Skoči na vsebino

Aprilia RS 50


Nik

Priporočene objave

meni v original navodilih (rs50, ne 125) kaže da bi moralo na desni strani kazat, tisti temperaturni senzor na glavi cilindra že ni zastojn gor :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

meni v original navodilih (rs50, ne 125) kaže da bi moralo na desni strani kazat, tisti temperaturni senzor na glavi cilindra že ni zastojn gor :unsure:

to tut men piše, sam nekaže :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

senzor je zato da če se ti pregreje se vrjetn kej na zaslonu pokaže .)

da :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A pol ma am6 termostat? ker men se zdi da se mi ful greje pa mam še 3 črtice do fula temperature samo je pa tok vroča mašina da se lohk spečeš gor in to po 5km.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A pol ma am6 termostat? ker men se zdi da se mi ful greje pa mam še 3 črtice do fula temperature samo je pa tok vroča mašina da se lohk spečeš gor in to po 5km.

rs 50 nima am6 :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem v Kamniku pred ŠCRMjem videl RS50tko.

Povdarek na avspuhu!

Ja majstr je mel "akrapoviča" :worship: Dobite slike ko pridm dam :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz mam eno vprašanje :P

Am, recimo k se pelem po klancu (samo navzdol) spustim gas in motor začne trokirat! Tko k da bi električni krog prekinu :hmm: . In se morm na nekih 30km/h ustavt, da loh pol sploh naprei spelem. Prei ne gre, k tok zatrokira :hmm: . Kaj bi lahko to blo ??? Dize, razmerje zrak, bencin ??

Drugo k me zanima je pa: k je motor segret tut k je v leru, na štent gasu k dam gas recimo gre težko čez 5k in 6k rpm :hmm: . Tko kt med vožnjo, sam čudn da je tko tut kadar je v leru :(

Ker recimo bratranc k ma TZR mu isto med vožno negre čez 5-6k rpm, k ma pa v leru pa takoj skoč na 10k rpm+. Jaz rabm pa ene 3 sec držat da pride do 10k rpm. Nek sm zasledu da bi loh biu kriv "airbox" ??? :hmm:

Lp Rok

Popravljeno . Popravil Roky994
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem v Kamniku pred ŠCRMjem videl RS50tko.

Povdarek na avspuhu!

Ja majstr je mel "akrapoviča" :worship: Dobite slike ko pridm dam :whistle:

:worship::headbang:

post-20043-1243168125_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja če maš akrapovič nalepko maš takoj za 10kmh več končne :whistle:

Sei ni fora, al je Akrapo al ne.

Totalno mim je v vsakem primeru :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz mam eno vprašanje :P

Am, recimo k se pelem po klancu (samo navzdol) spustim gas in motor začne trokirat! Tko k da bi električni krog prekinu :hmm: . In se morm na nekih 30km/h ustavt, da loh pol sploh naprei spelem. Prei ne gre, k tok zatrokira :hmm: . Kaj bi lahko to blo ??? Dize, razmerje zrak, bencin ??

Drugo k me zanima je pa: k je motor segret tut k je v leru, na štent gasu k dam gas recimo gre težko čez 5k in 6k rpm :hmm: . Tko kt med vožnjo, sam čudn da je tko tut kadar je v leru :(

Ker recimo bratranc k ma TZR mu isto med vožno negre čez 5-6k rpm, k ma pa v leru pa takoj skoč na 10k rpm+. Jaz rabm pa ene 3 sec držat da pride do 10k rpm. Nek sm zasledu da bi loh biu kriv "airbox" ??? :hmm:

Lp Rok

a nuben ne ve ??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nevem poglej pol airbox če kej ovira pretok zraka.. čeprav tak ko ti praviš zgleda ko neka elektronska blokada :unsure: dobr da na tzr nimam teh problemov :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nevem poglej pol airbox če kej ovira pretok zraka.. čeprav tak ko ti praviš zgleda ko neka elektronska blokada :unsure: dobr da na tzr nimam teh problemov :D

airbox list list :D Pa ne sei, motor drgač supr dela, sam ta problem med 5-6k rpm, pa k grem po klancu dol pa spustim gas, kr trokira :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bl k berem bl se mi zdi da so tele rske bl tko tko... :rolleyes:

zablokirane rske so pod od podna, ko so pa odprte pa so daleč nad vsemi :)

Popravljeno . Popravil norc 16
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zablokirane rske so pod od podna, ko so pa odprte pa so daleč nad vsemi :)

:D

A bi mogoče kdo od vs vedu kaj bi loh naredu, da bi motor kadar je v leru malo hitreje pridobival obrate?? Na netu sm zasledil, da bi bil lahko kriv "airbox", mogoče ve kdo kej več o tem ?

Da bi šlo podobno k temu :D

Pa še dost je takih primerov... Ker pr men k je motor segret morm držat ene 3,4 sec gas do konca da prebije blokado pri 5-6k rpm in tako pride na višje obrate :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:D

A bi mogoče kdo od vs vedu kaj bi loh naredu, da bi motor kadar je v leru malo hitreje pridobival obrate?? Na netu sm zasledil, da bi bil lahko kriv "airbox", mogoče ve kdo kej več o tem ?

Da bi šlo podobno k temu :D

Pa še dost je takih primerov... Ker pr men k je motor segret morm držat ene 3,4 sec gas do konca da prebije blokado pri 5-6k rpm in tako pride na višje obrate :D

odblokiraj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

odblokiraj

ko se pelje mu moped zadrguje, trokira med 5-6... mogoče je prevelka diza pa frgazar malo slabše nastavljen? ali pa ma še kako blokade noter.. ti se na to malo bolj spoznaš

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:D

A bi mogoče kdo od vs vedu kaj bi loh naredu, da bi motor kadar je v leru malo hitreje pridobival obrate?? Na netu sm zasledil, da bi bil lahko kriv "airbox", mogoče ve kdo kej več o tem ?

Da bi šlo podobno k temu <ahttp://www.motosvet.com/tabla/uploads/emoticons/biggrin.png' alt=':D'>

Pa še dost je takih primerov... Ker pr men k je motor segret morm držat ene 3,4 sec gas do konca da prebije blokado pri 5-6k rpm in tako pride na višje obrate :D

menjaj aspuh

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj ?? je že odblokiran, že 3 mesce..

če si odblokiral na avto comerc pelaj nazaj in reči da ti naj zrihtajo tak ko se spodobi saj so za to bli lepo plačani.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če si odblokiral na avto comerc pelaj nazaj in reči da ti naj zrihtajo tak ko se spodobi saj so za to bli lepo plačani.

Sem hotu tm odblokirat pa se tipa tut pogovarjat nista znala pa rekla sta da je to nwm kašna predelava in bi odblokada stala 300€ :blink:

Zato sm pelu pol v Kranj k Vombergerju.

Drgač pa a bi loh biu kriv zračn filter, glede obratov ?

Popravljeno . Popravil Roky994
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!