Skoči na vsebino

Aprilia RS 50


Nik

Priporočene objave

če ni vode 100% ne bo zakuhalo, bo samo zaribalo :D

se pregrelo, se raztegnilo in ribnilo po moznosti :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja voda je 100%notr pa tudi notrj je prsla skoz cilindr sigurn k se mi je to ze enkrat nardil pr tastarmu cilindru sam zglede da se je pol nazaj skup dala k sm ga segreu. ma sej itak jo bom menju.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ammm...mam eno uprašanje...

kolega mi je reku da mu je en reku...

pač šlo se je o tem da če daš dol magnet pa navitje...da zadi nej bi ble 3 aluminijaste ploščice..in ker aluminij ne prevaja elektrike nej bi blo pol več moči na motorju k jih daš stran...a je to res?

jst sicer ne verjamem...sam zanima me če kdo ve kej o tem?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe kje si pa to slisu da aluminij ne prevaja elektrike hehe pomojm da tiste plosce nimajo nobenga pomena takga

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1: ampak res no, pri mitotu tank dvigni pa mal poglej kam so "mase" vezane :hmm: na gištel, ki pa je.......aluminjast :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja glih tak ko pr švasanju prklopš maso na železo :lol1: itk da aluminij prevaja elektriko, sej je kovina :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1: ampak res no, pri mitotu tank dvigni pa mal poglej kam so "mase" vezane :hmm: na gištel, ki pa je.......aluminjast :eek:

a, zato ste vi mito-driverji tok čudni :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ammm...mam eno uprašanje...

kolega mi je reku da mu je en reku...

pač šlo se je o tem da če daš dol magnet pa navitje...da zadi nej bi ble 3 aluminijaste ploščice..in ker aluminij ne prevaja elektrike nej bi blo pol več moči na motorju k jih daš stran...a je to res?

jst sicer ne verjamem...sam zanima me če kdo ve kej o tem?

mislem da si aluminij zamenov z plastiko al pa gumo, to se velikrat nardi :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ammm...mam eno uprašanje...

kolega mi je reku da mu je en reku...

pač šlo se je o tem da če daš dol magnet pa navitje...da zadi nej bi ble 3 aluminijaste ploščice..in ker aluminij ne prevaja elektrike nej bi blo pol več moči na motorju k jih daš stran...a je to res?

jst sicer ne verjamem...sam zanima me če kdo ve kej o tem?

risko,kva ga pa zj strelaš :blink: Aluminij valda prevaja elektriko,in to še dost dobr,ker se tud velik v elektroniki poleg bakra uporabla,ker je pocen kovina :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vem jst da aluminij prevaja...sm to ugotovu pr ene 10ih letih...k sm v eno utičnco dau aluminjast šraufncigr :D

drgač pa to je en model reku...jst sm sam približn popravu...sej nima veze...tnx za odgovore

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

flame a si meu ti ucer parkirano rsko na trubarjevi tm pr mobihousu??? pa dons zju3 su tm do ledine z njo brez celade mim policaju hehe :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se mi je zdel da ni glih tebi podobn. ja drgac zdej ma ze odrezano tablco hehe :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tist nism jst.... tist je en rođo k sm mu prodov jolliya :blush: un ma tko tablco gor zaukrivleno ane :?

post-10875-1175459545_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja drgač sm hotu še napisat da debil ne zna parkerat :headbang: no sej vidte :headbang:

ja posnetki bodo sam k se mi bo dal :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej a ti gres tut na 125? bomo sli kksno turo :? kaj bos pa nabavu :? :OK:

ja zdei trenutno delam izpit u kratkem pa pride ksn mito namest aprilie bom z italije kej prpelu gor :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja zdei trenutno delam izpit u kratkem pa pride ksn mito namest aprilie bom z italije kej prpelu gor :OK: :OK:

sam ne izi italije...tm je pa še slabš k pr nas :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidu sm jst dones tega šupka....pa je mel celo čelado gor za spremembo :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidu sm jst dones tega šupka....pa je mel celo čelado gor za spremembo :P

ja itak

v garaži je mel dve čeladi zravn motorja položeni(neprekljenjene)

:slap: :slap: :slap: :slap: :slap:

drugač pa sanja da si bo zdele neki kupu(?) R6-ko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zakaj bi blo pa iz italijhe slabse??? sej tm je ful tga sranja pa poceni se da dobit sploh pa ce je se ksna plastika pocena pol je pa res ze za male pare. :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidu sm jst dones tega šupka....pa je mel celo čelado gor za spremembo :P

Prek neta spet vsi glasni

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!