Skoči na vsebino

Aprilia RS 50


Nik

Priporočene objave

sori, narobe si me zastopu! :doze: s tem ko sm reku da so za skuterje, sm mislu povedat, da ma manjši fi (premer) in ne da je razlika drugje! :grim

aja te pa tak :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kok mate vi na teh rs kah 50 oz. 70, 80 dize notr?? ma kdo 125 kako za prodat ? a kdo ve mogoče kje u bližini ljubljane oz. v ljubljani ma kak mehankar 125 svedr?? :? (unga perota na rudniku sm obdelov)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ti misls dizo povrtat al novo kupit??

ne vem nije važno... al eno al drugo... sam 125 bi rad dobu... mogoče maš svedr al kako 125 doma

p.s. drgač sm pa te dodau tud na msn ju če bi mi lohk neki malejga iz nitrota prneso :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne vem nije važno... al eno al drugo... sam 125 bi rad dobu... mogoče maš svedr al kako 125 doma

p.s. drgač sm pa te dodau tud na msn ju če bi mi lohk neki malejga iz nitrota prneso :)

ni problema ce kej rabs ti lohk prnesm :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ni problema ce kej rabs ti lohk prnesm :OK: :OK:

vreii je sem dobo dize na jefra racing... ti mi boš neki druzga prnesu :grim več PM :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A se da dobit nov model rs 50 aprilia rableno za 1700€. Pomoje da ne , sam vseen vprašam ker mi je tako všeč samo nimam dnarja za novo. :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A se da dobit nov model rs 50 aprilia rableno za 1700€. Pomoje da ne , sam vseen vprašam ker mi je tako všeč samo nimam dnarja za novo. :hmm:

nope, ni pogojev :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A se da dobit nov model rs 50 aprilia rableno za 1700€. Pomoje da ne , sam vseen vprašam ker mi je tako všeč samo nimam dnarja za novo. :hmm:

kake ideje mate :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pobje, dejte mi povedat če se da dobit kak športen filter za original frgazer to pomeni dellorto 14 al kok je že .)

1. original ferg je 12 :P

2. mam jst na originalnem malossi e13 pa je cist gut :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dej povejte mal prednosti RS od TZR. Ker se ne morm odločit kerga bi uzeu. Ker gre lepše v ovinke, speljevanje...Položaj na motorju.?

Popravljeno . Popravil začetnik15
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prek foruma ti nebo noben mogu napisat ka je bolš .) zrihti si en test drive obeh pa boš na svoje lastne oči vidu ka ti bol odgovarja .)

ti pa powem da js sm mel rsko pa da js ITALIJANA nikol več v garažo :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to ti bo usak drgaci povedu (kokr mito vs. rs) jst ma rs-ko pa mi prov lepo pele (seveda jo mors predelat) nikol nobenih problemov u ovinke gre zlo lepo pa plastike zo en velik plus moja je bla 2x na tleh pa ni nobena plastika niti pocla sam nalepka je sla dol k pr tzr-ko so baje bol svoh drgac ti je pa isti kurac sej je itak isti motor gor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

rska se je men zdela bol masivna pa tut plastike so res bol kvalitetne sam tu se pa menda tut končajo moje pohvale .)

najboljš boš vidu če peleš obe ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oj,

mi lahko kdo pove kje bi se dalo čimbolj ugodno dobiti gume za RSko (splet, Gorenjska, Ljubljana) in kateri vulkanizerji delajo tudi na motorjih. Mogoče ldo ve ali je lahko na zadnjem kolesu guma mogoče kaj širša (morda kaki tehnični zadržki - premalo prostora)?

lp

Scremer

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to ti bo usak drgaci povedu (kokr mito vs. rs) jst ma rs-ko pa mi prov lepo pele (seveda jo mors predelat) nikol nobenih problemov u ovinke gre zlo lepo pa plastike zo en velik plus moja je bla 2x na tleh pa ni nobena plastika niti pocla sam nalepka je sla dol k pr tzr-ko so baje bol svoh drgac ti je pa isti kurac sej je itak isti motor gor

Plastike so res obupne ja.....samo na mestu ti pade pa grejo nosilci takoj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oj,

mi lahko kdo pove kje bi se dalo čimbolj ugodno dobiti gume za RSko (splet, Gorenjska, Ljubljana) in kateri vulkanizerji delajo tudi na motorjih. Mogoče ldo ve ali je lahko na zadnjem kolesu guma mogoče kaj širša (morda kaki tehnični zadržki - premalo prostora)?

lp

Scremer

js sm mel 130 zadi .) pa ni blo nič narobe .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js sm mel 130 zadi .) pa ni blo nič narobe .)

ne dajat večje gor... s tem boš jo prekomerno uniču pa še vožnja skozi ovinke bo "manj" varna .)

kr po original dimenzijah je najbolš :)

Popravljeno . Popravil JeRn3j
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma je kurac bol nevarno jst mam gor 130 pa se nagnivam in cist lepo drzi ene parkrat je sicer zdrsnla sam drgac je pa zakon nevarno je ce prides cist do roba kr je mnj cvrst in pol ga sam ugnije sam ce cs prid do roba mors res ze odlicno polagat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma je kurac bol nevarno jst mam gor 130 pa se nagnivam in cist lepo drzi ene parkrat je sicer zdrsnla sam drgac je pa zakon nevarno je ce prides cist do roba kr je mnj cvrst in pol ga sam ugnije sam ce cs prid do roba mors res ze odlicno polagat

problem je če je guma širša kot feltna... vse je v redu samo proti robu jo upogne in veliko bolj zalomi če je širša... na feltni stoji kot kaka goba... prid na delavnico MAKSI, pa ti bodo strokovnjaki razložil ... (bladzo) drgač pa gume do roba pridt pa res ni noben problem ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js nikol nism šou do roba s to ćebelco do tam ko sm jo pa nagnu pa ni blo panike klub 130 zadnji gumi .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js nikol nism šou do roba s to ćebelco do tam ko sm jo pa nagnu pa ni blo panike klub 130 zadnji gumi .)

pol pa nis t* prav :P

hec :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!