Skoči na vsebino

Aprilia RS 50


Nik

Priporočene objave

sam nemoreš :whistle:

Kaj da ne, sm že zrihtu in to sam :naughty: :P Treba je blo mode gumb držat in dt kontakt :D

Dei pa še neki:- Kok nej bi bla prbližna poraba pri rs ? (dele sm natanku pa merm kok km bom naredu. Sam me tko zanima vi primerjavi z drugimi... :P )

- Ker sprednji zobnik bi biu najbl primern (org. 11), pa kje bi ga dobu... Gre sicr s temi prenosi 80km/h, sam mau mi je bedno da ma pr 70 km/h že pr 10k rpm :D

Pa gre se tud, da nebi preveč motorja "obrablju" zarad PREvelkih obratov.

Lp

Popravljeno . Popravil Roky994
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj da ne, sm že zrihtu in to sam :naughty: :P Treba je blo mode gumb držat in dt kontakt :D

Dei pa še neki:- Kok nej bi bla prbližna poraba pri rs ? (dele sm natanku pa merm kok km bom naredu. Sam me tko zanima vi primerjavi z drugimi... :P )

- Ker sprednji zobnik bi biu najbl primern (org. 11), pa kje bi ga dobu... Gre sicr s temi prenosi 80km/h, sam mau mi je bedno da ma pr 70 km/h že pr 10k rpm :D

Pa gre se tud, da nebi preveč motorja "obrablju" zarad PREvelkih obratov.

Lp

Res nubene ne ve ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

13 zobnik ;) z kej več pa so pospeški švoh

glede obratov pa če maš zdej 900km ne ga dolg držat pr rdečem polju.. tu pa tam ga pa lahk mal zategneš :D

pa še neki bi js uprašu.. od kje naprej ma rs-ka rdeče polje ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

13 zobnik ;) z kej več pa so pospeški švoh

glede obratov pa če maš zdej 900km ne ga dolg držat pr rdečem polju.. tu pa tam ga pa lahk mal zategneš :D

pa še neki bi js uprašu.. od kje naprej ma rs-ka rdeče polje ?

am mam 1100km, nimam pa barvnega polja :P

Drgač me pa to bl tko zanima če se loh vozm recmo 60, 70... Pr 70 je že 10k rpm :D

Popravljeno . Popravil Roky994
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če maš pa že 1100 pol pa lahk že teraš v obrate :D pa nek more bit meja do kje je dobr obrate držat.. js mam 10000rpm na tzr pa me sam tko zanima če je pr rs kej drugač :) števc je pa cel digitaln ne ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če maš pa že 1100 pol pa lahk že teraš v obrate :D pa nek more bit meja do kje je dobr obrate držat.. js mam 10000rpm na tzr pa me sam tko zanima če je pr rs kej drugač :) števc je pa cel digitaln ne ?

da

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nism še sprobavu končne sam največ do zdej je šlo 93 :whistle: tam nek pr 10000 obratih

To je pr men bedno js mam 70km/h pr 10000 :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Am, mene neki zanima:

Ko se motor segreje ma med 5k pa 6k rpm kr "luknjo". Med tistimi obrati negre nikamor (začne rahlo trokirat), pa še težko ga je na višje obrate spravt... Dei pa a je to normalno ?

Ker recimo, ko je motor mrzel tega ni, to nastane šele ko se segreje :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Am, mene neki zanima:

Ko se motor segreje ma med 5k pa 6k rpm kr "luknjo". Med tistimi obrati negre nikamor (začne rahlo trokirat), pa še težko ga je na višje obrate spravt... Dei pa a je to normalno ?

Ker recimo, ko je motor mrzel tega ni, to nastane šele ko se segreje :hmm:

:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

tudi meni to dela, sem bil že na dveh pooblaščenih servisih in blokade ne znajo odpravit...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:cry::cry::cry::cry::cry::cry:

tudi meni to dela, sem bil že na dveh pooblaščenih servisih in blokade ne znajo odpravit...

aha, se mi je zdel da ni nč tazga to, ker ma "pupi" pr tzr isto..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Am, a mogoče ve kje bi dubu črno sprednjo šipo oz. kko bi jo naredu.. Zamislu sm si tkole nekak: klik

Popravljeno . Popravil Roky994
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mam tako noobsko vprašanje, kok km ponavad gume držijo (normalna vožnja, 50cc :D ). ??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mam tako noobsko vprašanje, kok km ponavad gume držijo (normalna vožnja, 50cc :D ). ??

jaz jih mam že 2 leti in so še vedno dobre. parkrat doživele tudi burnout.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz jih mam že 2 leti in so še vedno dobre. parkrat doživele tudi burnout.

aha, pa drgač dobr držijo te gume ??? A ti je že kdaj spodnesl in a se da polagat z njimi ?? :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aha, pa drgač dobr držijo te gume ??? A ti je že kdaj spodnesl in a se da polagat z njimi ?? :naughty:

se da dobro polagat, spodneslo še me pa ni :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se da dobro polagat, spodneslo še me pa ni :evilgrin:

in do kok kei položiš ??

PS: a kei veš kok maš pospeške do 60 ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!