Skoči na vsebino

Aprilia RS 50


Nik

Priporočene objave

pobje dejte mi plis povedat ki bi lahk prvi zobnik nabavo- 14 zobov :) , zej z original prenosi mi gre 120,mal preveč obratov je pa bi jih mal znižu :)

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo,

spet jast po dooolgem času. Mam eno vprašanje... ker se motor vrti tut nad 12k rpm sem razmišli če bi mu zamenju obratomer pa mogoče še merilec hitrosti da bi bolje zgledal če bi kazal do 300km/h :D

Uglavnem zanima me če bi pasali na aprilio rs 50 naslednji števci od honde cbr 900rr

http://www.(Zbrisano! Za pošiljanje tovrstnih povezav uporabite Privatna sporočila.)/2004/oprema/oglas.asp?id=1068649#

Opozorilne lučke ima vse tiste ki jih imam tudi sedaj na original števcih...

LP

Hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

obratomer sigurno ne, ker ima cbr 4 cilindre, in ima drugačen sistem odčitavanja obratov (impulze s svečk mora deliti s 4) vsaj mislim da je tako

brzinomer pa bo delal, samo kako natančno je pa spet vprašanje, najbolj da izmeriš obseg gume, pa če je enak potem bo to to

lučke pa itaq samo povežeš tko ko jih rabiš, to je še najlažje naredit

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

u jej, na to še pomislu nisem da je 4t :doze:

Ubistvu mi je najbl važn da bi dubu take števce da bi bli enako veliki, pač isti premer vseh merilcev (okroglih)

Sej prodajajo take števce, pa še lepi so sam tooootalno predragi...a kdo kej ve če ma kdo kkšnga chooperja recimo al pa da bi mel take števce?? Seveda pa te ne smejo bit prevelki-premer največ do 6cm ali 7cm!!

LP

Hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej BEliEVER kaj pa ce bi ti sam ozadja stevcev zamenjal??? pomojm lazje kot montirat drug stevec gor :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sej samo skalo bi mogu podalsat ne pa po svoje risat stevilke gor pomojm bi se dal dokaj tocno narest

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pol nebi več točno kazalo, ker je papir prirejen števcu ali števec papirju če razumeš...

ozadje skenirat na računalnik, rabiš navadnega slikarja (priložen v "oknih"), kakšno urico za lep izdelek, ki je lahko povsem po okusu svojega stvarnika (podalšana skala, na sredi slikla česar koli...), printanje na debelejši papir + montaža!

vse skupaj za nesposobneža dela za 2h max!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja ja to vem da štiricilinder ni isto kot 4takten-moja napaka ker sem na hitr pisu pa še pomislu nisem kaj pišem!!!

Uglavnem ja števce sem že enkrat dol jemal pa jih ne znam dat narazn ker so zaliti okol in okol... lahko kdo pove kako gre narazen?

GRe se mi pa za to, ker sem ubistvu hotu dat manjše števce pa na lev pa desen rob, nasredi pa bi mel lcd (7" pa dvd predvajalnik)!

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja pa kaj se boste se zmisnli pizda :D :D :D jst bom kr katodni monitor umes dal po moznosti 19ko :OK: :OK: :OK: a ti mislis gledatdisplay al cesto :P :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

JAh marsikaj se še lehko spomnim, samo da bo drugačen kot vaš :P Drugač pa daš pol lahko gor tut gps ane... :D Mogoče pa še stranski kameri namesto ogledal :P (kamere mam...)

A koga slučajno mot kaj bom mel jast na motorju...če ga nej se prosim zadrži!!!

Pač mam dobre pogoje za dobit take stvari k mamo računalniško podjetje doma in to je!

J

a pa še vedno sprašujem kje bi lahko dobil kakšne pamtne okrogle števce?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja ja to vem da štiricilinder ni isto kot 4takten-moja napaka ker sem na hitr pisu pa še pomislu nisem kaj pišem!!!

Uglavnem ja števce sem že enkrat dol jemal pa jih ne znam dat narazn ker so zaliti okol in okol... lahko kdo pove kako gre narazen?

GRe se mi pa za to, ker sem ubistvu hotu dat manjše števce pa na lev pa desen rob, nasredi pa bi mel lcd (7" pa dvd predvajalnik)!

LP

Ti pa nis resn, še v avtomobile si ne upajo dat lcd monitorjev pa dvd predvajalnikov, ker je takih k bi to z veseljem ukradl preveč :blink: , ti pa misliš to dat na motor :kva2: :eek: :headbang: , če boš že to dajal na motor ti predlagam, da si zraven motorja nonstop. :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ja, lih ne vem kok dnarja nima (ta teden nej bi še nova mašina (hm-ova am6 tekmovalna!) iz italije pršla!) in ne bi bil prov čist nč vesel če bi me oropal (ne bi blo pa prvič!-so mi tut doma že vlomil v sobo skozi okno, v ljubljani so me na železniški postaji itd...)!

Drugač pa mam tist dvosmerni alarmni sistem za motor s katerim nenehno spremljaš vse premike in stvari ki se dogajajo z motorjem... pa lcd bi bil tko gor da bi se skril ali snel (še izbiram model...)...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A koga slučajno mot kaj bom mel jast na motorju...če ga nej se prosim zadrži!!!

cak a zdej jst neb smel svojga mnenja dat al kaj???(to je forum ne pa neka svetovalnica) drgac pa mene prov boli kurac kaj bos ti gor montirov lohk ga tut tko predelas da bos na pedale poganju :OK: :OK: :OK:

drgac pa tista s katodnim je bla samo sala in je ni treba tko resno jemat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma ne no lej, valda da lahko poveš svoje mnenje, na forumu je itak vsako mnenje dobrodošlo!... sam bil sm slabe volje in mi je dejansko bla ta kadotna pika na i tist trenutek (ker si se delu norca z ene!)!

Drugač bi pa pedala pr teh mopedih večkrat prov pršla k takrat k ga najbl rabš kej crkne al pa benza zmanka :P

Aja a mogoče kdo že kej ve o kakšnih števcih kje bi jih lahko dubu?

Hvala

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drugač bi pa pedala pr teh mopedih večkrat prov pršla k takrat k ga najbl rabš kej crkne al pa benza zmanka

to človek ma prou,js bi ga bol resn jemau na vašem mesti ( :grrr ), tacajt ko čakaš na vlečno službo si lhka kak film pogledaš :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

:evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to človek ma prou,js bi ga bol resn jemau na vašem mesti ( :grrr ), tacajt ko čakaš na vlečno službo si lhka kak film pogledaš :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

:evilgrin:

Huda :OK: :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta je dobra ja :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: no to sem mislu :lol1:

Sj ubistvu je to res, če maš sredstva za izvedbo pa si naredi kaj takega, me prov zanima kakšen bo končen izdelek :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo, stvar se premika, pred pol ure dobil popolnoma novo 2007 letnik hm-ovo am6 mašino direkt iz tovarne iz Italije (brez identifikacijskih številk-a mogoče ve kdo bi mi jih vtolkel?) :D :D :D tko da upam da bo vse kul in da se bo končno vgradila v moj motor :D :D :D potem pa pridejo še dodatne stvari...

LP

p.s.: aja a zdej mogoče že kdo kej ve kje bi dobil ene lepe majhne okrogle števce??

Popravljeno . Popravil BEliEVER
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!