Skoči na vsebino

Aprilia RS 50


Nik

Priporočene objave

po števcu ma 16K... realno pa dost več pomoje :D

ja skje pa si, jst sm takoj za en race hee

sam letnik 2001 je tko d ne mislim d ma glih kej prevec... tud ce bi mel 21k neb blo prevec... ce je pa vracan pa pa orig. 100% okol 20k...

sm pa iz Trbovelj... cez kakih 10 dni pa registreram ga pa bom uzivu :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam letnik 2001 je tko d ne mislim d ma glih kej prevec... tud ce bi mel 21k neb blo prevec... ce je pa vracan pa pa orig. 100% okol 20k...

sm pa iz Trbovelj... cez kakih 10 dni pa registreram ga pa bom uzivu :D

aja to je pa deleč, pol pa ne bo nč race :D razn če se boš kj kle okol ns vozu hh

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja to je pa deleč, pol pa ne bo nč race :D razn če se boš kj kle okol ns vozu hh

jah, verjetno bom... iz kje si pa ti oz vi, gospod :D

a ti/vam ne bo zou ku te/vs bo premagu 15letnk? xD

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah, verjetno bom... iz kje si pa ti oz vi, gospod :D

a ti/vam ne bo zou ku te/vs bo premagu 15letnk? xD

ni me treba vikat :D prit na vrhnko, logatc al pa postojno.. pa bomo vidl kdo bo koga :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ni me treba vikat :D prit na vrhnko, logatc al pa postojno.. pa bomo vidl kdo bo koga :lol:

ok, ql :D:D hm.... se dobima nek tko pou pou... recimo v zagorju? xD hahahahahha :D ja, ti bos se posebi vidu gdo bo prvi... saj se bos peljal za njim :D :naughty: :evilgrin: :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok, ql :D :D hm.... se dobima nek tko pou pou... recimo v zagorju? xD hahahahahha :D ja, ti bos se posebi vidu gdo bo prvi... saj se bos peljal za njim :D :naughty: :evilgrin: :winkiss:

ha ha.. res smešn, bla bla bla.. :D Ja sj pravm, prit enkat do sm pa bomo vidl an.. pa nč pola pola..kr lp sm boš pršu kt sm reku, drgač si pa pussy haa.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ha ha.. res smešn, bla bla bla.. :D Ja sj pravm, prit enkat do sm pa bomo vidl an.. pa nč pola pola..kr lp sm boš pršu kt sm reku, drgač si pa pussy haa.

jst usaj upam pridit, tko d nism pussy, si pa ti k ne upas mal motorja zagret pa mal bencina skurt ampak hocis d se moji koncki zmatrajo tvoji bojo pa pr mer... sam usejn EAT MY DUST :P:D ok, dost heca... vrjetn pridm... edin c bom mogu delat... :D je treba to nekak placat... bencin pa take fore... :D sam sponzor j fotr tko d js bom placu sam z dodatne dele c bom kej nbaulu :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me vase mnenje o tej Rs-ki

http://www.(Zbrisano! Za oglaševanje se obrnite na marketing@motosvet.com)/_MOTO/ad.asp?ID=2949231://http://www.(Zbrisano! Za oglaš....asp?ID=2949231

(Zbrisano! Za oglaševanje se obrnite na marketing@motosvet.com)/_MOTO/ad.asp?ID=2949231

ammm, tega sem tud sam hotu kupt... pa ce neb najdu druzga, bi ga tud kupu... ce mi pa un kupc "zataji" pa bo se ta na prodaj, verjetn kupm tega... :D ammm, motor s mi zdi kr dobr, oz. odlicn :D ma kr velik novih delu, skor use se prau d je motor ubistvi nou.... sm tud konatktiru prodajalca oz. sm ga klicu.... pa prau d j motor dobr ohranjen pa d j use u redu pa nov.... zdej pa kokr hocis, odlocitev je tvoja... men se motor zdi kr u redu.... kok pa mislis prblizn dat za rsko oz. kok si dal na stran za nakup?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ammm, tega sem tud sam hotu kupt... pa ce neb najdu druzga, bi ga tud kupu... ce mi pa un kupc "zataji" pa bo se ta na prodaj, verjetn kupm tega... :D ammm, motor s mi zdi kr dobr, oz. odlicn :D ma kr velik novih delu, skor use se prau d je motor ubistvi nou.... sm tud konatktiru prodajalca oz. sm ga klicu.... pa prau d j motor dobr ohranjen pa d j use u redu pa nov.... zdej pa kokr hocis, odlocitev je tvoja... men se motor zdi kr u redu.... kok pa mislis prblizn dat za rsko oz. kok si dal na stran za nakup?

1000 € - 1200 €

Najbl me mikajo tiste dve 2003 letniki (1200€)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1000 € - 1200 €

Najbl me mikajo tiste dve 2003 letniki (1200€)

ja lepa je za vidt.. sam je ful nizka cena, neki more bit narobe kle pomojm :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja lepa je za vidt.. sam je ful nizka cena, neki more bit narobe kle pomojm :)

Ja sj vem,rauno zato pa sm uprasu tuki na foromu...:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoč kateri izmed vas prodaja oz. pozna katerga ki prodaja Aprilio

-Letnik 2002-2003

-Original celinder (50 ccm)

Lahko so odvzete blokade,ali menjana izpušna cev

Na (Zbrisano! Za oglaševanje se obrnite na marketing@motosvet.com) so samo 3 z takimi kriteriji,pa me zanima ce se vi veste za katero

CE SE NAJDE KAJ TAKŠNIH BI PROSO DA MI NAPISETE ŠTEVILKO MOBITELA+CENO

Hvalaaa za odgovoree

Lp :rolleyes: :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoč kateri izmed vas prodaja oz. pozna katerga ki prodaja Aprilio

-Letnik 2002-2003

-Original celinder (50 ccm)

Lahko so odvzete blokade,ali menjana izpušna cev

Na (Zbrisano! Za oglaševanje se obrnite na marketing@motosvet.com) so samo 3 z takimi kriteriji,pa me zanima ce se vi veste za katero

CE SE NAJDE KAJ TAKŠNIH BI PROSO DA MI NAPISETE ŠTEVILKO MOBITELA+CENO

Hvalaaa za odgovoree

Lp :rolleyes: :unsure:

s kitom nebi kupil?? vem za eno ki ma 80 kit, letnik 2000, odlično ohranjen, nikoli ni mel problemov z njim :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

s kitom nebi kupil?? vem za eno ki ma 80 kit, letnik 2000, odlično ohranjen, nikoli ni mel problemov z njim :worship:

Nwm k too je blo pol mau bol "gnano" oziromaa skos mau visji obrati pa tkoo

Kolk pa ma prevozenih?

Pa kolk je cena?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nwm k too je blo pol mau bol "gnano" oziromaa skos mau visji obrati pa tkoo

Kolk pa ma prevozenih?

Pa kolk je cena?

ta ni bil gnan ker poznam lastnika pa vem da se je počasi vozil oz. je moped šparal, ker mu ga je bilo škoda da bi ga tiral... ma pa 20 000 REALNIH... cena je pa 1350.. saj je na avto netu tudi.. tista črna z gus cilindrom :OK:

Popravljeno . Popravil 666
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ta ni bil gnan ker poznam lastnika pa vem da se je počasi vozil oz. je moped šparal, ker mu ga je bilo škoda da bi ga tiral... ma pa 20 000 REALNIH... cena je pa 1350.. saj je na avto netu tudi.. tista črna z gus cilindrom :OK:

Ja sj tale ne zgleda res tk grozn gnanaa pa to, sm problem je v mojemu očetu k je reku da mi nepusti kitaa :headbang::headbang::headbang: :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sj tale ne zgleda res tk grozn gnanaa pa to, sm problem je v mojemu očetu k je reku da mi nepusti kitaa :headbang::headbang::headbang: :wacko:

pa mu reči da je original :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa mu reči da je original :D

Ja on gre zravn ko grem po motor pa ga bo on pregledu kolk se bo dal, pol pa se bom pelu k avtomehaniku da ceuga pregledaa

Tk da bi sigurn zvedu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje js mam spet težavo :S Dons sm namestu arrowa, glas je supr pa vse, ampak motor gre zlo težko čez 5-6k rpm (tut na štantgasu). Plz help :D?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje js mam spet težavo :S Dons sm namestu arrowa, glas je supr pa vse, ampak motor gre zlo težko čez 5-6k rpm (tut na štantgasu). Plz help :D?

nimaš kita :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Si odblokiral auspuh?

jap :D Lej motor gre res zelo težko čez 5-6k rpm, k pa pride enkat na 7k se mu pa sfuka... :D Mislm da bo treba dize zamenat, xzibit a ti si jih zamenu k si dau v6 gor ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!