Skoči na vsebino

Aprilia RS 50


Nik

Priporočene objave

nimate tam autocomerca??

am lej, kupu sm pr AVTO TRIGLAV tm nej bi biu tud servis... Sm poklicu, pa sploh ni vedu točn ker motor je rs 50 pa take, nakonc pa je povedu ceno 300€ :headbang:

@a kdo ve še za kšn dobr servis???

Mogoče Vomberger ?

Popravljeno . Popravil Roky994
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

samo servis bi ti 80e. računal?? te so dragi ti serviserji pri vas

Sej pomoje so že vračunali odstranitev blokad, ker poznajo stanje :P

krajcer iz kje si ?

Okolica Maribora :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Katere prenose bi mi priporočal na moji rs 50 ??? (org. 11-53). Menjal bi le sprednji zobnik, razmišljam o 13,14,15 ? :whistle:

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za autocomercom v mariboru je vedno parkirana rs 50 belo črna pa v6 ma gor.. ta najnovejši model. magoče od koga od tukaj?

menda si mojo vido, sem mel na servisu ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Katere prenose bi mi priporočal na moji rs 50 ??? (org. 11-53). Menjal bi le sprednji zobnik, razmišljam o 13,14,15 ? :whistle:

Lp

imaš kakšno predelavo. če misliš na orginal daj 13. Pravtako ti na kit priporočam 13 ker če boš 14 dal ti bo v 4 letel 105 v 5 mogoče 110-115 6 bo pa samo moč zgubljala. zato rajše 13. pa bo 12,500rpm + 6 brzina= 120-125km/h

Popravljeno . Popravil norc 16
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

imaš kakšno predelavo. če misliš na orginal daj 13. Pravtako ti na kit priporočam 13 ker če boš 14 dal ti bo v 4 letel 105 v 5 mogoče 110-115 6 bo pa samo moč zgubljala. zato rajše 13. pa bo 12,500rpm + 6 brzina= 120-125km/h

mam pa org., drug tedn grem šele blokdate vn dt...

15:

14: http://www.youtube.com/watch?v=qrtOEl-q-Ec...feature=related

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

imaš kakšno predelavo. če misliš na orginal daj 13. Pravtako ti na kit priporočam 13 ker če boš 14 dal ti bo v 4 letel 105 v 5 mogoče 110-115 6 bo pa samo moč zgubljala. zato rajše 13. pa bo 12,500rpm + 6 brzina= 120-125km/h

Na youtubu je največ 14-53...

Drgač pa če dam 13 bom meu bol pospeške, z 14 pa bol končno al kko ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, prvi znaki Aprilie - olje teče iz amortizerja :cry: V torek kličem servis.

Mimogrede me še zanima, če bi naj števec prikazoval nivo goriva? Meni ga namreč ne..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, prvi znaki Aprilie - olje teče iz amortizerja :cry: V torek kličem servis.

Mimogrede me še zanima, če bi naj števec prikazoval nivo goriva? Meni ga namreč ne..

olje hm?? :hmm: Ne nej nebi prikazoval :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja iz sprednjega desnega amortizera mi teče olje. Tam nekje na sredini je kar črn. Še celo felno mi je zapacalo :S Levi je pa drugače v redu. Sej če ju primerjaš, se ful opazi razlika.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja iz sprednjega desnega amortizera mi teče olje. Tam nekje na sredini je kar črn. Še celo felno mi je zapacalo :S Levi je pa drugače v redu. Sej če ju primerjaš, se ful opazi razlika.

zanimiv...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na youtubu je največ 14-53...

Drgač pa če dam 13 bom meu bol pospeške, z 14 pa bol končno al kko ?

Kaj res nuben neve ? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja iz sprednjega desnega amortizera mi teče olje. Tam nekje na sredini je kar črn. Še celo felno mi je zapacalo :S Levi je pa drugače v redu. Sej če ju primerjaš, se ful opazi razlika.

meni je isto delalo.. semering sem mel na levi vilci hin.. pelji na servis in tam ti morajo pod garancijo zamenjat te z novimi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na youtubu je največ 14-53...

Drgač pa če dam 13 bom meu bol pospeške, z 14 pa bol končno al kko ?

ta nova rs-ka gre z giannellijom, šp. filtrom, večjimi dizami in 14 zobnikom po števcu 100-105

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ta nova rs-ka gre z giannellijom, šp. filtrom, večjimi dizami in 14 zobnikom po števcu 100-105

da, sam kko je pa pol kej s pospeški ???

BTW: a ne rs50black dei dubu večji zobnik ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da, sam kko je pa pol kej s pospeški ???

BTW: a ne rs50black dei dubu večji zobnik ?

s temi predelavami so pospeški z 14-53 boljši kot z 11-53 saj pri 11-53 največ izgubiš pri menjavanju

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, dei sm dau blokade vn... :D :worship: Morm rečt da se dost lepše obnaša (moped). Am glede na to da ma 900km me zanima do kolk obratov je priporočljivo vozt oz. šaltat.

Lp

Popravljeno . Popravil Roky994
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, dei sm dau blokade vn... :D :worship: Morm rečt da se dost lepše obnaša (moped). Am glede na to da ma 900km me zanima do kolk obratov je priporočljivo vozt oz. šaltat.

Lp

do konca :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

do konca :naughty:

:D

Ne resno me zanima ah ? Kolk bi bli taki zmerni obrati glede na to da je nov..

Popravljeno . Popravil Roky994
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja jz sm pri runnerci dal pri 1000km blokado dol, pa pač 2 dni ga nism tišal. Sepravi sem vozil 50km/h max. No zdej pa skoz pulim do konca, tezko karkoli druzga delat glede na to da je skutr in itak fura sam skoz na polno. Dvomim, da lahko to karkoli šparaš, pa tud cela muka je za vozt.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja jz sm pri runnerci dal pri 1000km blokado dol, pa pač 2 dni ga nism tišal. Sepravi sem vozil 50km/h max. No zdej pa skoz pulim do konca, tezko karkoli druzga delat glede na to da je skutr in itak fura sam skoz na polno. Dvomim, da lahko to karkoli šparaš, pa tud cela muka je za vozt.

Sei za to, ker če hočš da km gre ga morš tišat :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Neki mene zanima (spet :P ). Men v levem zgornjem delu števca kaže en ključ. V navodilih sm našel, da naj bi bilo to zaradi tega ker imam 1000km in je potrebn prvi servis. Tm na servisu sm mehaniku reku pa je očitno pozabil resetirat. In zdej me zanima kko resetiram račualnik (števc)..

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!