Skoči na vsebino

Aprilia RS 50


Nik

Priporočene objave

ja samo če se voziš na daljše razdalje oz. ko se veliko voziš brez kakšnih velikih prestankov še posebej ko je zunaj 20+ pa je verjetno boljše malo prej, ker se zelo zelo segreje motor, npr: jas ko sem še imel blokade noter, org. aspuh sem se peljal nekje 1km pa je bil aspuh že skoraj vroč :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja samo če se voziš na daljše razdalje oz. ko se veliko voziš brez kakšnih velikih prestankov še posebej ko je zunaj 20+ pa je verjetno boljše malo prej, ker se zelo zelo segreje motor, npr: jas ko sem še imel blokade noter, org. aspuh sem se peljal nekje 1km pa je bil aspuh že skoraj vroč :BUA:

Ne moreš sklepat, da se motor pregreva, če je auspuh vroč pa če tudi po 1km... saj imaš lučko ali pa števec pa vidiš kako segret je motor.

Kupi kdo MHR TEAM cilinder za vse minareli AM6 mašine z okoli 3000km prevoženih?

Ugodno!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Roky994 nisi ti pred 3 tedni govoril da si boš kupil tzr in da so lepše,boljše...

samo zanima me kako nisi dobil tzr,če pa točno vem na katerem moto centru dobiš novo :headbang:

Aja ta napis Aprilia rulz ti lepo pristoji :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Roky994 nisi ti pred 3 tedni govoril da si boš kupil tzr in da so lepše,boljše...

samo zanima me kako nisi dobil tzr,če pa točno vem na katerem moto centru dobiš novo :headbang:

Aja ta napis Aprilia rulz ti lepo pristoji :worship:

ei, celo slovenijo sm preklicu... Ni je nikjer blo, al mi pa niso povedal... Itak je pa vseglih, sm z aprilio zelo zadovoljn :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Roky994 nisi ti pred 3 tedni govoril da si boš kupil tzr in da so lepše,boljše...

samo zanima me kako nisi dobil tzr,če pa točno vem na katerem moto centru dobiš novo :headbang:

Aja ta napis Aprilia rulz ti lepo pristoji :worship:

se strinjam, tudi jas vem kje bi dobil novo tzr-ko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ei, celo slovenijo sm preklicu... Ni je nikjer blo, al mi pa niso povedal... Itak je pa vseglih, sm z aprilio zelo zadovoljn :worship:

ja kako barvo pa imaš????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja kako barvo pa imaš????

spain's no 1 :worship:

PS. a kdo ve, kje bi v okolici LJ dubu scooter experta ? (na petrolu, istrabenzu sm biu...)

Popravljeno . Popravil Roky994
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

spain's no 1 :worship:

PS. a kdo ve, kje bi v okolici LJ dubu scooter experta ? (na petrolu, istrabenzu sm biu...)

KMC-yamaha rudnik, TC-motoshop, habat MC??? :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

spain's no 1 :worship:

PS. a kdo ve, kje bi v okolici LJ dubu scooter experta ? (na petrolu, istrabenzu sm biu.. .)

to maš tisto z sivimi felnami? a ima št. 48 ali 1??

prilepi nekše slike

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to maš tisto z sivimi felnami? a ima št. 48 ali 1??

prilepi nekše slike

1...

Bom slikce naredu, sam da bo kei vremena :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

600 ne obstaja več, zamenjal ga je 710, olje je enako le nalepka na embalaži ter ime je drugo

aha, pol je ta olje primern ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa v knjigi maš napisano priporočeno olje

ja vem, pa fuč čudn piše, kr neki skratka...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja vem, pa fuč čudn piše, kr neki skratka...

ni za ta najnovejši model rs-ke v knjigi priporočeno olje castrol tts? tak sem slišal

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ni za ta najnovejši model rs-ke v knjigi priporočeno olje castrol tts? tak sem slišal

ne, saj u knjigi ne piše tko...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma aprilia zadi kej placa za notr dat npr. izpit, kak mobitel ?

tanova ma pod sedežom mal placa, sam ni za mobitel al pa izpit notr daja, ker ti bo vn padu.... Js mam notr ketno, pa orodje k je bil že notr...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!