Skoči na vsebino

Aprilia RS 50


Nik

Priporočene objave

pozoren bodi na to, da ne kupiš pri autocommercu

najbolje bo da se na moped vsedeš, vidiš če ti je všeč položaj in podobno

Ampak jes se bolj zanimam za rabljeno (2000->2004)

Zanimajoo pa me tudi najpogostejse okvaree

Hvalaa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da nima kita (ker so ponavadi zgonjene), da ima čimmanj kilometrov in da mašina laufa normalno brez kakih čudnih zvokov

to bi jaz gledal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma še kdo idejo kje bi dubu giannellija ??? Sei drgač bi dau leovincija, sam mi ni preveč všeč, ker je predolg in čudno zgleda... Xzibit a loh eno sliko prlepš od tvoje RS kako zgleda z v6 (iz strani). Pa kje si ga ti kupu ??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No js pa bi tudi vprasau na kaj moram biti najbolj pozoren pri nakupu aprilie rs 50

Hvala za odgovore

k sm jst kupu mojo rs predelano na 80 -letnik 99. ... sm mogu pol zamenat 3 žarnce v žmigovcih, sprednje ter zadnje zavorne ploščice in zajla za sklopko je bla scufana. to vse preglej če dela, pa da ni kakšnega ropota u mašini pri višjih obratih k se peleš. Drgač motor je meu kar 24.000 km sam ga je un dokaj merku.. , no zdej sm jst naredu 4.000 km in gre zaenkrat brez problema.. priporočam letnik 99-2002. ajd

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa pošta naprei... :D Dele sm klicu na AC pa bo preveru, ju3 zvem sam vrjetn nimajo.. Kje je pa RS50Black dobu ?

moto center ptuj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tam sem ga jaz hoto kupit, naročim giannellija, dobli so leovince

itak pa oni naročijo pri autocommercu.... tja pokliči, če še nisi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tam sem ga jaz hoto kupit, naročim giannellija, dobli so leovince

itak pa oni naročijo pri autocommercu.... tja pokliči, če še nisi

am, sm že in ga ni nikje v Slovniji za dobit, tko da dons probam na ebayu... Drgač pa arrow avspuhov je mau več na netu... Slišu sm da je isti k giannelli.. Tko da nwm :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

26022009233.jpg

edina slika ki jo mam trenutno :whistle:

škoda, k je tok doug :D Kašn ma pa kei glas ??? Pa kok maš končno pa na kašnih obratih... Pa kolk se pozna na pospeških ??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V živo Leovince sploh ne zgleda slabo (vsaj za moj okus) :) Je bla ena RSka z Leotom zravn moje na servisu.

Popravljeno . Popravil krajcer
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja tvoja je bla ja :D Sej mi je bla nekam znana, ker sn že prej ta video gledal. Samo da ti jo je mojster 1 mesec popravljal? :doze: Kaj je blo sploh narobe?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V živo Leovince sploh ne zgleda slabo (vsaj za moj okus) :) Je bla ena RSka z Leotom zravn moje na servisu.

sei drgač mi je lep avspuh, sam predolg je... Lej tle recimo k je dalš k motor http://www.youtube.com/watch?v=PGIajFhLPsE...feature=related

Popravljeno . Popravil Roky994
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja, lol. Italjani.. Kaj vse še na teh mopedih ni crknlo? :headbang: Pol pa še AC dele rihta ene pol leta.

Pr men ni še nč :D Dele sm naroču arrow, je že plačan :D Pravjo da ga delajo v isti tovarni k giannellija in da nej bi bil isti... Dei me pa zanima a je treba k zamenaš avspuh kej naštelat frgazr ??? Al loh to sam doma zamenam, da ga nm spet na servis vleku..

@Xzbit kok km maš na Aprili, pa če si meu še kei težav razn menjalnika ??

Popravljeno . Popravil Roky994
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

druge težave ni blo, mam pa 5000km

Pa še menjalnik je bil pokvarjen menda zato, ker sem na p4 prehitro menjaval v nižje prestave, ko smo upočasnjevali zadnje kolo :unsure: Ena šola v naprej :rolleyes:

Drug teden pa montaža kita :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

druge težave ni blo, mam pa 5000km

Pa še menjalnik je bil pokvarjen menda zato, ker sem na p4 prehitro menjaval v nižje prestave, ko smo upočasnjevali zadnje kolo :unsure: Ena šola v naprej :rolleyes:

Drug teden pa montaža kita :worship:

si že meu drug servis ??? (pr 5000km se mi zdi)... A kdo ve a ma arrow kšno blokado ?? Slišu sm da bi jo lahko meu na koncu, kjer se pritrdi na cilinder. :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

škoda, k je tok doug :D Kašn ma pa kei glas ??? Pa kok maš končno pa na kašnih obratih... Pa kolk se pozna na pospeških ??

v živo je zlo lep, slika je čist nekaj drugega

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

menjali gobo v filtru, menjali svečko, olje, nove sprednje zavorne ploščice :)

kak maš te lahko že pri 4000km zavorne ploščice hin :krneki: ??? če so pa meni držale okrok 15 000km

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kak maš te lahko že pri 4000km zavorne ploščice hin :krneki: ??? če so pa meni držale okrok 15 000km

Če pa ima twin turbo aprilijo! Ja treba žlajfat ta power,anede?! :kva2:

Ne pa ti japek,ka maš ploščice hin zaradi starosti... :lol1:

ps.

pomalen se vozi,samo 150! :OK:

lp :kava:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!