Skoči na vsebino

Aprilia RS 50


Nik

Priporočene objave

in kaka je končna s to hudo predelavo? :D ga stegne 100 ?

Lih tko nekak ja.

Ok, hvala lepa. Sej sem razmišljaj o 13ki ja, ker je pomoje še najboljše razmerje med pospeški in končno :)

Nekaj še samo.. Kako ste vi skrajšali zadnji nosilec (tisti ki ste ga). Ker sem gledal da če bi ga kr odžagal ne bo vredu prišlo zarad one bunkice, v katero bi naj lučka prišla. Bi bla tablica pod preveč čudnim kotom. Če bi odžagal malo višje pa bi pomoje tablica previsoko bla.

Priznam da nisem najbolj tehnični tip, ampak se pa trudim :P

post-20023-1246814703_thumb.jpg

tko sm jz naredu, tablco viši prestavu, ostalo pa odrezu.. :D

Aja pa še neki, če maš 14 so pospeški še boljši k pr 11, ker so dalše brzine. Edin mau se pozna na moči (vožnja u klanc).

Popravljeno . Popravil Roky994
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lih tko nekak ja.

post-20023-1246814703_thumb.jpg

tko sm jz naredu, tablco viši prestavu, ostalo pa odrezu.. :D

Aja pa še neki, če maš 14 so pospeški še boljši k pr 11, ker so dalše brzine. Edin mau se pozna na moči (vožnja u klanc).

Maš mogoče kako sliko še z druge strani. Tisto me najbolj zanima. Če slučajno maš, drugače ni treba slikat :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Roky994: si že naročil kak avspuh ?

moja aprilia pa gre jutri, in se vrne v torek zveček, z 80cc

Maš mogoče kako sliko še z druge strani. Tisto me najbolj zanima. Če slučajno maš, drugače ni treba slikat :)

Ne nimam žal, bom pa sliku en dan :D

@vozniki cestakov, je že kdo šou na kšno pisto ?? Kei dirkov ?? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jao, sej pa to je 50 kubov, to ti vsake bremze zdržijo, če le niso direkt s pecikla :rolleyes:

Mislim ce so zavore ucinkovite tudi pri predelavi (prb. 100 km/h)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Roky994: si že naročil kak avspuh ?

moja aprilia pa gre jutri, in se vrne v torek zveček, z 80cc

naroču arrowa. Slišu sm da ma iste performanse k giannelli...

80cc ?? To pa seka :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes ali jutri bi moped naj bil sestavljen, mam še par drugih stvari razen kita

kaj pa ? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne nimam žal, bom pa sliku en dan :D

@vozniki cestakov, je že kdo šou na kšno pisto ?? Kei dirkov ?? :D

letos pade raceland :naughty: naj pride še ker z rs-ko ...da mal probam konkurenco :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

letos pade raceland :naughty: naj pride še ker z rs-ko ...da mal probam konkurenco :P

kje je sploh raceland ?? Ker jz sm iz okolice LJ, mi je bedno se zlo delč vozt... Da nebo do tja motor že čist segret... Pa kakšna sploh je ta pista ? A se da z 50cc kei sploh delat gor ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kje je sploh raceland ?? Ker jz sm iz okolice LJ, mi je bedno se zlo delč vozt... Da nebo do tja motor že čist segret... Pa kakšna sploh je ta pista ? A se da z 50cc kei sploh delat gor ?

Steza je v Krškem

Ce te zanima se kaj vec o stezi: http://www.raceland.si/

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest mam en uprasanje mam malaguti xsm 50 pa nwem ce mam se ksno blokado not uno na auspohu je vn sam nwem za elektronsko ce je uzun pa bi prasu kuko se odstarn.. k ko presalatm u 6 prestavo mi ga kr mal zamori in mi gre sam ene 5 kmh hitrej k pa s 5 pa se v sesti mam v končni ful nizke obrate??? a do kej ve o tem??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest mam en uprasanje mam malaguti xsm 50 pa nwem ce mam se ksno blokado not uno na auspohu je vn sam nwem za elektronsko ce je uzun pa bi prasu kuko se odstarn.. k ko presalatm u 6 prestavo mi ga kr mal zamori in mi gre sam ene 5 kmh hitrej k pa s 5 pa se v sesti mam v končni ful nizke obrate??? a do kej ve o tem??

pa kwa je s tabo morš v 3 temah isto vprašat ?? Le bo kdo vedu ti bo že odgovoru...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa kwa je s tabo morš v 3 temah isto vprašat ?? Le bo kdo vedu ti bo že odgovoru...

najbolše da v vsaki temi vpraša isto vprašanje :headbang::headbang:

vprašaj nekega mehanika tele

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!