Skoči na vsebino

Aprilia RS 50


Nik

Priporočene objave

Sem zvedel nekaj novega :worship:

ja glavno da si ti jebač in še car povrhu, trot :slap: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja glavno da si ti jebač in še car povrhu, trot :slap: :D

heheheheheh :lol1: :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam newem če majo oni ker to je scooter kit v6 pa ni za skuterje k na scooter attacku tud nimajo za motocikle 50ccm majo sam za scoote

ma un to sam na ceniku ga ni blo neki cajta. pošl mu email pa ti bo napisu se mi pa zdi da je bil 38 000 BSIT

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja glavno da si ti jebač in še car povrhu, trot :slap: :D

HAHAHAHAH res kok je pa to smesn :worship: :worship: A to je biu vic? :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HAHAHAHAH res kok je pa to smesn :worship: :worship: A to je biu vic? :whistle:

pa še dobr vic :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pobje, za kero gumo se nej odločim? zadnjo seveda, michelin, dunlop quailifier, al pa kak šrot kot metzeler al ka je(sam je pa tut draga). zej mam pirelli scorpion pa je bla nora za p....... šlo po dirkališču k noro, zej je pa gladka na robih in po sredini

hvala za odgovore

Popravljeno . Popravil kit_80ccm
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mal nazaj smo o tem govoril, mislem da nas je mel dunlop arowmax-a, pa da smo bli zadovoln,..

js sm biu, guma ni bla draga, dobr je držala, pa ni jo požiral (zadi sm meu 130)

sicer pa mislem da je dobr met enake gume spredi in zadi

Popravljeno . Popravil fossil
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js mam spredi savo, pa je nova

sam ne zaupam za vzadi

vspredi drži k nora, sem na dirkališču opazu

mensezdi da bom kr dunlop gor dau

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mal nazaj smo o tem govoril, mislem da nas je mel dunlop arowmax-a, pa da smo bli zadovoln,..

js sm biu, guma ni bla draga, dobr je držala, pa ni jo požiral (zadi sm meu 130)

sicer pa mislem da je dobr met enake gume spredi in zadi

enake gume, sej misls gumo in ne dimenzij, ane ?

ker ce bo kdo razumu dimenzije, nebi reku da ga zelis met na vesti ko bo crknu v ovinku :evilgrin:

Popravljeno . Popravil replica
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js mam spredi savo, pa je nova

sam ne zaupam za vzadi

vspredi drži k nora, sem na dirkališču opazu

mensezdi da bom kr dunlop gor dau

ko sm motorja kupu je bla zadi čist nova sava, pa sm jo takoj menu, nč ni držala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

enake gume, sej misls gumo in ne dimenzij, ane ?

ker ce bo kdo razumu dimenzije, nebi reku da ga zelis met na vesti ko bo crknu v ovinku :evilgrin:

130 sm mislu dimenzijo gume uzadi ja

nism te pa povsem razumel kaj hočiš povedat? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej zarat tega, k ne zaupam slovencu, pa še sploh ne gorencu:D mal zezancije. nč bo kr dunlop pala gor, sam bom dau original dimenzije, ka ko sem se js menu z enim vulkanizerjem pa je motorist, je reku da bognedej da spreminjam dimenzije gum, ker s tem uničiš ciklistiko oz. geometrijo motorja, ter vožnje. Moj frend ma vspredi 100, zadi ma 130/80 pa ga v ovinke kr neki meče, pa lih da ne pade, sej vizualno je lepo videt, k tiste tenke gumice niso nevem kaj, sam pa držijo k morejo, k niso aprilijini strokovnjaki kr tko dal te dimenzije gor :rolleyes:

moje mnenje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tud js ti ne priporočam širše gume,...ker sm meu zadi širšo gumo, je spredna pršla do roba, zadna pa ne in pol sm večkrat lovu spredn konc

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tud js ti ne priporočam širše gume,...ker sm meu zadi širšo gumo, je spredna pršla do roba, zadna pa ne in pol sm večkrat lovu spredn konc

so tut to omenl ja :rolleyes: sej 90 vspredi pa 110 zadi daje neko pravilno razmerje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mah men se je cist lepo pelal z 130 pa 100 uspredi bridgestone... drgac pa fantje, dejte mi povedat kako je z zablokado tega motorja? ke bi se dal dobit tisto blokado za med dušilec in krivino al kaksne so se kej? kaj se najbolj splača?

čimprej odpišite prosim!

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če rabš blokado za na tehnični ti je najbolša rešitev, da daš eno šajbico med frgazer pa med sesalnim kolenom, sa mora bit tuko vlka ko je lukna v fergiju, pa luknca naj bo vlka 5-10mm ! to sm js naredu pa mi je šou sam 25 na tehničnem:D

je reku da sem ga dobr našopu

to ti je najcenejša oblika, pa še mal šrawfarije je :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tud js ti ne priporočam širše gume,...ker sm meu zadi širšo gumo, je spredna pršla do roba, zadna pa ne in pol sm večkrat lovu spredn konc

ja to je res kurac jst mam tudi 100 130 in je ospedi do roba odzadi pa še manka sam sm furov eno z originalnimi pa se lažje nagnije...verjetn zato k je guma lepše oblikovana (ma pravo obliko)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!