Skoči na vsebino

Aprilia RS 50


Nik

Priporočene objave

Evo na wms-ju rekl da nimajo pojma a paše v mašina v moj okvir al ne :( in da nej vprašam pri uradnem uvozniku in servisu aprilia kar sm pa tut že pa tut nimajo pojma! Haloooooo.... a ne bi folk mogu vedt kaj prodaja in kaj popravlja?!?!?!?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

FlamEta še ni bilo doma :P- drugače pa--- PRVIČ NA KOLENU :kva2: :kva2: :kva2: :OK: :OK: hehe...

lepo lepo :OK:

sam upam da ne u kavbojkah al pa vročih hlačkah! js se u kavbojkah vozm in ne upam dat kolena na tla, drsnike na škornjih mam pa že lepo pobrane :010

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fantje slaba novica... aprilija je s5 na prisilnem dopustu... :BUA: sem mislil da je svecka, vendar iskra je, sem mislil da je fergazer vendar bencin je... sem mislil da je zagrabil vendar se lepo premika bat... kompresije pa ni... pomoje je bat počen/ obroček sfukan :BUA: ju3 pogledam kaj bo... :BUA: :BUA: :cry: :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nevem kdo je nazadne u tej tem to napisu: ugibat tkole na delč nima smisla!

narazn dej pa povej kaka je situacija! js pravm da so obročki, in če so obročki ti pa priporočam da nove kupš iz sintranega materjala,bolši kot iz sive litine!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nep, fantje vsi smo imeli narobe... kriv je bil DENZ ker je dal slabo dihtungo... ta dihtunga je popustila na glavi in bat in vse je zalila voda iz hladilnika :angry2: :angry2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nep, fantje vsi smo imeli narobe... kriv je bil DENZ ker je dal slabo dihtungo... ta dihtunga je popustila na glavi in bat in vse je zalila voda iz hladilnika :angry2: :angry2:

Če ti je dal novo potem ni on kriv pač pa proizvajalec,če si pa rabljeno dal gor si pa ti kriv..Lahko bi vedu pa novo kupu.Mislm, da nima smisla v tem primeru Denisa obtoževat :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zato pa jest ne tunam,ker so pol sami problemi...Bolš se tist let vozt 90 - 100km/h pa pol kej močnejšga kupt.Sm imel 75 cilinder pa doma se mi Dell`Orto 21BS vala (je naprodaj) pa nikol nism montirov,ker to samo probleme prinese sabo :) ...Samo moje mišlenje .) Pa dobr zrihtej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zato pa jest ne tunam,ker so pol sami problemi...Bolš se tist let vozt 90 - 100km/h pa pol kej močnejšga kupt.Sm imel 75 cilinder pa doma se mi Dell`Orto 21BS vala (je naprodaj) pa nikol nism montirov,ker to samo probleme prinese sabo :) ...Samo moje mišlenje .) Pa dobr zrihtej

:grim :grim :grim :grim :grim :grim :grim :grim :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

caki mal sej sm zdele 12k kilometrov naredu brez servisa haha :blush: (brez zajebancije! :OK: ) sej sm zdej zalepu skp pa cez noc pustu upam da bo ju3 delal :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glede na to kak model si, se neb čudu če si šu to delat z neostikom, al pa sekundnim limom .)

whatever works my friend, whatever.... :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aprilia rs50

mhr80/fire tuned

gred mhr rhq 85mm

fergi dellorto phbl25

D.I.D. zobniki

malossi VL6 lamelni ventil

malossi e13 filter

TOP lamele

jollymoto rs50

polini sesalno koleno

D.I.D. ketna

pride pa še druga ketna in po potrebi drugi ležaji.

končna je z 12ko zobnikom okoli 120-125 realnih, z 13 ko pricakujem 130.

na pospeških sem dozdaj dragal z zaprto rs125 in jo brez problemov nasekal.

R.I.P. :worship: :cry: :cry: :cry: :cry:

grem nazaj na stock razn jollya... ribnu je... :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

grem nazaj na stock razn jollya... ribnu je... :cry:

kolko hočeš za zaribanega mhr-a? .)

Popravljeno . Popravil maher
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

grem nazaj na stock razn jollya... ribnu je... :cry:

sožalje tud od mene :(

zgleda da se neboš spet hmal kolenu brusu :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!