Skoči na vsebino

Aprilia RS 50


Nik

Priporočene objave

tanova ma pod sedežom mal placa, sam ni za mobitel al pa izpit notr daja, ker ti bo vn padu.... Js mam notr ketno, pa orodje k je bil že notr...

a ste vi na aprili uzat uno plastiko za tablco k je ful douga kej porezal al ste pustl tko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gorazd nam pošilja tole...

===============

Glede deblokade RS50:

- kot so že pravilno ugotovili na forumu gre za tekmovalno replico (ce si bil kaj v trgovini pri Vombergerju jo imajo na zalogi - zgleda precej resen motor)

- Blokada je 100% na izhodu za avspuh (ponavadi je plošcica z majhno luknjico ali pa zavarjena dodatna cev v zacetek krivine avspuha

- Druga stvar je vplinjac, ki je najbolj verjetno premajhen za kakšno pametno moc (biti bi moral vsaj 18-22mm)

- Zelo verjetno je blokirana tudi elektronika, ki preprecuje doseganje višjih obratov

Najbolj efektivno je nakup novega 70 ali 80cc cilindra (Pollini - uvoznik LindeMpa, Ljubljana), nov vplinjac in Arrow avspuh

Vse skupaj stane verjetno cca.140.000 SIT vendar je možno dobiti hitrosti do 130km/h

===============

Noise Data

ka bi lahk js zvedu kje bi se dal to dobit pa če je še kje cenej???

:trance_33_sleep:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zanima me, če kdo ve, kje bi lahko kupil sprednji zobnik z 13 ali 14 zobmi. Gre za novejši model rs50.

sem kupil izpuh leovince v6 pa prehitro zvrti prestave :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zanima me, če kdo ve, kje bi lahko kupil sprednji zobnik z 13 ali 14 zobmi. Gre za novejši model rs50.

sem kupil izpuh leovince v6 pa prehitro zvrti prestave :rolleyes:

Jz mam isto tanovo rs-ko sam mam še blokade, pa me zanima kko si zadovoljn, kok ti gre po števcu pa kakšni so pospeški in do kok se ti zvrti..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zanima me, če kdo ve, kje bi lahko kupil sprednji zobnik z 13 ali 14 zobmi. Gre za novejši model rs50.

sem kupil izpuh leovince v6 pa prehitro zvrti prestave :rolleyes:

naredi posnetek ker me zanima kak funkcionira v6 na tej rs-ki

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hej.

Nujno rabim pomoč s tanovo Aprilio RS 50 ('09 letnik) in sicer mi noče laufat pod štantgasom. Ko stojim moram vedno dodajati malo plina, da mi ne crkne. Zdaj me pa zanima, če se da to kako doma nastavit, ter kje? Na servis je še ne bi vozil, ker me še čaka tisti pri 1000km, ampak hočem ta problem rešit pred tem. Najlepša hvala za vsako pomoč!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hej.

Nujno rabim pomoč s tanovo Aprilio RS 50 ('09 letnik) in sicer mi noče laufat pod štantgasom. Ko stojim moram vedno dodajati malo plina, da mi ne crkne. Zdaj me pa zanima, če se da to kako doma nastavit, ter kje? Na servis je še ne bi vozil, ker me še čaka tisti pri 1000km, ampak hočem ta problem rešit pred tem. Najlepša hvala za vsako pomoč!

Ito se je dogajalo pri meni (09), nato sem zvišal štent gas in je ok :D . Drgač pa kolikor jaz vem je 1. servis pri 500, saj pr men je tko... Mam sam še 80km do servisa :worship:

@XZIBIT: Ti maš org. prenose ?

Popravljeno . Popravil Roky994
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne, meni so rekli, da je pri 1000km prvi servis :) Pa pri meni ni bil kriv štantgas. Kriva je bila premalo zategnjena zajla od gasa. Sej sem že prej opažal, da ročica za gas malo preveč "skače", ampak si nisem mislil, da bi lahko bilo to to. No, štantgasa sploh nisem diral, samo to zajlo sem zategnil, kar se naredi v minuti in je precej podobno zategovanju bremz na biciklu. Sicer je pa itak opisano v navodilih (čeprav ni neka umetnost) ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne, meni so rekli, da je pri 1000km prvi servis :) Pa pri meni ni bil kriv štantgas. Kriva je bila premalo zategnjena zajla od gasa. Sej sem že prej opažal, da ročica za gas malo preveč "skače", ampak si nisem mislil, da bi lahko bilo to to. No, štantgasa sploh nisem diral, samo to zajlo sem zategnil, kar se naredi v minuti in je precej podobno zategovanju bremz na biciklu. Sicer je pa itak opisano v navodilih (čeprav ni neka umetnost) ;)

ql, iz kje pa si ti, pa kašno barvo maš ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ql, iz kje pa si ti, pa kašno barvo maš ?

Okolica Maribora. Taka je. Ampak 50ccm seveda :P Pa ti?

vi ki ste si pokupili te nove rs-ke ki majo sive felne, a vam piše gor made in china??

Mislim, da ne...

Popravljeno . Popravil krajcer
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kak pa ostali vozite (ste vozili) zablokirane RSke? Ker meni nikam ne potegne, pa če je segreta ali ne, tako da v kakšen breg moram vklopiti čok, da mi ne crkne, čeprav vem, da to ni dobro za motor.. Kakšna je sploh najhujša posledica vožnje pod čokom?

Popravljeno . Popravil krajcer
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res? Sej drugače nisem ziher, če to res mašini škodi, ker se ne spoznam tolko. Spomnim se samo, da sem nekje na netu prebral, da kao se naj ne bi s čokom vozlo. Je pa blo tisto za težje motore, tako da je mogoče kaj na tem.. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res? Sej drugače nisem ziher, če to res mašini škodi, ker se ne spoznam tolko. Spomnim se samo, da sem nekje na netu prebral, da kao se naj ne bi s čokom vozlo. Je pa blo tisto za težje motore, tako da je mogoče kaj na tem.. :)

s čokom se vozš ? zanimiv... Je pa res da je zablokeran k svina in ne gre nikamor :headbang: največ sm šou 50 po ravnini..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kak pa ostali vozite (ste vozili) zablokirane RSke? Ker meni nikam ne potegne, pa če je segreta ali ne, tako da v kakšen breg moram vklopiti čok, da mi ne crkne, čeprav vem, da to ni dobro za motor.. Kakšna je sploh najhujša posledica vožnje pod čokom?

odblokiraj pa se boš že lepše peljal

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!