Skoči na vsebino

Aprilia RS 50


Nik

Priporočene objave

A ma mogoče kdo za prodat mašino AM6 (v delovnam stanju), ali pa samo gred, cilinder in bat

kolega proda cilinder, bat, obročke, vožene 7000km za 150e. drugače pa prodaja tudi yamaho tzr. ma malossi mhr 80, giannelli, delorto 21, ter vse kar še pride zraven. moped brez praske, cena 2050. če koga zanima naj kliče na 031-281-655

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A se mi splača naročit giannellija (performansi.. :D ) ??

če maš 14 naprej ti bo šel z giannelliom 105 po ravnini brez vetra, pospeški bodo boljši, zvok pa tudi, zdaj pa se odloči

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če maš 14 naprej ti bo šel z giannelliom 105 po ravnini brez vetra, pospeški bodo boljši, zvok pa tudi, zdaj pa se odloči

am, kašn je pa kei zvok ??? a je dobr, pa ne mi clipov limat k sm že use vidu :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

am, kašn je pa kei zvok ??? a je dobr, pa ne mi clipov limat k sm že use vidu :D

ja no tepa tak veš kaki zvok je... glasen je to je vredu :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja no tepa tak veš kaki zvok je... glasen je to je vredu :naughty:

aha, a ma podobn zvok k v6 ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na youtubu maš oba zvoka

pa vem :D A drgač je vredu auspuh to ?? A se mi bo kei bl vrtu ?? Ker dei ma v 6. brzini pr končni hitrosti okol 10.500.. :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa vem :D A drgač je vredu auspuh to ?? A se mi bo kei bl vrtu ?? Ker dei ma v 6. brzini pr končni hitrosti okol 10.500.. :?

vprašaj tiste ki majo v6 gor do kolko rpm jim pride v končni če majo 14 naprej. z giannelliom pride do 11.500 .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vprašaj tiste ki majo v6 gor do kolko rpm jim pride v končni če majo 14 naprej. z giannelliom pride do 11.500 .)

aha, XZIBIT do kok rpm ti pride aprilia :D ?

@666 boš ostou na 50cc zaenkat ? :D

Popravljeno . Popravil Roky994
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a kdo ve, kje bi dubu giannellija ?? K na servisu loh dobijo sam v6, ker so giannellija mnde nehal delat :cry: . Leovince v6 pa men ni preveč lep, k je mau predolg in čudn zgleda no, al kaj vi pravte ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a kdo ve, kje bi dubu giannellija ?? K na servisu loh dobijo sam v6, ker so giannellija mnde nehal delat :cry: . Leovince v6 pa men ni preveč lep, k je mau predolg in čudn zgleda no, al kaj vi pravte ?

na ebay.it dobiš giannellia s karbonskim dušilcem za 169e. v sloveniji bi za enakega dal malo več kot 200e.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na ebay.it dobiš giannellia s karbonskim dušilcem za 169e. v sloveniji bi za enakega dal malo več kot 200e.

mogoče veš kje bi dubu ?? Na vombergerju so rekl kao da jih ne delajo več, da loh dobim sam leovncija, k mi je pa grd. K je ful predolg :S

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mogoče veš kje bi dubu ?? Na vombergerju so rekl kao da jih ne delajo več, da loh dobim sam leovncija, k mi je pa grd. K je ful predolg :S

www.ebay.it

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

www.ebay.it

pa pošta naprei... :D Dele sm klicu na AC pa bo preveru, ju3 zvem sam vrjetn nimajo.. Kje je pa RS50Black dobu ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdo mi lahko da kakšen nasvet o deblokadi nove RS50, kajti taka kot je tovarniška se sploh ne da vozit.Hvala lepa. niko.drobez@email.si

Aprilia RS-50 owner.

No js pa bi tudi vprasau na kaj moram biti najbolj pozoren pri nakupu aprilie rs 50

Hvala za odgovore

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozoren bodi na to, da ne kupiš pri autocommercu

najbolje bo da se na moped vsedeš, vidiš če ti je všeč položaj in podobno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!