Skoči na vsebino

Aprilia RS 50


Nik

Priporočene objave

nažalost živim v okolju kjer je ogromno policajev, danes sem se spet komaj rešil, en skuterist se je pripeljal, in je policaj njega ustavil, če ne bi mene ...

pa še sosede ful moti športni filter :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nažalost živim v okolju kjer je ogromno policajev, danes sem se spet komaj rešil, en skuterist se je pripeljal, in je policaj njega ustavil, če ne bi mene ...

pa še sosede ful moti športni filter :whistle:

two words: omejevalc obratov :grim

filter daš pa kamot original+športna gobica

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jao fantje. Omejevalec sem pozabil doma omenit :slap: Dajte mi samo povedat če so univerzalni (isti za skuterje in mopede) al moram kaj posebnega kupit? Ker na skuterist.si majo kr dosti izbire :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nažalost živim v okolju kjer je ogromno policajev, danes sem se spet komaj rešil, en skuterist se je pripeljal, in je policaj njega ustavil, če ne bi mene ...

pa še sosede ful moti športni filter :whistle:

na to bi lahko mislil prej kot si dal predelavo nanj... zaj se ti ga ne splača prodajat ker boš zanj dobil pol tolko kot si dal :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jao fantje. Omejevalec sem pozabil doma omenit :slap: Dajte mi samo povedat če so univerzalni (isti za skuterje in mopede) al moram kaj posebnega kupit? Ker na skuterist.si majo kr dosti izbire :)

univerzalni so

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na to bi lahko mislil prej kot si dal predelavo nanj... zaj se ti ga ne splača prodajat ker boš zanj dobil pol tolko kot si dal :unsure:

na napakah se učimo :)

če se najde kupec bo pač šel, drugače pa ostane

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ziujo, na tem forumu sem nov in ce bo vse po sreci bodoci aprilijas :D

ammm vprašal bi ce se splaca kupit to aprilio, meni je osebno zelo vsec,

ima nove 80cc dele ki jih je treba se einferat... cena je pa tudi dokaj ugodna...

Aprilia rs 50-80

hvala. :D

lp, Samir

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ziujo, na tem forumu sem nov in ce bo vse po sreci bodoci aprilijas :D

ammm vprašal bi ce se splaca kupit to aprilio, meni je osebno zelo vsec,

ima nove 80cc dele ki jih je treba se einferat... cena je pa tudi dokaj ugodna...

<a href="http://www.(Zbrisano! Za oglaševanje se obrnite na marketing@motosvet.com)/_MOTO/ad.asp?ID=2916312" target="_blank">Aprilia rs 50-80</a>

hvala. :D

lp, Samir

Si se vprašal zakaj je prebarvana.

Plus tega ima orginal 50 kubični celinder, sepravi mu je 70-80 kubični zaribal. Rezultat ojnica dobi vsaj malo stran.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Si se vprašal zakaj je prebarvana.

Plus tega ima orginal 50 kubični celinder, sepravi mu je 70-80 kubični zaribal. Rezultat ojnica dobi vsaj malo stran.

ammm s clovekom sem se ze pogovarjal prek telefona in je rekel, da mu je to prebarval prijatelj, ki se ukvarja s tem zaradi njemu boljsega videza in ne zaradi padca...

ammm ne, to je sam n netu npisan drgac ima pa 80ccm malossi, ki ga je se treba einferat.... pa menju je se filter pa gianelli avspuh ma.... ne vem no, bomo videli cez kakih 10 dni.... namrec takrat ga bom sel pogledat... prilimam kaksne slike ^^

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ammm s clovekom sem se ze pogovarjal prek telefona in je rekel, da mu je to prebarval prijatelj, ki se ukvarja s tem zaradi njemu boljsega videza in ne zaradi padca...

ammm ne, to je sam n netu npisan drgac ima pa 80ccm malossi, ki ga je se treba einferat.... pa menju je se filter pa gianelli avspuh ma.... ne vem no, bomo videli cez kakih 10 dni.... namrec takrat ga bom sel pogledat... prilimam kaksne slike ^^

ne mu glih vse vrjet... to je že 100x vse prešramfano pa zgonjeno za moje pojme.. pa piše da ima 16.000 km... dej k jih ma zihr 2x več narjenih. In če bi bla res tok kul kot piše..pol neb bla tko nizka cena. Pa pri sprednjem kolesu mu manjka plastika.. zihr je pogrnu pa jo polomu :D NO kukr češ, zarad mene jo lahko kupiš..jst jo uglavnem ne bi,k mi je itak grda hee. To je moje mnenje, LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ammm s clovekom sem se ze pogovarjal prek telefona in je rekel, da mu je to prebarval prijatelj, ki se ukvarja s tem zaradi njemu boljsega videza in ne zaradi padca...

ammm ne, to je sam n netu npisan drgac ima pa 80ccm malossi, ki ga je se treba einferat.... pa menju je se filter pa gianelli avspuh ma.... ne vem no, bomo videli cez kakih 10 dni.... namrec takrat ga bom sel pogledat... prilimam kaksne slike ^^

To ti vsak reče da jo je prebarval zaradi boljšega videza, seveda je zdaj boljši videz ko pa prej vsaka stran totalno počohana, če ne ki polomljena. Plus malossi 80 kubičnega celindra ni. Team celinder pa ziher ni ker potem bi mogli bit zamenjani vsi deli v mašini.

Popravljeno . Popravil norc 16
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo ti nekaj pametnega.

http://(Zbrisano! Za oglaševanje se obrnite na marketing@motosvet.com)/_MOTO/ad.asp?ID=3004503 Pomojem edina v slo z tako barvno kombinacijo.

http://(Zbrisano! Za oglaševanje se obrnite na marketing@motosvet.com)/_MOTO/ad.asp?ID=2958003 Med tema dvema bi se jaz na tvojem mestu odločil.

Čeprav mi ni jasno kak majo 50ke večjo ceno kot 125ke.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah nevem no... prau, da je bla sam mal popraskana in to minimalno....

ja, vem... jst bi tud eno od teh dveh sam problem je denar...

80cc kit je not 100%

bomo vidl... ^^

@gregaRS a ti tudi nimas izpita sploh...? niti za 50cc? :D jaz ga tudi ne mislim delat... bv :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah nevem no... prau, da je bla sam mal popraskana in to minimalno....

ja, vem... jst bi tud eno od teh dveh sam problem je denar...

80cc kit je not 100%

bomo vidl... ^^

@gregaRS a ti tudi nimas izpita sploh...? niti za 50cc? :D jaz ga tudi ne mislim delat... bv :D

ma valda da ga mam za moped :D že od 14 leta haha, pa za avto tud dobre 3 leta :lol:

ja pa praviš da je keš problem..un zeleni k je grd :D je 1000€, una dva k sta kul pa 1200€. to pa res ni tolk velika razlika no. pa itak mal zbiješ ceno pa je hee

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma valda da ga mam za moped :D že od 14 leta haha, pa za avto tud dobre 3 leta :lol:

ja pa praviš da je keš problem..un zeleni k je grd :D je 1000€, una dva k sta kul pa 1200€. to pa res ni tolk velika razlika no. pa itak mal zbiješ ceno pa je hee

aha... mah js pa se za moped nam delu ^^ hehe :D

jah, jebat ga tko al tko sm mislu barvat motor k mam zastonj in sicer gre v clean matt crno... :D

sam zelenga dobim za 850€ jebat ga... recesija... :D sj bomo vidl... neki bomo z nrdil... aja pa prublem pr unih je k sta 50cc jst bi pa s kitom 80cc, kar se mi pa ne splaca se dodatno vgrajevat.... bomo ze vidl :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aha... mah js pa se za moped nam delu ^^ hehe :D

jah, jebat ga tko al tko sm mislu barvat motor k mam zastonj in sicer gre v clean matt crno... :D

sam zelenga dobim za 850€ jebat ga... recesija... :D sj bomo vidl... neki bomo z nrdil... aja pa prublem pr unih je k sta 50cc jst bi pa s kitom 80cc, kar se mi pa ne splaca se dodatno vgrajevat.... bomo ze vidl :D

mhm predelava zna bit pa draga ja, bolš kupt 80 , sam j treba fajn pogledat da ni zjahan.. :)

no če boš kupu, prit pol povedat kako boš zadovoln z njim :D LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mhm predelava zna bit pa draga ja, bolš kupt 80 , sam j treba fajn pogledat da ni zjahan.. :)

no če boš kupu, prit pol povedat kako boš zadovoln z njim :D LP

Težko da boš zadovolen. Pa najdi mi celinder od malosija ki je 80 kubični. Razen mhr team-a

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mhm predelava zna bit pa draga ja, bolš kupt 80 , sam j treba fajn pogledat da ni zjahan.. :)

no če boš kupu, prit pol povedat kako boš zadovoln z njim :D LP

jah, 16k je tud po stevci deli oz. kit je pa se treba einferat... okol 100km al neki narjen...

ce mas ti tud aprilio se lahk zmenmo za kak race al pa navad "cruse" :D po slovenskih brez vinjetnih cestah... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah, 16k je tud po stevci deli oz. kit je pa se treba einferat... okol 100km al neki narjen...

ce mas ti tud aprilio se lahk zmenmo za kak race al pa navad "cruse" :D po slovenskih brez vinjetnih cestah... :D

po števcu ma 16K... realno pa dost več pomoje :D

ja skje pa si, jst sm takoj za en race hee

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!