Skoči na vsebino

Aprilia RS 50


Nik

Priporočene objave

2505 ma vseh skupi (kaže števc). Raje se praši, a se ti splača za 1 oz. 2 leti kupovat predelan motor. Če mislš it potem na 125.

Dobr, sej je užitek, ko malo bolj leti, ampak pa tud stane to.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam zanima me zka o tej tzr-ki (na prej. strani)govorite da je zjajcana tista od fekonje pa ni?po čem to sklepate? :?

biggie bi jo vzel..sam pol bi mogu dt keš za predelavo..tko da bi raj to uzev rs50:o sam mal preveč je vožena a:p

Popravljeno . Popravil wanksta
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam zanima me zka o tej tzr-ki (na prej. strani)govorite da je zjajcana tista od fekonje pa ni?po čem to sklepate? :?

biggie bi jo vzel..sam pol bi mogu dt keš za predelavo..tko da bi raj to uzev rs50:o sam mal preveč je vožena a:p

Ma vse je isti kurac,

Vsak svojga konja hvali .)

Vzem tist kar ti je bol všeč

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tiste TZR se raj izogibi, je najverjeteje čisto zjajcana. Rs je novejši letnik je dobra :OK:

Za TZR se pa med temi malo razglej:

TZR1

TZR2

Prva je od Fekota, druga pa od Rokya. Sta zelo lepi.

Moja je še vedno naprodaj.Sam še en test pa člank napišem pa jo lahko novi kupec prevzame :) Predelana ni nič razen športne sklopke in Leovnicija.Reku ti bom pa tko,predelanega motorja jest nebi kupoval,ker nikol neveš kaj se je dogajal z njim.Rajš vzemi nekaj z odprtim izpuhom in mislm, da bo za tisto leto.dve dovolj.Ker lahko sam pri nekaterih uporabnikih foruma vidš, da kakor imaš kaj predelano se začnejo težave in stroški,ki včasih prerastejo ceno novega motorja ;) Jaz sem ti pripravlen ceno še malo spustit, da bova oba srečna,če bi se za mojo odloču :)

Glede RS - TZR je pa tko.Sm bil tudi sam v dilemi.Pa me je TZRka prepričala.Dizajn mi je res hud,lepši od nove RS50.Nevem ampak men RS50 2006 ni ušeč,če bi bla enaka kot 125 bi bla huda tko so jo pa mal zgrešil.Z menjavo dimenzij gum na RS50 se ti pa samo ciklistika pokvar.O tem si lahko tudi na forumu v drugih temah prebereš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.Rajš vzemi nekaj z odprtim izpuhom in mislm, da bo za tisto leto.dve dovolj.Ker lahko sam pri nekaterih uporabnikih foruma vidš, da kakor imaš kaj predelano se začnejo težave in stroški,

:grim :grim :grim

.Z menjavo dimenzij gum na RS50 se ti pa samo ciklistika pokvar.O tem si lahko tudi na forumu v drugih temah prebereš.

:grrr :grrr :grrr :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Proooooooosim vas če mi lahko vsaj en izmeri razdalje med nosilci- PROSIM ker res rabim nujno!!!

Evo tle so mere mojga motorja pa slikca da bote vedl kaj zmert (pa moje na žalost niso čist točne ampak bom šel že še enkrat pomert ko bom imel s čim primerjati. Prosim bodite natančni! HVALA HVALA HVALA

[attachmentid=82768]

IZMERITE SAMO TISTI KI IMATE AM6-IN NOVEJŠA KOT JE BOLJŠE JE (AMPAK MISLIM DA NE BI SMELO BITI RAZLIKE-bomo videli)

post-7765-1159471227_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil BEliEVER
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hvala obema se odločam za:

tzr50

kšni nasveti?

LP :OK:

tale se prodaja že 2 meseca! vem, ker je sprva še zraven ponujal opremo (zdaj nisem pogledala, če jo še) in sem se že takrat zanimala samo za 2 kosa opreme.

tako, da če še ni prodana... potem je nekaj narobe. vsaj po moje. ker je bil eden edinih, ki je trakrat sploh prodajal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O ||cheff|| res FUL ti hvala za tole-ful si pomagu, ker zgleda da imata am3 in am6 le enake nosilce :D

Tko da moja mašinca upam da zdej kmalu pride!

Še enkrat ti hvala res!!

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O ||cheff|| res FUL ti hvala za tole-ful si pomagu, ker zgleda da imata am3 in am6 le enake nosilce :D

Tko da moja mašinca upam da zdej kmalu pride!

Še enkrat ti hvala res!!

LP

Ni problema :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene pa zanima ce se je kdo tuki ze lotil predelave zadnje luci na rs-ki men se zdi da sm na denz-ovi vidu neki predelano luc al lohk kdo prlima ksne fotke gor??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ta ma pa kr ene par delov ja :D thanks norc16, tole ga obm pa poklicu da vidm kaj dejansko ma vse, čeprov mi tole mal sumljiv zgleda vse skup ker je vidt od 1995 letnika vse in ne vem kok je kej ohranjeno!

Drugač pa čakam zdej tut na mi še iz italije odgovorijo kje bi se dal vse dobit kkšno mašino za pamtno ceno :) Pol bomo pa vidl kaj se mi najblj splača-nova mašina al pač tkole deli kot jih ta prodaja...

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lp

lepo prosim če mi kdo zmeri mere(širina,dolžina) da bojo pasali šraufi za koleno na am6 mašini imam pa 28pwk in zato nujnoi rabim te mere da mi en naredi koleno

lp pero

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A bi kdo mogoče vedel kolk je sprednja maska od aprilie rs50 ožja (če je kaj ožja) od katerega drugega močnejčega motorja (recimo yamaha r6 2006, kawasaki zx-10r,6r)? Zanima pa me če bi lahko dal eno od teh mask na svojo aprilio in da ne bi potem zgledalo kot da vse štrli vstran ker bi bla preširoka in sploh ne bi pasala!

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!