Skoči na vsebino

Aprilia RS 50


Nik

Priporočene objave

PNP ali NPN tranzistor za ojačanje moči (da mate lahko tut navadne čarnice gor ne samo ledice!)!

najenostavneje (ampak malenkost drazje) bi bil kar rele, ki preklopi pri 8-12 voltih, in ima recimo 4 ampere minimalno preklopni tok.. ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men se pa nč ne geje :D :D :D

Zok: jah rele, pol bi blo spet skor tko kot je že original in še vedno ne bi bilo univerzalno-brezbeze!

p.s.: pa še kontakti se pri večjih obremenitvah lahko zasmodijo in imaš potem skos kratek stik!

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:devil: ???ŽE??? :evilgrin:

ja ja sj vem da gre use to mal pocas sam nemorm pomagat k sm doma sam med vikendom tko da lohk sam med vikendom šravfam motor .) .) .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zok: jah rele, pol bi blo spet skor tko kot je že original in še vedno ne bi bilo univerzalno-brezbeze!

p.s.: pa še kontakti se pri večjih obremenitvah lahko zasmodijo in imaš potem skos kratek stik!

na-a. pri moji je bil termo-timer, elektroniko pa lahk nastavljas s potenciometrom. pa glih z relejem bi blo bolj univerzalno, k mas sam dva kontakta, pa ni vazn ka mas gor obesen, lahk mas 3,6 V akku ki se fila prek stabilizatorja, pa direkt LEDice brez preduporov... pa ce mas taprav rele ti zdrzi vec ko tranzistor, pa tud v primeru defekta je lazje popravljat - enostavno pogledas ce je napetost na spuli, ce je ni je neki z elektroniko, ce je, je rele hin. tranzistor lahk zazges, pa ti lahk Ucc prebije na krmilne izhode pa ti skuri se krmilna tranzistorja, tu pa nima kaj bit. ;)

ne vem, vsak ma svoje prednosti in slabosti, kaj bolj poznate in kaj se vam zdi bolje, za to se odlocite. ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to je nekje vredno 300-330k. kilometri malo morgen da so realni ki. ker če se nemotim si imel pred parimi dnevi malo več km-je napisanih

sam sem pred slabima dvema sezonama prodal 2003 letnik za 380k. bila je predelana nekje isto ko tvoja oz. še malo bolj.res da se je motor takrat po parih mesecih naprej prodal za 470k. je en kupec nasedel. samo zaradi omejevlanika obratov. aja ta rska ima zdaj z popolnoma istim setupom 17.5 konjev na zadnji koli. gori pa je kit ko orginal iztisne 11-13 konjev polini alu.

Popravljeno . Popravil norc 16
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

koliko bi se lahko prodala moja rsa 05 letnik malo podrta (beri 2x padena) pa da bi jo zablokeru..? kilometrov okoli 5000 ( z tem cilindrom ko je gor)

pa realno povejte!

aja gume so 100 pa 130 ane pa to je to k bi prodaju :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

koliko bi se lahko prodala moja rsa 05 letnik malo podrta (beri 2x padena) pa da bi jo zablokeru..? kilometrov okoli 5000 ( z tem cilindrom ko je gor)

pa realno povejte!

aja gume so 100 pa 130 ane pa to je to k bi prodaju :)

a si šou nazaj - čist na stock???? reku bi ti da okrog 500 bi dubu za njo, mogoče še kazga pršerna zraven (odvisn kok znaš kupce nategnt)!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a si šou nazaj - čist na stock???? reku bi ti da okrog 500 bi dubu za njo, mogoče še kazga pršerna zraven (odvisn kok znaš kupce nategnt)!

huh 500k to je zelo težko. tam 420 nekje bi se še dalo dobit. pa kolikor vem tak imaš ti nekje 15 tisoč na števcu prevoženih

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mam jih prevoženih okol 16k sam na ševcu 5k ker mi je takrat crknil...

ja ja stock je use cist lahk ga se zablokeram

aja pa original cilinder ma okol 1k narejenih....

mah ja z ene 450 bi biu čist zadovoln.. :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a bi lhka pripisal še kak primerjalen krog kirga druzga??? z močnej makino!

slick gume?

čelada mi je ušeč

Popravljeno . Popravil fossil
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja z cbr600rr neprimor se pelejo 1:38, ampak to so že skriti dirkaški talenti

pod 1:50 si že kar dober za ss600+. jst bi lahko prlezu z mal trennga pa vole do ene 2:25 pomoje.

niso slick :P sava power :P no takrt mi je šu moped ene 120.

Arai astro-r čelada če te zanima...

Popravljeno . Popravil FlamE#7
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zaniam me skor vs e uzvezi z motorji, čelado bom pa menu čez let al pa dve, tkoda dodatni info ne škodje :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zivjo.

mene pa zanima kako se bi obnesla aprilia rs 50 ce bi dau gor masino od 125 ccm. a bi mogoc kj gistel zjebov ?? po kuk so kj delujoce masine od rs 125 ???

tnx za odgovore

Se sploh rajš ne ubadej s predelavo, ker četudi ti že uspe si lhk narišeš, da stroški sigurno še bojo .) , ker aprilia rs 50 je pč narejena za 50 kubikov, rs 125 pa za 125 :P . Rajš še mau našparej pa si kup eno fletno rs 125 oz. cagivo mito (težko je dobit še dobre). :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

koliko bi se lahko prodala moja rsa 05 letnik malo podrta (beri 2x padena) pa da bi jo zablokeru..? kilometrov okoli 5000 ( z tem cilindrom ko je gor)

pa realno povejte!

aja gume so 100 pa 130 ane pa to je to k bi prodaju :)

Prvo kot prvo preden si se odloču tole napisat bi lahko malo pomislu, da si čist preveč napisov (beri padcev in realnih kilometrov ti nebi bilo treba omenjat :closedeyes: ) pa bi le tako lahko lažje prodal moped, ker sedaj si je pač kar nekaj forumašev prebralo to temo in si misli svoje (kaj vse je počel s tem motorjem, da je 2x padel, to se ne splača kupit .) ). Drugič rajši premisli preden napišeš preveč :D .

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!