Skoči na vsebino

Aprilia RS 50


Nik

Priporočene objave

evo pa je še original cly zaribal.. :cry: danes ob 8:07 u jutro pri 100 na uro skor zletel u graben... :cry: če nebi poznal 2t.... :BUA:

ja in potem svizec zavije čokolado :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to sm že jst hotu rečt ja...tale nš flejmči kot vsi vemo mal nabija...enkrat govori da mu gre 50km/h in da bo govoru da ma že skoz zaprt motor..drugič pa prav da mu gre 100...le kdo bi ga razumel :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dej k0ciR uprasi reeskota kok dobis obratov po onem klancu dol izpodn nase hise po kocevki... ja 12.500 pa 100kmh... po stevcu sicer pa itak me bk kaj pravis..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kociR..hahahahahah :lol1:

am lih tok ne dobiš no...ampak recmo da če si ga res napolno odpru pol ja nej ti bo :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej a kdo ve kje bi dobu u ljubljani trše fedre za sklopko za rs-50 pa kok bi stali??? :? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sej to bo itak zdei sam problem je k nebom mogu prodat ce bo sklopka drsela hehe

kaj pa ce bi sam fedre podlozu a bi to delal uredu :? :? :? tok bi ja zdrzal da bi su tisti na testno furo hehe :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mam jaz nove fedre MHR še zapakirane ker sem jih dobil zraven cilindra samo sem si jih že nekaj mescov prej jaz posebaj kupil tak da če rabiš me kontaktiraj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sej to bo itak zdei sam problem je k nebom mogu prodat ce bo sklopka drsela hehe

kaj pa ce bi sam fedre podlozu a bi to delal uredu :? :? :? tok bi ja zdrzal da bi su tisti na testno furo hehe :OK: :OK:

lamele nove pa bo :grim :grim :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma te original lamele sploh ne zdržijo kita :eek: noro! absolutno jih moraš menat z nekim kar zdrži takšno moč motorja :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma te original lamele sploh ne zdržijo kita :eek: noro! absolutno jih moraš menat z nekim kar zdrži takšno moč motorja :OK:

Lamele bi zdržale, ampak so fedrce premehke...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma sej jst bom itak to zdej cimprej prodou k bom kupu 125 tko da si bo ze tisti pol dav not nove lamele ce bo teu .) .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tak ko si reku, reč mu da ma stroškow za 20 eur, pa ga tulko še spust, razen če mu ne poveš da so lamele hin .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdej je se voda u cilindr :BUA: :headbang: prsla a ma kdo za prodat dihtngo(tesnilo po slovensko) tisto ki pride med kapo pa cilindrom za tp75 (men se zdi da je ista k od originala)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na štirki je prou pršla tud radiatorska dihtunga...

...na RSi pa še nism šou u take ekstreme! :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sej na original cilindru sm za 1 tedn meu kr neko dihtngo od nekih cevi za odtok se mi zdi tko da sm se lohk usaj kej malga prepelov sam to ni to tko da ce ma kdo nj pove :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še preden boš prodaw, se ti bo motor počas raspaw :headbang: :hmm: :kva1: , dej eno dihtungo pa tesnilno maso pa se ne pelat, pa čim prej prodaj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uf kej takga pa se ne masina se je kr sama popravla hehe dns uzgem dela use normaln tko da bo za testno furo hehe pol pa nj si sam rihta ce bo kej narobe :OK: :OK:

a kdo kupi aprilio mogoce hehe (ce bere te poste jo sigurno nebo kupu)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!