Skoči na vsebino

Aprilia RS 50


Nik

Priporočene objave

Ja vem za mhr replico se gre, ampak jaz sem mislil da mhr replica verjetno ne razvije 16KM z menjanim auspuhom samo npr...

Ker to ko testirajo v firmah ponavadi testirajo tak, da je vse v nulo porihtano...

BTW: tak je moja rska zgledala :D

dsc0043.jpg

Popravljeno . Popravil ||cheff||
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdaj sem na novo sestavil motor in sploh nima moči, ter seka na auspuh, tudi ogenj, cilinder je na novo zbrušen in nov bat, pred obnovo je vse delovalo kot mora.

Probal sem menjat svečko, vžig vrtet in nič ne pomaga, ima kdo še kako idejo?

...

Evo danes sem izločil še vžig, menjal sem navitje, magnet in cdi oz. vžigalno tuljavo in še vedno ista pesem, potem sem še pa probal dat namesto 92 105 dizo not, zdaj sicer ne seka na auspuh več ampak še vedno nima moči in ne pride v obrate...

Nevem več kaj še naj naredim...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo fantje v soboto so mi na servisu zamenjali zobnik na 14 in naštelal zrak/bencin. Problem pr prej omenjenem trokiranju je odpravljen :worship: . Motor gre sedaj supr, končna 90-95, edin v klanc ga je treba mau bl "prbit" v obrate kot prej :D . Zanima me a bi z avsuphom (najbolj me vleče giannelli) kej prdubu na moči, končni hitrosti, pa pospeških ??

Popravljeno . Popravil Roky994
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me a bi z avsuphom (najbolj me vleče giannelli) kej prdubu na moči, končni hitrosti, pa pospeških ??

itak da bi, jaz sem uspel spravit z rorom in 14z do 107 po števcu.

zdaj pa itak pride kit

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

itak da bi, jaz sem uspel spravit z rorom in 14z do 107 po števcu.

zdaj pa itak pride kit

po ravnin je šou 107 (realnih 100?)? :D

Kr dost je to za stock 50cc.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naj mi nekdo pove če je 60€ vredu cena za odblokiranje? Na uradnem aprilia servisu (Autocommerce Maribor)

PS: Če kdo ve za kako cenejšo varjanto pa tak da ti poštemplja servisno knjigo - z besedo na dan :) (more pa bit štajerska regija)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naj mi nekdo pove če je 60€ vredu cena za odblokiranje? Na uradnem aprilia servisu (Autocommerce Maribor)

PS: Če kdo ve za kako cenejšo varjanto pa tak da ti poštemplja servisno knjigo - z besedo na dan :) (more pa bit štajerska regija)

to je bomba, u LJ na ac so hotl 300€ :eek: , pri Vombergerju sm dau pa 100€...

@Pa še neki, priporočam da zamenjaš prvi zobnik na 14...

Popravljeno . Popravil Roky994
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

300? :eek: Ne dam jim tolko pa da so bog.. Jaz sem pa mislil da je že 60€ preveč.. Je pa res, da mi je serviser najprej rekel cca. 85€, pa sem reko da ne dam tolko in sma prišla na 60 :)

Hvala Roky!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

300? :eek: Ne dam jim tolko pa da so bog.. Jaz sem pa mislil da je že 60€ preveč.. Je pa res, da mi je serviser najprej rekel cca. 85€, pa sem reko da ne dam tolko in sma prišla na 60 :)

Hvala Roky!

NP, pa res ti priporočam 14 zobnik uspredi, res da bojo pospeški za odtenk slabši, sam se loh pol ti vozš 60-80km/h dolgo časa :D Ker ni velikih obratov, končna hitrost z 11 zobnikom bo okoli 80km/h z 14 pa 90-95km/h :D. Pospeške in moč pa lahko pridobiš z šp. izpuhom, jaz ga bom kmalu zamenjal...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

NP, pa res ti priporočam 14 zobnik uspredi, res da bojo pospeški za odtenk slabši, sam se loh pol ti vozš 60-80km/h dolgo časa :D Ker ni velikih obratov, končna hitrost z 11 zobnikom bo okoli 80km/h z 14 pa 90-95km/h :D . Pospeške in moč pa lahko pridobiš z šp. izpuhom, jaz ga bom kmalu zamenjal...

al pa če da zadi 47 ;) z 11/47 meni stegne 100 po števcu :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala za nasvete fanta, res sem hvaležn! Eno vprašanje še; te zobnike se da kupit na servisu? Mislim če ti lahko oni dobijo del, al ga morš sam kupit pa tja nest?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, na servisu se to kr kupi.. sam vrjetno nima na zalogi pa bo treba mal počakat(odvisno na kerem servisu). Lah tud sam kupiš sicer sam vrjetno bo najhitrej če ti kr serviser nabavi ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v autocommercu v mb sem že jaz iskal 14 zobnik, in vedno majo na zalogi samo 15zobov....

mhr replico 80 že mam doma, čakam še na par delov, pol pa montaža :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala za nasvete fanta, res sem hvaležn! Eno vprašanje še; te zobnike se da kupit na servisu? Mislim če ti lahko oni dobijo del, al ga morš sam kupit pa tja nest?

Am, reč vombergerju pa ga loh naročijo, pa ga teb pošljejo :blink: ... Uglavnm tm sm ga jz dubu, dau sm pa sam 15€ za zobnik :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!