Skoči na vsebino

Aprilia RS 50


Nik

Priporočene objave

mah bomo vidl kaj se bo dal izcimt iz nega :P Sej še en vem kdaj ga bom prodaju ampak vrjetn drug let... zdej ga morm uštimat!

A je kdo mogoče šel na un link zgoraj... od ebay-ja?... kao nova am6 mašina za 310 EUR... KAj pravte kej na to, a bi se splačal vzet-je le trikrat cenej kot iz une trgovine k je pa 950 EUR?!?! Edin zdi se mi da mankata ene dve cevki iz cilindra v fergazer?!?! A mi lahko kdo pleas kej več pove o tem kaj sploh sta tedve cevki? itd... KEr to me pa res mika vzet ker je ful pocen!!!!!!!!!!

LP

Popravljeno . Popravil BEliEVER
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

motor sm drgače kupil za okol 200k sit leto nazaj, predelave so več ali manj bile, ampak sedaj nove predelave pridejo zqa okol 250-200k sit, plus nova mašina za 250k sit (+poštnina) tako da je že to vse skup 500k sit, pa še se najdejo stvari

Saj motor bo več ali manj nov, zakaj samo 350k sit???

ah ne morš to tko gledat :) tok k si ti uložu vanga nauš nikol nazaj dubu..to je pr tuningu zmer tko ;) pol pa če še pogledaš ker letnik je motor (vem da bo use drugo novo ja :yes: ) bo tist k bo kupvou..prvo letnik napadu..tko je zmeri ;) tko kokr je Flamc reku..ene 350k bi pa mogu dubit za to mašinco :naughty: :)

Popravljeno . Popravil Jur3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tuk kukr si/boš zmetu u to bi si lhka novejš letnik kupu pa tistga prefukov :slap: za ceno se pa strinjam da viši od 350k neboš dubu, kr se bo res usak v letnik zapodiu! tko da tist kar sm ti u prejšnem mojem posti napisu [cena motorja brez predelav + cena predelav] - pozab, not gona hapen!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah to vem da bi lahko novejši letnik kupu ja ampak tako vsaj jast vem da bo res vse novo in bom točno vedu kaj bom imel, pr rablnmu pa nikol ne veš-dvakrat sm se že totalno zajebu-tko da rablno stvar res sam še v skrajni sili kupm!!!

Tko da bom raj zmetu še tok denarja za ta motor pa se bom še mal furu z njim pa pol prodal za kukr bo pač šlo... no ja zdej vsaj prbližno vem kok ga cent :S

Drugače pa mašine itak še vedno nimam tko da... res noben ne zna več nič pomagat pri tem? Tale ebay je men mal sumljiv sm pa ugotovu da je to mašina s kikštarterjem in ne elektronskim-sam še vedno je pa pocenn!

Kaj bi vi trenutno naredil na mojem mestu???

- kupl novo mašino z električnim štarterjem za 950EUR

- kupl novo mašino s kikštarterjem za 839EUR

- kupl kao novo mašino s kikšterterjem z EBAY-ja za 310EUR

- kupl uno mašino k je kao nova od ene hardendurce k sm dal zanč link k ma že original 19fergazer gor za 1100EUR

ali ima kdo kakšno drugo bolj pametno, mogoče cenovno tut bolj ugodno rešitev (mislim predvsem na to če se da še kje dobit kakšne nove mašine k bi pasala v moj okvir itd... pa da so kej cenej kot tiste od zgoraj navedenih!!)???

Proooosim pomagite!

LP

Popravljeno . Popravil BEliEVER
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lej ta cena je bla tko..sam okvirna..ker mi ne vemo zdej kašn bo motor po "prenovi" :) loh da bo bolš loh da bo slabš, to ceno uzem mal z rezervo ;) am..jst nism spremlu cele teme glede teh mašin..sam me zanima..kaj pa če bi generalko naredu..bi pršlo draži? :)

Glede useh tistih mašin k si jih našteu..bi pršlo sam v pošteu

- kupl novo mašino z električnim štarterjem za 950EUR

- kupl novo mašino s kikštarterjem za 839EUR

- kupl kao novo mašino s kikšterterjem z EBAY-ja za 310EUR

pa še to mislm..da daš tistih par eurou pa maš el. štarter..ker na noge se boš naveliču..hmau..vrjem men :D (a ta z el. šarterjem..maš pol zravn tud kick al je sam na el. ni mi čist jasn to zdej :blush: )

za ebay pa nebi vedu..eni kupujejo na velko prek njega..za to zadevo nimam pojma, je pa zlo pocen mašina ...kok je pa res "nova" pa sam un ve k prodaja :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ja sej za ceno bom pol vidu ko bom dejansko prodaju pa vas bom pol še prašu kej za nasvet :D

Drugače pa tista z električnim štartom nima kikštarta... aja generalka pa bi me pršla okol 300k sit, za ta denar pa dobim čisto novo mašino pa še marsikaj zraven tako da to absolutno odpade! Zato pa je motor že toliko časa pri serviserju ker mi je dal predračun za popravil pa še nek je počena mašina tko da, ne res ne generalke!!!

Ja za kikštarter vem da bi se naveliču, pravzaprav se mi že zdej ne da (prej sm imel tudi eno endurco 125 na kik pa je bedno čeprov mi je res lepo vedno v prve vžigal-pa vseeno mi ne sede preveč!), zato pa malo oklevam nad kikom, sej če kupim iz trgovine bom sigurno vzel električni štarter ampak mal me zdej matra te z ebaya ker je res poceni...

a se tem s kikom da dodat še električni štartar in za kok bi se to dali speljati?

LP

Popravljeno . Popravil BEliEVER
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislem da sem nekje na forumu zasledil sliko rs-ke z mašino na kiker! kiker je pa biu med plastiko in okvirjem na levi vn porinjen! sicer neki novga za vidit na SS! videza bi se verjetn navadu, kikerja pa ne! kolega ma spik-a od rieju pa ni glih moj stil vžiganja! elektrika - ZAKON!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti si verjetno vidu RSko z mašino od Yamahe YZF426 al nekej podobnega,uglavnem od kros motorja mašina je bla gor,če se ne motim :hmm: Imajo pa RS250 kick starter (za novejši letnik nisem prepričan) in je kar nerodna zadeva za SS :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti si verjetno vidu RSko z mašino od Yamahe YZF426 al nekej podobnega,uglavnem od kros motorja mašina je bla gor,če se ne motim :hmm: Imajo pa RS250 kick starter (za novejši letnik nisem prepričan) in je kar nerodna zadeva za SS :doze:

nebi vedu od česa je bla mašina, sam kikerja se spomnem! bi blo pa možn da od YZF426

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to se te ja! vidiš da se jih je splačal petič objavt, smo saj ziher o kirih govorimo! .) a maš še kake slike te mašince pokrite s plastiko??? al pa kej podrobnosti končnega stanja predelave (v številkah)!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam,če mene prašaš je tole dost samomorilska predelava :doze: Zavore,okvir,...Vse od RS50,nevem če bi kr tko zdržal tako moč glede na to, da nosilce trga že pri Malossi MHR80 :hmm: (pa tud na original predelavi,če peleš kšno težjo punco,ane DenZ,hehehe joke :) )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Heh, no sej kikštarterja ne bom mel (če je tema sploh še o tem :P )pa tist iz e-baya tut odpade ker je cena že narasla :S in zdej bom vrjetn vzel tisto od tzr-ke če mi bojo uni z nemčije kej odpisal!

Evo še zadnjič vas vprašam če mogoče še kdo kej ve kje bi se dal dobit kkšno novo mašino am6 za mojo rs50ko za kaj ceneje kot 950EUR?

Torej kaj pravte naj jo kupim potem ali ne????? Ker mal mi je še predrago no in zato upam da mi bo še kdo kej predlagu...!!!

Hvala LP

Popravljeno . Popravil BEliEVER
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam,če mene prašaš je tole dost samomorilska predelava :doze: Zavore,okvir,...Vse od RS50,nevem če bi kr tko zdržal tako moč glede na to, da nosilce trga že pri Malossi MHR80 :hmm: (pa tud na original predelavi,če peleš kšno težjo punco,ane DenZ,hehehe joke :) )

okvir je za 50 in 125 enak! zavore so pa ziher prešvoh!

hvala za slike, črn okvir lepo pride! a je kej težko s kikam užigat k je plastika zraven?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če jest prov vidm,model drži zadnjo nihajko in ne mi rečt, da je zadnja nihajka enaka od 125? :blink: Ker nikakor nihajka pri 50 in 125 ni enaka :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še eno vprašanje... kdaj je motor starodobnik oziroma če pri letniku 1995/1996 še rabte met ne vem kakšne papirje od mašine itd... za registracijo (sem ga šu odjavt pa mi je rekla najprej da se ne splača ker bom premal nazaj dobu, pol pa vprašam glede nove mašine pa mi je najprej rekla da rabm vse račune pol k je pa zvedla letnik je pa neki mutila da mogoče pa clo ne rabm nč!?!?!?) ? ČE bi dal jast na svojga 125ccm mašino-če le paše notr... Ja dons bil na aprilia centru v Ljubljani pa mi je reku da ne bom spravu ta nove am6 2006 mašine v mojo rs50 1995/1996 letnik!?!?!? KAj je zdej to kdo mi lahko pove A GRE NOTR NA ORIGINAL NOSILCE (am3 mašina!!)AL NE???????

Hvala

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tist kar tip na slik u rok drži je zadna nihajka! 101% je enak okvir - aluminjast del! tko da ja, mašina od 125 bi šla brez problema noter! problem pride z zadnjo nihajko, prednimi vilcami, premzami.....use ostalo kar je narjen za 50ccm in ne za 125ccm!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa tut če gre use gor ko je prešvoh sam kot tak motor bogih 120 kil se ne more primerjat z 150 kilam ko jih ma 125 .)

mašina od 125 je cela kontra obrnjena zobčeniki na desni auspuh na levi tak da so taki projekti predragi in vsekakor brezvezni za nas če hočeš da te zalima na sedež kup 125 če ne ostan na tem kar maš .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:topic:

bi kdo rad mel na rs50 obratomer od rs 125 do 14.000 rpm?mam doma obratomer od stariga modela 125ke pa je na zajlo tak da bi pasal na 50ko,...ce koga zanima naj posle PM al pa naj me doda na MSN

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!