prej menat kokr pr običnih (beri = švoh ne dirkalnih) motorčkih!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to je res ti dam čist prov, samo mislm da to ni tok velik problem saj se s takimi "švoh" motorji ne dela ne vem po koliko veliko kilometrov. Pa kot več, kdo pa nima nima svoje am6 mašine do konca navite?? :P

Sej to še nikakor ni moja zadnja odločitev da bi vzel zato pa vas prosim za čim več uporanih informacij koliko se to dejansko splača in kolko ne in če kdorkoli ve mogoče kje bi lahko dobil še kakšno drugo ponudbo. Nujno pa rabim mašino za motor in to seveda čimprej-apmak informacije so dobrodošle čisto vse!

Hvala

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

beliver ce bos pocaku do aprila nasledn let ti jst mojo prodam .) . aja bojz kupu sm bridgestone 100/80 17 pa 130/70 17 uspredi SS uzadi pa mal trse trgaaaa gate... upraste reeskota kok so se dons na 13 stopinjah ogrele :kva2: :kva2: :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

do aprila je kr mal predolga, pa kupujem ubistvu tko novo ali skoraj novo mašino. Hvala vseeno.

Oznaka motorja, ne vem no, jast sm se pogovarjal s tem k mi jo bi zrihtu in mi garantira da je am6, pač letnik 2006 pa nek hondin princip pa vmes... ne vem točno ampak prav d more it v mojo rs-o ker je am6.... tko da... upam da gre, RAZEN če ne bom prej dobil še kakšne boljše ponodbu k bi jo bil ubistvu zlo vesel :D

LP

o ej ful ti hvala za tole stran-je zlo zanimivo tole :D

A mi zna mogoče kdo mal primerjat tedve mašini: ta k je prvotno v ta novi rs-i (k mi je dal mahar link) in ta k sm vam dal jast link?

Pro sim res čim več informacij, vse kar mi lahko poveste :D

HVALA

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja še to mahar, a to je pol taka mašina k je v ta novi TZR-ki notr al kako, ker je na prvi pogled kr neki drugačna od moje (no je pa res da mam jast am3 :P )

A ta bo pol potegnila čez 100km/h že sam s tem če bom menju fergazer pa če mam gianelli izpuh?

Drugač pa sej kit top performance 80ccm gre tut gor ane?

Thanks

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja še to mahar, a to je pol taka mašina k je v ta novi TZR-ki notr al kako, ker je na prvi pogled kr neki drugačna od moje (no je pa res da mam jast am3 :P )

A ta bo pol potegnila čez 100km/h že sam s tem če bom menju fergazer pa če mam gianelli izpuh?

Drugač pa sej kit top performance 80ccm gre tut gor ane?

Thanks

Ta mašina je v vseh TZRkah in DTjih (50ccm),je pa logično, da je drugačna od am3..Am3 mi v živo deluje manjša od am6.Čez 100 zelo težko, da bo potegnila original,končna bo med 95 - 105 z gianellijom.Nevem pa zakaj bi dajal na org. mašino večji frgazar,okej mogoče 16 tak kokr je na TZRki,RSka mislm, da ima original 14,nism pa prepričan.Če je TP80 narejen za am6 potem bo,če pa je za am3 pa nevem.Drugače pa Malossi MHR Team takega kot je imel DenZ ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hm... a pol mislte da ta nova am6 ne bo pasala v moj okvir motorja???

Aja pa fergazer bi dal 21-ko gor sam v primeru da bi dal tut tp80ccm ( ker fergazer sm pred kratkim kupu nov tp80 mam pa na tej mašini zdej k je za stran ampak cilinder je pa še dobr :D !)

Zdej se mla nagibam k temu da bi kr to mašino nabavu k je za tzr-ke ampak sam če paše v moj okvir ker sm iskal pa am3 mašin sploh ne najdem-no sej še am6 nisem :S

p.s.: Sam tale od tzr-ke je mal drugačna ko od rs-e. Kaj pa je bistvena razlika med njima?

HVALA

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!