Skoči na vsebino

Aprilia RS 50


Nik

Priporočene objave

Mam sava MC 18, niso lih njbolše, čeprov če je ogreta, pa je topu asfalt dobr drži, sam k je mrz, al pa dž je pa katastrofa :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dunlop arowmax pa so zakon spred 100 zadi pa 130 in si zmagu hehe :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

offtopic: kk lahka mate nms-je? :closedeyes: kaj se noben nič ne uči? js mam čist lepo povprečje 2.94 :OK: (učim se uro in pol na mesec!)

nejc pol si pa slab jaz se učim povprečno na leto tm 2 ure pa mam povprečno oceno 3 do4 kaj čmo niste usi tako pametni k eni aja kakšne savine gume probej tu so hude

a kdo od vs hod na gimnazijo bežigrad...ker k boste pršli gor boste pol povedal kok se boste učil... ;)

Jaz bi komot prišel na gimnazijo bežigrad ampak sem iz MB tako da mi je tukaj preostala le najboljša alternativa. Ne govorite o povprečjih... Če bi midva z reeskotom bila na povprečnih šolah tudi ne bi imela nmsjev :D Hehe no saj vseeno vsaka šola je po svoje dobra.

Popravljeno . Popravil Brodar
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bi komot prišel na gimnazijo bežigrad ampak sem iz MB tako da mi je tukaj preostala le najboljša alternativa. Ne govorite o povprečjih... Če bi midva z reeskotom bila na povprečnih šolah tudi ne bi imela nmsjev :D Hehe no saj vseeno vsaka šola je po svoje dobra.

Ko da je sploh važn kera šola si pa kakšen maš povprečje na koncu ti vse to mogoče ne koristi 0. Če maš veze maš lahko narjeno sam OŠ pa boš dobu bolšo službo kot pa en k ma narjen fax, sj za službo se pa konc koncev vsem gre, zato pa hodmo u šolo :D Drgač pa sorry za :topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in brodar in play sta prou napisala

ajd fantki zdej pa učit da se bomo polet vozil brez popravcev :D :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja pomojm se bom furov tut ce bom meu popravca.

drgac glede sol pa itak vsi vemo da ima vegova najtezji predmet od vseh in to so vrata (nekaksen fitnes usako jutro da sploh prides u solo :OK: :OK: :OK: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Koker vem dela sava sam za skuterje, za motorje nimajo pa nobenga modela...

Oja, moje povprečne ocene so tud okoli 3 in 4, če ne štejem nepotrebnih šusov zaradi raznih kazenski referatov ipd. (vse šuse popravil z 3,4 ali 5 :OK: ) Ampak pustmo zdej to :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdrav! Zanima me kje se da dobit najceneje komplet zobnikov z verigo? !!!Nujno!!!

D.i.D professional 420 13/47 pride 68€ na aprilii mb. zelo kakovosten komplet

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

100/70 17 ali 100/80 17 gume zal ne obstajajo...

flame to si se pa zmotu k jo mam jst gor 100 tko da obstaja .) .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Itaq da te gume obstajajo, sam mislim da je za tisti model mislil...

Drugače te mere imam pa tukaj zraven sebe, ker sem ravno gume kupil..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sj sm reku da mam arowmax 100 odspred se prav da obstajajo ne?? :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdravo,

a morda kdo ve imata aprilia rs 50 1995 letnik in aprilia af1 1990 letnik enak rezervar za olje ali vsaj zelo podoben... kot sem gledal malo slike na bikepics.com se mi zdi da imata večalimanj enak okvir, je možno da imata potemtakem tudi enak rezervar za olje... nujno rabim rezervar!

HVALA

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pol si pa tak ko jst :P

se tut ne morm zraun spravt pa prodat to :D

hehe... tut jst prodajam :naughty: sam ne aprilio, pač pa yamaho :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja pa sm ču da jo prodajaš za 40k manj ko je nova, ker je kao replika ful iskana...

Moj sošolc jo je pri tebi gledal, pa reku da nč ne spustiš...

Sam za tak dnar raj novo kupi, tistih nalepk pa res ne rabi, ko prav igračkaste zgledajo, blokado bo pa že dal ven...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

veš kok je... sem mu povedala kolk sem prpravlena spustit. za takšen denar kot je on reku, pa je res nimam namen dat :nono: , ker se rajš še vozim celo sezono, pa ji bom na koncu sezone še 100% za tak denar prodala, kot je on ponudil. če pa se mi bo mudil, pa bom med sezono spustila na takšno ceno. prej pa ziher ne :grrr

a si ga vprašu, kolko mi je ponudil??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!