Skoči na vsebino

Aprilia RS 50


Nik

Priporočene objave

Ej ti kakšne pa so te mašine? a so nove al rablne al obnovljene? Aja s kere trgovine pa kje pa je to slikan??? Pa cene???

LP

to sem na neki nizozemski strani našel, samo nič ne piše za cene

stran: www.josdijkman.nl

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kok pa stane recimo kit 80ccm MHR + vgradnja pa kje bi se dal kupt..kera trgovina?

LP

to te stane okoli 70k z postnino... potem obvezno se gred mhr rhq 70k pa avspuh 60+k, pa lamelni ventil 15k pa fergazer 25k... pa sklopka 15k... mocnejsa ketna 20k... vecji zobnik 5k... filter 15k... + vgradnja najmanj 50k ce ti drug dela.. + servisi 100% nekaj bo narobe (ce racunamo 2x pri meni :P ) 30k- reci in pisi 400k (jst sm si zase racuni 300 zaradi poznanstev)... + nakoncu ce ti bo zaribal se 50k za nazaj na stock...

jst nikol nebi se enkrat daju tega sranja za 2 leti v motor itak gres pol na 125 in je stvar resena...

nebom pa rekel da se ni bilo užitek peljati do 150kmh (po stevcu, nato mi je raztrgalo zajlo :lol1: ) realnih=130. skratka slo je popolnoma enako/malo hitreje od zaprte rs125 :OK:

Popravljeno . Popravil FlamE#7
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja khmm, da se ne bomo spet začel kregat. :P Mašine mata enake (samo v fergiju je razlika, ma TZR večjega), edino kar je, da ma TZR večje gume pa bol napihnjena zgleda.

Ampak tko je zdej, če gledaš na star model RS-ke. Ta nova je opasna, samo stane 800k. Ma pa upside-down vilice od ene znane firme (neki na M, ne vem zdej imena). Spredi ma pa 300mm disk (TZR ma 280mm), samo fergi je 14, kar je manj kot na yamahi, ki ima 16.

Zdej me pa spluvite če vam ni všeč :P :lol: Drugače maš pa celo temo, o temu ker je najbolši 50cc cestak

Popravljeno . Popravil Stroj
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

stroj al pa flame dejta mi povedat a je bolš tzr50 al je bolš rs50?

LP :) :hmm:

ja nevem men osebno je stara oblika lepsa kot nova pa ceprav nekateri pravijo da sem nor :P ... jap kot je stroj reku masta masini isti edina razlika je v fergazreju katerega ima tzr pac vecjega (od tastare kar 4 od tanove 2) na kar pa ne glej, ce bos zadeve predeloval... torej te stvari se iznicijo vse ce zadeve predelujes ker sta masini isti. sepravi odloca izkljucno oblika, katera ti je lepsa ipd. (resitev ozkih gum se da suvereno odpraviti z enakimi dimenzijami kot na tzr (kot na moji rsi :) )) kvari se priblizno enako, porabita priblizno enako, tank je velik priblizno enako, bremze so iste (to govorim za modele do letnika 2006)... probaj obvezno obe in se odloci... meni je sedla bolje rs....

upam da sem pomagal

lp :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tzr50- nateg-500k za tist jaooo kaj to folk dela jst nebi dal 450 glede na to da je predelan...

rs50- poštena cena, poglej kako zgleda v real kako se pelje ipd.

rs50odl school- 300k? :lol1: :lol1: :lol1: ej tist ce bi kupil se zmen za ceno enih 120k jajca stara zgarana...

moje mnenje.. da me nebo kdo tožil :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

rs50odl school- 300k? :lol1: :lol1: :lol1: ej tist ce bi kupil se zmen za ceno enih 120k jajca stara zgarana...

Sam zgleda pa ohranje navzven pa ful! ME prov zanima če ni bla na novo barvana?!?!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tiste TZR se raj izogibi, je najverjeteje čisto zjajcana. Rs je novejši letnik je dobra :OK:

Za TZR se pa med temi malo razglej:

TZR1

TZR2

Prva je od Fekota, druga pa od Rokya. Sta zelo lepi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in zaka bi bla ta tzr-ka zjajcana(tzr50-why bad?) men se zdi ql..sej hočem met predelano sam nwem kaj so teji km...2505 od kita naprej al že od nove kupljene. :OK:

LP

ps: sej tista od fekota je ql sam predraga! :(

flame kaj misliš o tej rs-ki?rs50...

Popravljeno . Popravil wanksta
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!