Skoči na vsebino

Aprilia RS 50


Nik

Priporočene objave

Ko si 100km oddaljen od doma in ti zariba motor.... Neprecenljivo

nekaterih stvari se pač ne da kupiti ;)

Poštena:D:D:D:D :worship: :worship: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja saj razumem!Sam da ti taq okvirno povem cene predelav katerih mam gor!Pa boš pol vido kolk kaj stane!

kit MHR-team 380€

gred M1(malossi)340€

elektrika (malossi-seltra)350€

uplinjač pwk28 110€

lamelni ventil malossi 60€

izpuh Gianeli 160€ če ne več!

verižniki in veriga D.I.D 70€

filter

koleno

svečka

itd......

in še veliko drobnarij je... sam dobr no cene res niso natančene do 1€ točn ,se pa gibljejo +/- 10€!

Scena je, da lhk ti fukneš na motor za miljon bivšin tolarjev dodatne opreme pa motor nebo skoraj nič več vreden kot pa je drugače, ker so predelave tvoji lastni stroški in se to ne upošteva pri končni ceni za motor, ampak se gledajo prevoženi kilometri, ohranjenost in pa letnik... :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

s tem da ohranjenost ponavad zlo hitro pade ce je motor natinunran. tko da kdor je pameten bi dau za tak natuniran motor MANJ kot je zares vredn...sam moje mnenje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

s tem da ohranjenost ponavad zlo hitro pade ce je motor natinunran. tko da kdor je pameten bi dau za tak natuniran motor MANJ kot je zares vredn...sam moje mnenje

men se tud zdi ja...sicer v motorju je res več dnarja v loženga, ampk, zamisl si recimo če ti kupuješ motor, kaj bi kupu, za kašno ceno, pol pa ceno postav :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja saj se razume... vi ki nimate takih predelav in nevesta kaj to je!Tu se smejete ko je treba 1000€ dat za predelavo al pa še veliko več... čle bi pa vsami tolk vložil bi pa pol vsi tiho bili,sam ponavadi je tko da ni dnara za take predelave oz vam ga je škoda!Sicer pa ok no naj si vsak misli svoje!Men RS-ke ni treba da bi se z njo furo 85km/h!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja saj se razume... vi ki nimate takih predelav in nevesta kaj to je!Tu se smejete ko je treba 1000€ dat za predelavo al pa še veliko več... čle bi pa vsami tolk vložil bi pa pol vsi tiho bili,sam ponavadi je tko da ni dnara za take predelave oz vam ga je škoda!Sicer pa ok no naj si vsak misli svoje!Men RS-ke ni treba da bi se z njo furo 85km/h!

Očitno ti še kr ni jasn ane ??! :blink: Ti maš lhk predelave kakršne hočeš ampak cena motorja se zato ne bo spremenila, ker so te predelave tvoji lastni stroški in tut ko boš mel npr. avto in ga boš spedenov u nulo, potem ga boš pa hotel prodat, boš peljal k ocenjevalcu in njega ne bodo zanimale predelave pač pa bo določil ceno glede na letnik, kilometre in pa ohranjenost... Aia pa u končno nikol tvoja aprilia ne poč odprte aprilie 125, razn če mate u vašh konch aprilie 125, ki grejo u končno 115 :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja saj se razume... vi ki nimate takih predelav in nevesta kaj to je!Tu se smejete ko je treba 1000€ dat za predelavo al pa še veliko več... čle bi pa vsami tolk vložil bi pa pol vsi tiho bili,sam ponavadi je tko da ni dnara za take predelave oz vam ga je škoda!Sicer pa ok no naj si vsak misli svoje!Men RS-ke ni treba da bi se z njo furo 85km/h!

Om, jz na tvojem mestu ne bi bil tak samozavesten tu, k 100% nimas najbolj stunirane rs50, k se nejdejo tuki se kki norci z rs50. Na tem forumu so itak sami 2t freak-i :P

Popravljeno . Popravil Matex_46
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa ne rečem da sem edin !!SAMo v večino so najbol glasni uni ki imajo blokade ven vzete pa nakladajo da jim gre 120!!!No zarad mene naj samo gre če res gre!!JAs ne verjamem!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa ne rečem da sem edin !!SAMo v večino so najbol glasni uni ki imajo blokade ven vzete pa nakladajo da jim gre 120!!!No zarad mene naj samo gre če res gre!!JAs ne verjamem!

Brez blokad pa 120 :grrr A se je najdu kšn k pravi da mu gre tok

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja saj se razume... vi ki nimate takih predelav in nevesta kaj to je!Tu se smejete ko je treba 1000€ dat za predelavo al pa še veliko več... čle bi pa vsami tolk vložil bi pa pol vsi tiho bili,sam ponavadi je tko da ni dnara za take predelave oz vam ga je škoda!Sicer pa ok no naj si vsak misli svoje!Men RS-ke ni treba da bi se z njo furo 85km/h!

ej sem sam imel 50ko in sem za tiste čase kot sem jo imel mel eden od najmočnejših kitov na njej. in vsaj v tistih časih je šla 125-130. tak da ne zdaj tu da nimamo pojma ko nikoli nismo tega delali. zdaj vem da je sedanji lastnik dal gor večji fergi pa celinder napilil in ima 17.5 konjev na zadnji koli izmerjenih. sepravi na gredi jih ima okrog 20.

pa še to ti povem samo z tem setupom ko ga imaš ti nebo šlo nikam ker gianeli ti nebo zadihal v obratih. omislili yasuni r3 al pa malosi mhr gp. pričakuj pa maximalno 500km da bo zadeva laufala mogoče 1000. plus tega pazi kaj delaš z hladilnikom ker je treba hlajenje povečat. ker pri 16k rpm zadeva hitro zariba

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brez blokad pa 120 :grrr A se je najdu kšn k pravi da mu gre tok

maš tm v temi max. hitrost vaših skuterjev pa si poglej kok jim sesalci letijo :lol1: :lol1: :lol1: večini gre od 110 - 120 maš pa tud take k jim gredo sesalci nad 140 km/h :lol1: (govorim o max 80ccm)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne rečem za 80cc da ne gre...jst pravm da normaln skuter/moped brez blokda ne bo vidu 120kmh

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne rečem za 80cc da ne gre...jst pravm da normaln skuter/moped brez blokda ne bo vidu 120kmh

ja ddddd da ne .. ekole (mal sm pretiravu) sam je pa scena taka :lol1: :lol1: :lol1:

http://www.motosvet.com/tabla/index.php?sh...c=6869&st=0

kok so smešni... tm še piše realna hitrost, ne po števcu... pa po tej logiki bi me 3/4 sesalcov dol pihnl...

pa me še noben ni :P ... zdej me pa tud ne bo :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

razn en prvak :naughty:

1. ti ne furaš sesalca .)

2. si sam reku da sva bla izenačena...sam sm dopisu zdej... tm u uni temi pa mislm da se boš strinju z mano :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lej....lahko gre tvoja RS še tok hitrej od njegove k je zdej stock, nikol ne boš ti bil tok norc vozač k flame. In čez ovinke, kjer hitrost ni možna več kot 70-80 bo on hitrejši .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lej....lahko gre tvoja RS še tok hitrej od njegove k je zdej stock, nikol ne boš ti bil tok norc vozač k flame. In čez ovinke, kjer hitrost ni možna več kot 70-80 bo on hitrejši .)

kwa pa ti veš ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lej....lahko gre tvoja RS še tok hitrej od njegove k je zdej stock, nikol ne boš ti bil tok norc vozač k flame. In čez ovinke, kjer hitrost ni možna več kot 70-80 bo on hitrejši

Fak k da je važn to kako folk čez ovinke na cest voz :slap: Eni znajo tut na drugih področjih pokazat da so carji in raj izostanejo izven tistih 5% divjakov k mečejo slabo luč na vse, ki vozjo motorje!

Pa nej gre flejmči dirkat k tak car...dnarja ma itak dost .)

Popravljeno . Popravil gapi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uuu nizka GaPi... Ce smo pa ze pr tem pa res ka to tebe boli k**** kok smo finančno (ne)sposobni? nima to tuki veze bumby...

Lej....lahko gre tvoja RS še tok hitrej od njegove k je zdej stock, nikol ne boš ti bil tok norc vozač k flame. In čez ovinke, kjer hitrost ni možna več kot 70-80 bo on hitrejši .)

hvala ti za tole strojci, si mi pa mal spremenu mislenje u tep. :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

drgač vem da ni pravilno mulčke kot je flame podpirat v teh dejanjih...sam vm povem..relacija LJ-pa do moje hiše...sva s 50ko pršla prej k 2 na 125ki odprti k gre k svina ;)

pač ovniki niso nrjeni za velike hitrosti tko da se je pokazal kdo je norc..pa un na 125ki je tud nor ;)

tko da je flejmči res pokazu kaj ma...je še un rkeu da je čist nor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uuu nizka GaPi...

Zakaj pa nizka? Sam reku sm da greš lahka dirkat in na dirkah pokažeš kok dober si v resnici. Kva je kle kej tazga da te žalm? Keš sm pa sam zato omenu ker je pač dirkanje drago in predvidevam da si ga lahko prvoščš. Bi me prov zanimal kaka mesta bi kej dosegu :) Mrbit niti nebi biu slab :D

Tistle tvoj bumby bom dal pa na tvoj račun k ga bova poravnala takoj k se srečava :naughty: :P

Popravljeno . Popravil gapi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja saj se razume... vi ki nimate takih predelav in nevesta kaj to je!Tu se smejete ko je treba 1000€ dat za predelavo al pa še veliko več... čle bi pa vsami tolk vložil bi pa pol vsi tiho bili,sam ponavadi je tko da ni dnara za take predelave oz vam ga je škoda!Sicer pa ok no naj si vsak misli svoje!Men RS-ke ni treba da bi se z njo furo 85km/h!

se en k misli da je edini k se je spravu frizirat mopeda... :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pač ovniki niso nrjeni za velike hitrosti tko da se je pokazal kdo je norc..pa un na 125ki je tud nor ;)

Hehe, MC Škrl :devil: Zdej se že z novo fura po zadnem lepo :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!