Skoči na vsebino

Aprilia RS 50


Nik

Priporočene objave

aha pa res ja rs-kino farbanje bi znalo kr drago prit sm pr motorih se ne farba to se zamenjajo plastike in nalepke :winkiss: :winkiss:

Hahahahahahahaha debil hahahaha. Pa to ni žaljenje ;) A se ti zavedaš kok pridejo plastike nove. Komplet barvanje te pride 150€ če daš mojstru da vse sam nrdi. Nalepke daš pa narest oz kupš, precej odvisn od posamezne ferme. Mene je za tzr pršlo cenej da sm orginal kupu ker so res pocen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hahahahahahahaha debil hahahaha. Pa to ni žaljenje ;) A se ti zavedaš kok pridejo plastike nove. Komplet barvanje te pride 150€ če daš mojstru da vse sam nrdi. Nalepke daš pa narest oz kupš, precej odvisn od posamezne ferme. Mene je za tzr pršlo cenej da sm orginal kupu ker so res pocen.

Se strinjam da so plastike absolutno za pošvasat in pobarvat!Sam,če pa misliš.dati bo mojster dobro pobarval za 150eu pa si ti totalni DEBIL!

Pa čeprav take besede nikakor ne sodijo na forum

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
Se strinjam da so plastike absolutno za pošvasat in pobarvat!Sam,če pa misliš.dati bo mojster dobro pobarval za 150eu pa si ti totalni DEBIL!

Pa čeprav take besede nikakor ne sodijo na forum

DEBILKO ne oglaši se. Jst ti iz izkušen povem da sm dal tok.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

mene pa zanima, če paše izpuh od starejših aprilij (am6) na novejše (derbi mašina) ?

na youtube sem to že videl, pa nevem če je treba kaj prilagodit..

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene pa zanima, če paše izpuh od starejših aprilij (am6) na novejše (derbi mašina) ?

na youtube sem to že videl, pa nevem če je treba kaj prilagodit..

LP

A nimajo nove auspuha pod rit spelanga?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah sploh ne vem zakaj bi se tega lotevu, kupš pač ustrezn auspuh. Prvo kot prvo dvomm da ma sploh nosilce za auspuh tm spodi, plastika preveč zapira mašino da bi lahko auspuh vn pršou, tačka sopotnika pa je previsok montirana da bi lahko nanjo fikseru dušilc.

P.S.: Dvomm da bi sploh krivino spravu notr...

Popravljeno . Popravil AKG
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je kdo zainteresiran za mhr team cilinder ter mhr gp izpuh?

ja zanima me aspuh. če ta aspuh paše na tzr-ko z 80 MHR replica kitom?

cena? možna menjava za leo vince v6 z mojim doplačilom?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ali kdo ve kje lahko dobim 13 zobnik za ta novo aprilio letnik 07 ker ga ne dobim niti na motocentrih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

ja fantje tut jst prodajam mhr 80 kit sam je mal ribnjen itak bi ga pa za male pare prodal sam da se znebim. aja pa se ene cist nove lamele mam za sklopko original ce kdo rab...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A mi lahko nekdo da nekako link od Gianelli auspuha za RS50 ?(oglaševanje je mnde prepovedano ampak nekako mi naj nekdo da plis) (čisto novega za rs 50)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A mi lahko nekdo da nekako link od Gianelli auspuha za RS50 ?(oglaševanje je mnde prepovedano ampak nekako mi naj nekdo da plis) (čisto novega za rs 50)

:topic: mislim da je okrok 230e. za najnovejši model rs

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:topic: mislim da je okrok 230e. za najnovejši model rs

aia sry ne najnovejši ampak letnik 2002 in 1999 :D

huala :trance_33_sleep:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aia sry ne najnovejši ampak letnik 2002 in 1999 :D

huala :trance_33_sleep:

maš na cilindru. http://trgovina.cilinder.si/product_info.php?cPath=222_411_231_346&products_id=441&osCsid=c80e6375967bbf09c96cdbd50522827a to maš resonančno cev...

http://trgovina.cilinder.si/product_info.php?cPath=222_411_231_346&products_id=434&osCsid=c80e6375967bbf09c96cdbd50522827a to maš pa dušilec. zgleda da če pri cilindru naročuješ gianelia moraš kupiti posebej.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A gre športn auspuh tecnigas na aprilio rs ?

gre, gre sam je grd :whistle:

Popravljeno . Popravil Roky994
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...
Pa še neki kje v okolice LJ je kšn dober servis ? (živc :? )

:blink:

Sam k njemu ne vozt. Nism še za nobeno zadovolno stranko slišu. Maš servis na AC za bežigradom

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!