Skoči na vsebino

Aprilia RS 50


Nik

Priporočene objave

evo, stvar se premika, pred pol ure dobil popolnoma novo 2007 letnik hm-ovo am6 mašino direkt iz tovarne iz Italije (brez identifikacijskih številk-a mogoče ve kdo bi mi jih vtolkel?) :D :D :D tko da upam da bo vse kul in da se bo končno vgradila v moj motor :D :D :D potem pa pridejo še dodatne stvari...

LP

p.s.: aja a zdej mogoče že kdo kej ve kje bi dobil ene lepe majhne okrogle števce??

:eek: lepo lepo :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čudno mi je to z identifikacijskimi številkami pa to... :hmm: a niso na vsaki kupljeni mašini številke? pomojem mora bit vsaka označena...

Popravljeno . Popravil Brodar
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne, ne sme bit označena, ker potem se lahko smatra da je ukradena (tko nekak no). Številka okvirja in številka mašine se morata ujemat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po novem zakonu je mašina potrošni material zato tudi ni problemov če ni na mašini številk ker nekateri novi motocikli nimajo številk na mašini.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po novem zakonu je mašina potrošni material zato tudi ni problemov če ni na mašini številk ker nekateri novi motocikli nimajo številk na mašini.

točno tako :OK: , po novem imajo mašine označene samo tip, in ne številke.......tip mašine pa pove za kater avto, motor,... je mašina, prostornino in nevem kaj še vse

tko da če ti na avtu zariba motor, daš noter samo mašino od enakega avta, z isto prostornino in je vse ok

Popravljeno . Popravil k0ci
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jap tako nekako je zdej to vse skupi in iz tovarne dajo vse mašine vn brez številke. Sej drugač pa ta podjetje sploh ne prodaja posameznih motorjev in zato je tudi trajalo tako dolgo da smo se uspeli vse zment da so pa le poslali meni eno :D :D :D zgleda odlično :D :D :D

Jah no cena ni bila ravno majhna.... dal sem 1100 EUR za mašino brez transporta (vendar mi transporta posebej niso računali)...

[attachmentid=88700]

no pa še ena slika

[attachmentid=88701]

JA PA SREČEN BOŽIČ IN VESELO NOVO LETO VSEM SKUPAJ!

LP

post-7765-1167046776_thumb.jpg

post-7765-1167047023_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uf to je bil pa kr velk zalogaj za tvoj žep samu usen zgleda pa lepo hehe (jst bi jo tut meu) :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jap tako nekako je zdej to vse skupi in iz tovarne dajo vse mašine vn brez številke. Sej drugač pa ta podjetje sploh ne prodaja posameznih motorjev in zato je tudi trajalo tako dolgo da smo se uspeli vse zment da so pa le poslali meni eno :D :D :D zgleda odlično :D :D :D

Jah no cena ni bila ravno majhna.... dal sem 1100 EUR za mašino brez transporta (vendar mi transporta posebej niso računali)...

[attachmentid=88700]

no pa še ena slika

[attachmentid=88701]

JA PA SREČEN BOŽIČ IN VESELO NOVO LETO VSEM SKUPAJ!

LP

Tut teb srečen božič pa velik sreče s tole novo mašino :OK: :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je že preštudiru če se mu splača .) zdj itq nema povratka

je pa kr velk finančni zalogaj tole .)

@ej Motoboy ka si ti mene dal na block na msn-ju :? .)

sorry za off topic :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sej sem mel pol leta časa da sem se končno odloču kaj bom naredu, sej sem še vas dost spraševal pa ni in ni blo neke pamtne rešitve... Tako da sem potem našel nekoga ki pozna ljudi v italiji in se ukvarjajo s tem itd.... in mi je tako zrihtal ta motor iz tovarne. ki drugače sploh nima redne prodaje. Tako da motor sam je špica od špice in trenutno najboljši daaaaleč na okoli (kot osnova seveda-s predelavam je pa še posebej v samem vrhu!!! dokazujejo tudi tekmovanja itd...).

Ja drugače pa res je, bi dobil kar nekaj delov ampak če bi sledil temi bi videl ko sem opisoval kaj je narobe z mojo staro mašino in bi vidu da se je nikakor ni dalo zrihtati za pameten denar in da bi bila vsaj pol toliko vzdržljiva kot ta nova!

Tako da je končna odločitev padla taka... motor računam da naj bi letel okoli 110km/h brez kakšnih predelav (pač športni filter in gianelli izpuh-če ne bom dobil karbonskega!) (dokaj realnih-ampak to bomo še videli ko bo vse skupaj dano :D )

Pa finance trenutno res precej trpijo še zaradi tiste tožbe, ampak upam da si kmalu opomorem in vržem še kakšen dinarček na motor... kaj bom pa kasneje bom pa še videl... Hočem kupt kej močnejšega pa ne upam ker vem da se bom težko zadrževal na njem in vozil počasi :S (če prav imam enga fuuuul hudga ogledanga (novega seveda :eek: ))

p.s.: pa tale mašina ma tko ene štiri lukne več kot t stara pa za ene tri sploh ne vem kam bi lahko kej zvezu :P, pa za ene par stvari se mi še sanja ne za kaj jih ima :D

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Srečno 2007 pa velik prevoženih kilometrov :OK: :OK: :OK: (dobr zdj gremo pa lohk naprej pit hehe)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot prvo vsem Lep pozdrav!Sem se sedaj pridružil vam da slišim kakšna vaša mnenja!Sam mam Rs50 z predelavami!Pa me zanima s kod si vi naročate deli in seveda kakšne so cene!pa če veste koga ki rabi kake dele za RS50!?Prosim vzamte me v svojo družbo :blush: :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prosim vzamte me v svojo družbo :blush: :closedeyes:

izjava tedna oz. leta.

vsak nov član je dobrodošel če se vsaj nedela pametnega in nenabija neumesnih postov in kaj imaš spredrkanega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hm... predelava:

-polini kit 80 ALu

-izpuh GIANELI

-uplinjaš Delorto 21

-filter E13

-pamelni ventil POLINI

to je to oz... bi se še kaj našlo kake malenkosti: to pa še prilagam sliko

post-13774-1168076140_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot prvo vsem Lep pozdrav!Sem se sedaj pridružil vam da slišim kakšna vaša mnenja!Sam mam Rs50 z predelavami!Pa me zanima s kod si vi naročate deli in seveda kakšne so cene!pa če veste koga ki rabi kake dele za RS50!?Prosim vzamte me v svojo družbo :blush: :closedeyes:

Lol dobr si me nasmejov s tole izjavo :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dej play kaj ga zdej tuki jebes hehe clouk je pac nov na forumu. (ceprov res smesno izpade tist na koncu hehe) drgac pa dobra predelava pomojm koncna okol 130 ce menjas zobnik

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za končno... kaj pa vem... števec ni original in ne kaže realno!merjeno z avtom pa je nekje 120!

Problem je v tem da bi rabu trše fedre za v sklopko!In jih nikjer ne dobim :( a mogoče ima kdo kaj?

No pa če koga zanima mam za prodat tut original dele od RS50 (izpuh,kit) ter Prodam še kit TOp preformance 80ccm gus!izpiljeni kanali ter na novo brušen z novim batom in vse!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dej play kaj ga zdej tuki jebes hehe clouk je pac nov na forumu. (ceprov res smesno izpade tist na koncu hehe) drgac pa dobra predelava pomojm koncna okol 130 ce menjas zobnik

Smiri se :blink:, nč ga ne jebem sam ta izjava mi je bla res smešna :D , drgač pa ni nč narobe, če so vmes take izjave, vsaj popestrijo malo forum :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No zanima me če kdo rabi TOP preformance kit 80gus!je sedaj nanovo brušen in čisto nov bat,ter glava!pri mene je služil kot rezerva! cena pa tam okrog 95€!pa še original izpuh od RS50 ter original Uplinjač DELORTO SHA14.9!!!

Ob enem pa če kdo im a za prodat polinijeve fedre za sklopko kupim!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst tut prodajam stvari: jollymoto avspuh pa malossi 80 malo ribnen pocen pa uplinjac dellorto 24 pa filtr e 13 pa 13ko zobnik

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst tut prodajam stvari: jollymoto avspuh pa malossi 80 malo ribnen pocen pa uplinjac dellorto 24 pa filtr e 13 pa 13ko zobnik

ej flame a ni tebi malosi ribnu?? al si ga dal obnovit??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!