Skoči na vsebino

Aprilia RS 50


Nik

Priporočene objave

drgač vem da ni pravilno mulčke kot je flame podpirat v teh dejanjih...sam vm povem..relacija LJ-pa do moje hiše...sva s 50ko pršla prej k 2 na 125ki odprti k gre k svina ;)

pač ovniki niso nrjeni za velike hitrosti tko da se je pokazal kdo je norc..pa un na 125ki je tud nor ;)

tko da je flejmči res pokazu kaj ma...je še un rkeu da je čist nor

ja flame res obvlada

caR

ja saj se vidijo rezultati na plastikah

Sam res

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nism reku da je gp racer...sam je pa kr dobr takrt stisku tist mlinček ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če to na mene gre pol je res!Kupil ga za rezervo... ker sedaj ko getribe skup nardim in to ga mal zlaufam pa pol prodam kolegu!In zarad tega sem kupo še MHR-a k on nuče met Teama k se slabo hladi in ga bo rabu samo za vožnjo v šolO!Sicer je pa sedaj bil barvan in v celoti RS-ka obnovljena!Slike pridejo v kratkem,in rezultati kako gre

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če to na mene gre pol je res!Kupil ga za rezervo... ker sedaj ko getribe skup nardim in to ga mal zlaufam pa pol prodam kolegu!In zarad tega sem kupo še MHR-a k on nuče met Teama k se slabo hladi in ga bo rabu samo za vožnjo v šolO!Sicer je pa sedaj bil barvan in v celoti RS-ka obnovljena!Slike pridejo v kratkem,in rezultati kako gre

team se hladi boljše kot mhr(dvojna glava) samo moreš mu to omogočit (primerni kilerji, v vročini ga dolgo ne nažigaš..)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

JAZ MAM APRILIA RS 50 ZEJ ENO LETO, 8O KIT TOP PREFORMANCE, GIANELLI ISPUH, DELLORTO 19, ŠPORTNI FILTER MALOSSI IN MOREM REČT TO JE PRAVA STVAR. TRIKRAT SEM BIL DOL NA DIRKALIŠČU IN IMA NEVERJENTO DOBRE BREMZE, IZREDNO VODLJIV MOTOR, V OVINEK GA PODEREŠ KOT BI ZAPLAVAL RES, QL OBČUTEK. VOZIL SEM ŽE 3 SKUTERJE IN Z RS-KO SE NE MORE PRIMERJAT NOBEN. KDO SE UPA PELAT GA NI, DA BI GA KDO PRHITEL Z KAKIM KOLI SKUTEJREM ALI KAKIM DRUGIM MOTORJEM (RIEJU, YAMAHA TZR, ....)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

JAZ MAM APRILIA RS 50 ZEJ ENO LETO, 8O KIT TOP PREFORMANCE, GIANELLI ISPUH, DELLORTO 19, ŠPORTNI FILTER MALOSSI IN MOREM REČT TO JE PRAVA STVAR. TRIKRAT SEM BIL DOL NA DIRKALIŠČU IN IMA NEVERJENTO DOBRE BREMZE, IZREDNO VODLJIV MOTOR, V OVINEK GA PODEREŠ KOT BI ZAPLAVAL RES, QL OBČUTEK. VOZIL SEM ŽE 3 SKUTERJE IN Z RS-KO SE NE MORE PRIMERJAT NOBEN. KDO SE UPA PELAT GA NI, DA BI GA KDO PRHITEL Z KAKIM KOLI SKUTEJREM ALI KAKIM DRUGIM MOTORJEM (RIEJU, YAMAHA TZR, ....)

ja kok mam jst tebe rd...a bi biu moj fant? :wub:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa prokleti moroni, kdaj se boste nauil da TP kita 80 NI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

OBSTAJA SAMO 75 IN 85 PROKLETI HEMEROIDNI REDNECKI!!!!!!

jao :topic:

aja stroj kaj si ti hotu pokazat z tistima dvema slikama cilindra od vspodaj? kaj ce majo vzgoraj kaj spremenjen :rtfm: no sej po vsej verjetnosti ni ampak vseeno dodatna previdnost ni odveč pravijo :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

JAZ MAM APRILIA RS 50 ZEJ ENO LETO, 8O KIT TOP PREFORMANCE, GIANELLI ISPUH, DELLORTO 19, ŠPORTNI FILTER MALOSSI IN MOREM REČT TO JE PRAVA STVAR. TRIKRAT SEM BIL DOL NA DIRKALIŠČU IN IMA NEVERJENTO DOBRE BREMZE, IZREDNO VODLJIV MOTOR, V OVINEK GA PODEREŠ KOT BI ZAPLAVAL RES, QL OBČUTEK. VOZIL SEM ŽE 3 SKUTERJE IN Z RS-KO SE NE MORE PRIMERJAT NOBEN. KDO SE UPA PELAT GA NI, DA BI GA KDO PRHITEL Z KAKIM KOLI SKUTEJREM ALI KAKIM DRUGIM MOTORJEM (RIEJU, YAMAHA TZR, ....)

:headbang: Debil, pride Lipnik in te pihne s skuterčino dol da ti ni jasn pou posto... :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@stroj, nista to moja gilardonija? eden na easy predelan(pretočni povečani & naostreni, izpušni precej povečan in dvignjen pa spoliran) drug pa org..vsaj zdi se mi da sem mel to doma :D

@cheff bi pasalo samo moreš vrezat navoje v cilinder da lahko zunanjo kapo prišravfaš, pa seveda krajše stojne vijake

@layyko lepi karterji, samo rajši jih čist fino speskaj..pa uhe prireži pri cilindru ker drugače si dreku focn dal, ker si na istem kot prej..cilinder pa ma še dosti rezerve :)..pa fajn neki vlki ferg gor daj ker vidim da maš dosti volumna

kdo ti je delal kartere?

Popravljeno . Popravil denZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdrav!Ja bi uhe odrezu,sam se bojim da neb med rezanjem odpočil znotranji del tega našpricanga gor.. :? :?

Aja no vse sem si sam delal!

DenZ fergi pa mam tvoj doma unega OKO pwk28 pa lamelnega pa koleno tut!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@stroj, nista to moja gilardonija? eden na easy predelan(pretočni povečani & naostreni, izpušni precej povečan in dvignjen pa spoliran) drug pa org..vsaj zdi se mi da sem mel to doma :D

Jap, to so tvoje slike...

@Flame: zajebu s slikami...se posipam s pepelom

Popravljeno . Popravil Stroj
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:headbang: Debil, pride Lipnik in te pihne s skuterčino dol da ti ni jasn pou posto... :headbang:

al pa malaguty 70 :naughty: :naughty: :naughty: to je žvau

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pjebi dejte mi powedat neki .) kiro svečko naj dam v rsko nič ni predelan razn večji ferg pa lamelni ventil je drug . obistwo ne kiro svečko kot znamka ampak kaka toplotna vrednosti sveče mora bit

pa kira je najboljša :)

lp!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pjebi dejte mi powedat neki .) kiro svečko naj dam v rsko nič ni predelan razn večji ferg pa lamelni ventil je drug . obistwo ne kiro svečko kot znamka ampak kaka toplotna vrednosti sveče mora bit

pa kira je najboljša :)

lp!

Hmmm to je odvisn mislm da je bla tema o svečkah mislm use so dobre sam ne ksne iz petrola :D Ksn ngk pomojm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja dve sm že kupu na petrolu neke champion pa je mudel reku da je vredu pa ni blo nič iz tega da je vredu

torej kaj predlagate .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!