Skoči na vsebino

Aprilia RS 50


Nik

Priporočene objave

to je tut res pa seveda pravo tehniko mors met

zato pa probavat, probavat, probavat,.....

če ne drgač po 15-ih padcih že znaš, al pa obupaš :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tako je :OK: ....vaja dela mojstra :P :yea1:

če mojster dela vajo.....tole kere gume pa mate??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če mojster dela vajo.....tole kere gume pa mate??

a si sploh kej za nazaj prebrau poste, al si se pač odloču nabit objave z neumnimi uprašanji??? :slap: par starni nazaj smo govoril od gum, in mislem da nas je enepar to že povedal!

dunlop arowmax

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah moja bo sla verjetn zdej u kratkem za 1100€... in fosill kaj bos zdej kupu???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

barva je bla kao rosi model oranžen modra, sam sm jo umes prebarvu...v podobno barvno shemo

neki naked 600 (hornet...) al pa sport 600 (gsx, ninja 6,...) odvisn kua se bo jesen prodajal

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to bo pa kr konkretna sprememba voznega parka :worship:

:evilgrin: še usejn bom počaku z nakupam (izpit dobim 14.1.2008)

eh sej se hitr navads sam z glavo mors furat na zacetku

yes yes

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa ne sam na začetku

ja previdnost ni nikol odvec to seveda da mors skoz vozt z glavo sam na zacetku se mors najprej navadt na moc motorja pa kko se obnasa pol ga pa lohk stiskas

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Nisem ravno znalec, pa bom kar vas povprašal. Je mogoče že kdo slišal za Aprilio RS 50 Black Diablo (zadnji del, kolikor vem označuje barve in nalepke), se mi namreč zdi, da morajo biti precej redke. Nisem nikjer zasledil nobene slike motorja v tej barvni kombinaciji (izjema nekaj slik na tujih forumih), kaj šele , da bi bila v zandnje pol leta naprodaj na (Zbrisano! Za oglaševanje se obrnite na marketing@motosvet.com) in podobnih...

Mogoče kdo ve, kako je s pogostostjo tega modela?

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisem ravno znalec, pa bom kar vas povprašal. Je mogoče že kdo slišal za Aprilio RS 50 Black Diablo (zadnji del, kolikor vem označuje barve in nalepke), se mi namreč zdi, da morajo biti precej redke. Nisem nikjer zasledil nobene slike motorja v tej barvni kombinaciji (izjema nekaj slik na tujih forumih), kaj šele , da bi bila v zandnje pol leta naprodaj na (Zbrisano! Za oglaševanje se obrnite na marketing@motosvet.com) in podobnih...

Mogoče kdo ve, kako je s pogostostjo tega modela?

lp

black diablo? a maš kake slike?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma to je sam poslikava in nc druzga

a sploh obstaja black diablo, še nikol nism šlišu zanga!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma ja upam da bom šolo rešu do petka drgač mi gre pa dobro hehe dns sm fizo popravu pa nglo me je že 3jič uprašala pa še zmeri ji ni zadost sam pomojm bo u petk obupala pa mi dala 2 :rolleyes: :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!