Skoči na vsebino

Aprilia RS 50


Nik

Priporočene objave

a mi lahko poveste tko osebno za kakšen motor bi vi dal več če bi rablnega kupoval-za tazga k ma čist original čist novo mašino 2006letnik notr (ok recimo 500-700km narejenih) al tazga k ma predelano novo 2006 letnik mašino notr(tut recimo okol 500-700km narejenih)?

aja pa še od prej za izpuh k ni noben odgovoru a bošl deluje ko je zlo vroč (če bi ga izoliru da bi se manj ohlaju in bil tišji) al ko je bolj hladen da se pač normalno hladi

Popravljeno . Popravil BEliEVER
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a mi lahko poveste tko osebno za kakšen motor bi vi dal več če bi rablnega kupoval-za tazga k ma čist original čist novo mašino notr al tazga k ma predelano novo mašino notr?

aja pa še od prej za izpuh k ni noben odgovoru a bošl deluje ko je zlo vroč (če bi ga izoliru da bi se manj ohlaju in bil tišji) al ko je bolj hladen da se pač normalno hladi

izpuh: mislem da hladn- po teoriji izpušni plini in toplota čimhitreje stran od mašine! zato izpuhe praznemo in mašino hladimo!

odvisn od predelave

Popravljeno . Popravil fossil
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja škoda. Glede na predelavo je mela 12k, pa še bi jih nrdila ta aprilija. Dolg je držala

13k jih je mela z predelavo... :cry:

prodajal ga bom za okoli 10k +- nevem nisem sploh se gledal...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok nemci sami loleki čist nč se ne da zment z njimi pa še za vsak odgovor rabjo en teden na telefon se pa ne oglašajo!

Dejte a mogoče ve kdo za kkšno trgovino kje bliz meje v Italiji k prodajajo aprilia al pa yamaha itd... dele-uglavnem kjer bi se dal dobit am6 mašino?

Al pa kkšn internetni naslov še???

Hvala

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

13k jih je mela z predelavo... :cry:

prodajal ga bom za okoli 10k +- nevem nisem sploh se gledal...

sožalje prvo kot prvo. :( men je prvi kit zdržo 750km :D , ker je pumpica za ole premal ola šibal noter pa je zaribaval :D . zej ko pa sam delam mešanco pa dela vse kot je treba

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a pumpe se ne da odvit???

dej ti to men prej povej! ne zezam se!!! hja pameten sem biw ne pa me je izučil zej:D zdej se vsaj ne sekiram ko se na 13k rpm vozim :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dej ti to men prej povej! ne zezam se!!! hja pameten sem biw ne pa me je izučil zej:D zdej se vsaj ne sekiram ko se na 13k rpm vozim :OK:

kva se na zezaš? sej se da povečat mazanje, da ti ni treba sam mešance delat!

men se pa polini v šesti "sam" do 11,5k obrača, sicer je pa to že v rdečem!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kva se na zezaš? sej se da povečat mazanje, da ti ni treba sam mešance delat!

men se pa polini v šesti "sam" do 11,5k obrača, sicer je pa to že v rdečem!

:o Mn se pa original čez števc zvrti, ( čez 12k ) nevem lih točn, vem sam d gre kar dost čez

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:o Mn se pa original čez števc zvrti, ( čez 12k ) nevem lih točn, vem sam d gre kar dost čez

kuk maš pa fergazer? pa kak filter, auspuh?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok nemci sami loleki čist nč se ne da zment z njimi pa še za vsak odgovor rabjo en teden na telefon se pa ne oglašajo!

Dejte a mogoče ve kdo za kkšno trgovino kje bliz meje v Italiji k prodajajo aprilia al pa yamaha itd... dele-uglavnem kjer bi se dal dobit am6 mašino?

Al pa kkšn internetni naslov še???

Hvala

LP

MOTOSTAR 2

via flavia (mislim da 9)--nasprot alfa znaka

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

daj slike cilindra, da vidim kake so posledice :)

pa sej njemu je ubistvu ojnica zaribala...tko da ni tok slab cilindr...

sm mu pa jst reku da mu bo sla ojnica...pa je rek uda ma on cudezno ojnico..tko da nevem kako je pol sploh lahko tud ta motor ribezn :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MOTOSTAR 2

via flavia (mislim da 9)--nasprot alfa znaka

Ej thanks za tole, sam nekak sm iskal to zdele po netu pa ne najdem nobene njihove internetne strani... sem pa najdel motostar ampak majo sam Honde, ne eni drugi strani je pa pisal da majo tut aprilio pa yamaho pa še neki...

A mi lahko mogoče poveš kaj več o tej trgovini in kako bi jih lahko kontaktiral da bi ugotovil ceno mašine pri njih in da bi jo imel če jo bi šel iskati!?

HVALA!

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kok gnarja in moči .) na enem mestu! in vse to se dobi nasproti polic z mobiteli v vseh mercatorjevih trgovinah :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: počakmo še par let, pa ni 2krat za rečt!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kva se na zezaš? sej se da povečat mazanje, da ti ni treba sam mešance delat!

men se pa polini v šesti "sam" do 11,5k obrača, sicer je pa to že v rdečem!

pr men se krepko cez rdeco polje zvrti :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!