Skoči na vsebino

Aprilia RS 50


Nik

Priporočene objave

heh :D Dons grem vrjetno z Pupijom eno turo.. Notranje Gorice-Horjul-Smrečje-Vrh 3 kraljov (al kko že :hmm: )-Rovte-Logatec-Vrhnika-Notranje Gorice... Google map naračuna 70km... :D Pozna kdo to turco ?

Sv. Trije Kralji :rolleyes: ja kr lepa ja jutr greva

gregaRS s kje si ti?

Popravljeno . Popravil Pupi13
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

u super ti mas tm tut ful ovinkov :rolleyes:

heee jap. sej sm reku roky-u, da pridta enkt da gremo se mal furat kle okol.. pa noče nč slišat xD

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

heee jap. sej sm reku roky-u, da pridta enkt da gremo se mal furat kle okol.. pa noče nč slišat xD

hočm, sei sm odgovoru :D Edin čaku naju boš, k midva sva SAM 50cc :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ei, pol nisva šla... Bova šla en drug dan... :D

jst sm pa šou B) čez smrečje na vrhnko, pa pol do logatca in domu. Je blu pou fajn se mal po enmu tednu spet pelat :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe,ta je dobra :D Jst sm pa dons olje u menjalniku zamenu, je biu že čist skurjen. Zdej ko na mestu daš u prvo je velik bolš občutk pa tud prestavla se lepš. Se je splačal :photo:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kwa boš že prodau ? Pa še blokad nisi dau vn ? :D

Sej glih zarad tega. Je foter reko da jih ne smem dat ven pa sem se razpizdo in odločo za bicikl.

Cenejše - manj (oz. nič) stroškov in vzdrževanja - bolj praktično - bolj varno - ista hitrost.. pa še dobro je za kondicijo :)

30 se ne mislim vozakat okoli da se mi že vsi smejijo :trance_33_sleep:

Naslednji motor si 100% financiram sam, magari zato 3 leta delam, bom pa vsaj lahko delal z njim kaj bom htel.

se opravičujem za čustven izliv, zadnje dni sem skoz tečn..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa jih vzemi naskrivaj

moji doma sploh nevejo da mam 80 kit :naughty:

aja ? lol :kva2:

Sej glih zarad tega. Je foter reko da jih ne smem dat ven pa sem se razpizdo in odločo za bicikl.

Cenejše - manj (oz. nič) stroškov in vzdrževanja - bolj praktično - bolj varno - ista hitrost.. pa še dobro je za kondicijo :)

30 se ne mislim vozakat okoli da se mi že vsi smejijo :trance_33_sleep:

Naslednji motor si 100% financiram sam, magari zato 3 leta delam, bom pa vsaj lahko delal z njim kaj bom htel.

se opravičujem za čustven izliv, zadnje dni sem skoz tečn..

Oh ja to je pa res škoda.. Jz bi isto prodau če bi mogu met blokade not, pizda se ti utrga :D Prvi dan je šla men RS-ka točno 39 po števcu :lol1::slap: . Zdej pa prleze do ene 93 :D

Popravljeno . Popravil Roky994
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa jih vzemi naskrivaj

moji doma sploh nevejo da mam 80 kit :naughty:

To je tud opcija ja, samo ne vem če se mi splača oz. če se sploh še hočem ubadat z vsem tem.

Se pa iz principa več ne mislim vozit, pa če stoji moped celo leto v garaži. Trmast sem ja, jebiga :P

Pa predn mi kdo začne da sem nehvaležn mulc.. Naj vas spomnim da me ne poznate :winkiss:

Popravljeno . Popravil krajcer
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...je foter reko da jih ne smem dat ven...

si na istem k jst :(

sm tut mel v mislih rs 50 pa sm raj kupu skuter, ker je res butasto se 40 vozt na motorju k zgleda k 500 :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Xzibit na kok obratou si prej šaltu k si meu 50cc ?? Pa kok si kej "gonu" motor :naughty: ??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo fantje končno sm dons zutri dubu arrowa :D:worship:

Dei me pa zanima a rabm pri menjavi kšne dize menjat al pa kei (dizo mam že zdej 100). Pa zanima me kje ima blokado in kako se jo odstrani ?

A je to blokada (edina?), pa če je kko se jo odstran ?

post-20023-1247727783_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo fantje končno sm dons zutri dubu arrowa :D:worship:

Dei me pa zanima a rabm pri menjavi kšne dize menjat al pa kei (dizo mam že zdej 100). Pa zanima me kje ima blokado in kako se jo odstrani ?

A je to blokada (edina?), pa če je kko se jo odstran ?

post-20023-1247727783_thumb.jpg

če zmanjša premer cevi pol je to blokada ja :grim šraufnciger pa kladivo pa zbiješ ven :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če zmanjša premer cevi pol je to blokada ja :grim šraufnciger pa kladivo pa zbiješ ven :?

Vrjetn ja, dele grem sicr na morje, k pridm pa bom ja :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uprasu bi use lastnike Aprili Rs 50 (70, 80) ce napisete priblizen caz ogrevanja motorja pred voznjo

Pa kakšen čas je priporočljiv

Hvalaa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!