Skoči na vsebino

Aprilia RS 50


Nik

Priporočene objave

Če pa ima twin turbo aprilijo! Ja treba žlajfat ta power,anede?! :kva2:

Ne pa ti japek,ka maš ploščice hin zaradi starosti... :lol1:

ps.

pomalen se vozi,samo 150! :OK:

lp :kava:

ne na pamet :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kak maš te lahko že pri 4000km zavorne ploščice hin :krneki: ??? če so pa meni držale okrok 15 000km

Samo da AC služi :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

saj primejo isto ko prej

sploh nevem če so menjali, filter sem prevero, ploščic pa ne .. menda so samo zaračunali p*asci

razočarali so me na celi črti...

vedno ko je kaj narobe ali servis moram na moped čakat najmanj 1 mesec :( itak bo konec garancije pri meni počasi, in nebo moped nikoli več videl ac..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

saj primejo isto ko prej

sploh nevem če so menjali, filter sem prevero, ploščic pa ne .. menda so samo zaračunali p*asci

razočarali so me na celi črti...

vedno ko je kaj narobe ali servis moram na moped čakat najmanj 1 mesec :( itak bo konec garancije pri meni počasi, in nebo moped nikoli več videl ac..

Js jo pelm k Vombergerju, kapo dol :worship: . Zahvala gre predvsem Stanetu :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

saj primejo isto ko prej

sploh nevem če so menjali, filter sem prevero, ploščic pa ne .. menda so samo zaračunali p*asci

razočarali so me na celi črti...

vedno ko je kaj narobe ali servis moram na moped čakat najmanj 1 mesec :( itak bo konec garancije pri meni počasi, in nebo moped nikoli več videl ac..

Pr meni tud lej. 100km pred servisom sem natankal olje, pol mi pa oni tam še celi liter zaračunajo, ko ga sploh ne bi blo treba dolit. Itak pa kasira 60€ samo da dvakrat gre okrog mopeda.

BTW: Ve kdo zakaj so Aprilije tak drage? :naughty:

Popravljeno . Popravil krajcer
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pr meni tud lej. 100km pred servisom sem natankal olje, pol mi pa oni tam še celi liter zaračunajo, ko ga sploh ne bi blo treba dolit. Itak pa kasira 60€ samo da dvakrat gre okrog mopeda.

BTW: Ve kdo zakaj so Aprilije tak drage? :naughty:

Ker so kvalitetne :P Drgač jz res nimam težav :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nah.. Da si plačaš vse servise pod garancijo :P

Sej verjamem da laufa ja :) Očitno nas je malo takih nesrečnežev, ki mamo težave.

Popravljeno . Popravil krajcer
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nah.. Da si plačaš vse servise pod garancijo :P

Sej verjamem da laufa ja :) Očitno nas je malo takih nesrečnežev, ki mamo težave.

Boš vidu k bo odblokirana... Sam z 11 zobnikom je bil res bl podn.. Z 14 zobnikom se ti pa sam smeje :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

neverjetno veselje bo, ko bo garancije konec, upam da grem ju3 zadnjič tja..

mi je serviser ukazal naj ob 8:00 stojim pred delavnico :krneki:

njihova napaka je bla, zdaj pa se še derejo, ker me bojo še enkrat tam vidli :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Boš vidu k bo odblokirana... Sam z 11 zobnikom je bil res bl podn.. Z 14 zobnikom se ti pa sam smeje :D

Pa se dosti pozna na pospeških če je 14 zobnik? V breg isto stegne? Jaz bi skor raje ostal na 11 zaenkrat ker jaz sem sicer doma na ravnem, ampak je tu okol mene kr dosti bregov pa se ne bi rad še z oblokirano 30 gor vozo :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa se dosti pozna na pospeških če je 14 zobnik? V breg isto stegne? Jaz bi skor raje ostal na 11 zaenkrat ker jaz sem sicer doma na ravnem, ampak je tu okol mene kr dosti bregov pa se ne bi rad še z oblokirano 30 gor vozo :P

Jah, pospeški so še bolši ker so daljše brzine, v breg gre pa malenkost manj.... Lahko pa daš 13 zobnik...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uprasau bi lastnike starejsih aprili (2000->2004) kakšno zobniško razmerje je najboljse za dokaj dobro končno hitrost ter pospeške

Hvalaa za odgovore

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uprasau bi lastnike starejsih aprili (2000->2004) kakšno zobniško razmerje je najboljse za dokaj dobro končno hitrost ter pospeške

Hvalaa za odgovore

Tastara RS-ka ma AM6 mašino tako kot TZR. Zato ti lahko povem da imajo običajno razmerje 11-47 :D

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker so kvalitetne :P Drgač jz res nimam težav :D

saj jih ne moreš met če še 5000km nimaš.. ko jih boš mel 25 000+ te poročaj .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimajo pa me tudi zavore na omenjenem motorju (Aprilia rs 50)

Ali so dobre,varne tudi pri vecjih hitrostih, ter vase izkusnje z njimi

Hvala za odgovore

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimajo pa me tudi zavore na omenjenem motorju (Aprilia rs 50)

Ali so dobre,varne tudi pri vecjih hitrostih, ter vase izkusnje z njimi

Hvala za odgovore

na 2006+ so zlo dobre ja :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na 2006+ so zlo dobre ja :grim
ZANIMAJO ME PREDVSEM STAREJSI MODELI 2000->2004

Drugace pa hvala da si se odzval

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jao, sej pa to je 50 kubov, to ti vsake bremze zdržijo, če le niso direkt s pecikla :rolleyes:

am,

krajcer če si res u zlo hribovitem hribu bo 14 zobnik malo preveč :blush: . Zato lahko razmislš o 12 al pa 13, konc koncov pa lahko ostanš tud na 11. Z 11 boš šou loh u 6 u vsak klanc :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kulk mate pol to razmerje ? 14:63 ?

11:47 če zračunaš pride 0,2340425 kulk je pa na aprilii :hmm:

ah kje, 14-53 :D ne pa 14-63....

@VSI ma kdo kšno sliko k je v akciji ? :whistle: (zalaga v ovinku :naughty: )..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

am,

krajcer če si res u zlo hribovitem hribu bo 14 zobnik malo preveč :blush: . Zato lahko razmislš o 12 al pa 13, konc koncov pa lahko ostanš tud na 11. Z 11 boš šou loh u 6 u vsak klanc :P

Ok, hvala lepa. Sej sem razmišljaj o 13ki ja, ker je pomoje še najboljše razmerje med pospeški in končno :)

Nekaj še samo.. Kako ste vi skrajšali zadnji nosilec (tisti ki ste ga). Ker sem gledal da če bi ga kr odžagal ne bo vredu prišlo zarad one bunkice, v katero bi naj lučka prišla. Bi bla tablica pod preveč čudnim kotom. Če bi odžagal malo višje pa bi pomoje tablica previsoko bla.

Priznam da nisem najbolj tehnični tip, ampak se pa trudim :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ah kje, 14-53 :D ne pa 14-63....

@VSI ma kdo kšno sliko k je v akciji ? :whistle: (zalaga v ovinku :naughty: )..

in kaka je končna s to hudo predelavo? :D ga stegne 100 ?

Ok, hvala lepa. Sej sem razmišljaj o 13ki ja, ker je pomoje še najboljše razmerje med pospeški in končno :)

Nekaj še samo.. Kako ste vi skrajšali zadnji nosilec (tisti ki ste ga). Ker sem gledal da če bi ga kr odžagal ne bo vredu prišlo zarad one bunkice, v katero bi naj lučka prišla. Bi bla tablica pod preveč čudnim kotom. Če bi odžagal malo višje pa bi pomoje tablica previsoko bla.

Priznam da nisem najbolj tehnični tip, ampak se pa trudim :P

13:53 je še najbol podobn 11:47 tak da to dej ja :D

ko gledam slike bi js dal stran tisto kar je pod taprvo prečko pod avspuhom.. mal bi še tko postran odžagu da nebi bil tak škatlast nosilc pol ;)

Popravljeno . Popravil fbevc93
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!