Skoči na vsebino

Aprilia RS 50


Nik

Priporočene objave

hm... a pol mislte da ta nova am6 ne bo pasala v moj okvir motorja???

Aja pa fergazer bi dal 21-ko gor sam v primeru da bi dal tut tp80ccm ( ker fergazer sm pred kratkim kupu nov tp80 mam pa na tej mašini zdej k je za stran ampak cilinder je pa še dobr :D !)

Zdej se mla nagibam k temu da bi kr to mašino nabavu k je za tzr-ke ampak sam če paše v moj okvir ker sm iskal pa am3 mašin sploh ne najdem-no sej še am6 nisem :S

p.s.: Sam tale od tzr-ke je mal drugačna ko od rs-e. Kaj pa je bistvena razlika med njima?

HVALA

LP

Razlike v mašini pravzaprav ni.Kot sem ti že zgoraj napisov ima RSka manjši frgazar,12 ali pa 14.Oba mopeda pa delujeta na am6 mašini.Verjetno bi mogla pasat,čene pa mal nosilce predelaš,mislm, da ni tak problem.Kolkr vem je DenZ mogu nosilce na MHR80 zavarit,ker mu je dva otrgal,bo pa on več o tem povedov .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja ker če to paše bom jast to mašino vzel (ful mi je čudno ker piše da je am6, ampak zakaj potem piše da je za tzr-ke kakšne aprilie ali pa katerega drugega motorja pa sploh ne omenjajo?!?!?) - zdaj sm pisal mail tistim nemcem dol in upam da bojo kaj odpisal...

Edino če je mogoče kdo še našel kakšno pametno stran kjer bi se dalo dobiti nov motor pa da je mogoče kaj ceneje ali pa da je še kakšen na osnovi am6 samo da je mogoče še kej novejši itd... karkoli da ne bom kar kupil takoj prvo kar sm videl in na koncu ugotovil da bi lahko dobil kaj boljšega ali cenejšega!

Še vedno dobrodošle kakršnekoli informacije!

HVALA

Drugače sm pa našel eno zanimi stran kjer imaš svašta stvari in dodatko in vsega za predelavo mopedev in skuterjev...

Evo pa še ena povezava na izpuh z dvema dušilcema (enkrat je nekje tekla ena tema tut o tem se mi zdi kje to dobit)

https://www.pmtuning.co.uk/Merchant2/mercha...de=0021950TZR50

Pa še za en kit 80ccm-uglavnem ta je najdražji na tej strani edin en je še dražji ampak je 50ccm :?

https://www.pmtuning.co.uk/Merchant2/mercha...de=0021950TZR50

Aja pa a mogoče še kdo kej ve kje bi se dal kkšne nore števce dobit kot so naprimer te (samo da jih imajo tu samo za skuterje :(

https://www.pmtuning.co.uk/Merchant2/mercha...y_Code=0010KOSO

https://www.pmtuning.co.uk/Merchant2/mercha...y_Code=0010KOSO

https://www.pmtuning.co.uk/Merchant2/mercha...y_Code=0010KOSO

p.s.: ali mogoče kaj ve ali bo v kratkem morda prišla kakšna am7 mašina ali kaj podobnega da bi morda malo počakal in da bi tudi pasala v moj okvir rs-e??

LP

Hvala še enkrat! :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene tale od flejma ful preseneca...kr noce in noce mu crknt...sumljivo je to...gre k neumn sam crknt pa noce... :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene tale od flejma ful preseneca...kr noce in noce mu crknt...sumljivo je to...gre k neumn sam crknt pa noce... :devil:

če je stavar naštimana tko k more bit se tud to dogaja :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BTW...Fossil ti pa tole svojo rs drago prodajaš :hmm: ...Jest sm svojo prodau za tak dnar pa je bla letnik 2002, mela je mn kilometrov, novejša barva, ful dobr je bla ohranjena pa eno blokado sm meu vn uzeto :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BTW...Fossil ti pa tole svojo rs drago prodajaš :hmm: ...Jest sm svojo prodau za tak dnar pa je bla letnik 2002, mela je mn kilometrov, novejša barva, ful dobr je bla ohranjena pa eno blokado sm meu vn uzeto :grim

preber si zraven tekst, ceno sm prpraulen mal spustit, zarad letnika pa nima veze kr je blo use menjanjo, moreš pa vedit da je sam guma k jo dam zraven 12k!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:eek: :eek: :eek: faaak ej kr 12k?!?! jst sm dov pa sam 26 za eno... :doze:

:worship: :worship: :worship:

za gume k so na motorju sm dau js tud okol dvejset za eno, kej več se mi pa na tako "makino" (beri= pod 125ccm) zdi škoda gor dajat!

zakaj te pa cena tok mot,... :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne gre se zarad ponosa! motor brez predelav in obnov ziher ni vreden tok, VEM! vem pa kok gnarja je šlo v bse skupi! sicer pa nevem kaku bo glede vsega k se bliža kones topli sončnih dni (beri=adrenalinske sezone)

učer bi pa skor velk profit si nerjedu! dvakrat sm se lovu po cest lovu, na srečo obakrat uspešno! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, kolk bi vi ocenl motor aprilio rs50 letnik 1996, s čisto novo mašino 2006 letnik s predelavo kit top performance 80ccm, 21 polini fergazer, gianelli izpuh, videzna predelava (so slike nekje nazaj-tista moja črna s predelanim zadkom, led diodami za zadnjo luč itd...), elektronsko blokado obratov, elektronskim kompasom, dodatni kolesarski števec...

no to bi blo to!

zanima me samo informativno, ker itak pridejo še nekatere predelave in barvanje itd...

Aja, a je mogoče še kdo našel kakšno pametno stran kjer prodajajo am6 mašine itd... še vedno nisem naročil ničesar pa bi blo res zlo pametno da bi se čimprej odloču neki nabavt-nujno rabim motor!

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

cena motorja brez predelav + cena predelav

te lhka vprašam zakaj elektronski kompas in dodatni kolesarski števec... mogoče zaradi svojega strojniškega pogleda teh dveh naprav ne razumem povsem za na aprilio rs50! kompas me celo bol bega kot dodatn števec! :? :? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj digitalni kompas-še sam ne vem točn sam lih mam ga pa dovolj na veliko kaže uro in dve temperaturi ( ena je pač zunanja, drug senzor pa imam zadaj pri izpuhu (ker je sedaj speljan v zadku) da se mi ne bo slučajno vžgal zadek :P :P :P :D, sej mogoče bo pa kdaj pršu prav v kakšnih "brezpotjih" ali neznanih krajih :P

Dogitalni oziroma kolesarski števec zato da imam še dodatno posebej kilometre na razlišne destinacije in primerjava hitrosti itd...

motor sm drgače kupil za okol 200k sit leto nazaj, predelave so več ali manj bile, ampak sedaj nove predelave pridejo zqa okol 250-200k sit, plus nova mašina za 250k sit (+poštnina) tako da je že to vse skup 500k sit, pa še se najdejo stvari

Saj motor bo več ali manj nov, zakaj samo 350k sit???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

10 let je star samo okvir!!! motor in skoraj vse ostalo je popolnoma novo! no, bo novo ko dobim dele!!!

A res noben več ne ve nič kje bi še lahko dobil novo mašino in nali naj potem naročim tisto ki je za tzr-ke?

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej ni vazn 10 let je staro... to ti nau noben dov vec k 350 garant... ce bom jst prodaju za 500 pa je 05 letnik.... pa z usemi predelavami vred... :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!