Skoči na vsebino

Aprilia RS 50


Nik

Priporočene objave

jaz sem menjal dize ja :) not sem dal 85 al 86 dizo... nvm točno

vglavnem manjša je bila kot original

manjšo, ne večjo ??? Kje si pa dubu dize ? (pa kok je org, k js mam zdej 95 al 100 se mi zdi).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz sem mel original not 105, pol pa manjšo...

kupiš jih lahko pri skuterist.si (priporočam, dobiš takoj) in pa cilinder.si (bog pomagaj tem ljudem)

skuterist je iz domžal, če si kje blizu doma, kar skočiš do njega

rabiš pa M6 dizo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz sem mel original not 105, pol pa manjšo...

kupiš jih lahko pri skuterist.si (priporočam, dobiš takoj) in pa cilinder.si (bog pomagaj tem ljudem)

skuterist je iz domžal, če si kje blizu doma, kar skočiš do njega

rabiš pa M6 dizo

si jo sam zamenu ? Ker jz sm dau učer pol nazaj org. avspuh, in gre motor čist lepo, nč ne trokira... Zto nwm a je treba sam dize zamenat k bom dau arrowa spet gor al še kei ?

klik ?

PS: a pozna kdo kšnga majstra k bi mi to zrihtu v okolici LJ ?

Popravljeno . Popravil Roky994
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja, še neki a teb motor laufa na štent gasu lepo, tut k je mrzu ?

ko sem mel še 50cc + leovince je mel hladen motor v štant gasu 3k rpm, ko je bil ogret pa lepo na 1,5 - 2k.

počasi se spet prestavljam med 50cc, kit gre dol, ker je malenkost preglasen za moje sosede (sami upokojenci) :headbang: mam pa še slabo navado, vse kar mam tiščim do konca, vstavil me je radar ko sem se peljal 100, kjer je omejitev 50... dobil sem zadnje opozorilo... zato spet 50cc :)

drugo leto pa spet, če nebo kakšnega interesenta za nakup, dam poceni ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poznam enega ja. Kliče se AVTO-pika-NET :rolleyes:

Hvala sm totega sm ze tolkrat "upraso" da ze vem use Aprilie ki so gor na pamet;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej pomoje (skoraj) vsak ki prodaja kak avto/moped/whateva, ga da na avtonet, tak da pomoje tu ne boš nič novega zvedel. Probaj še s kakim oglasnikom, v skrajni sili pa še z bolho (čeprav je verjetno najslabša možna varjanta) .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ko sem mel še 50cc + leovince je mel hladen motor v štant gasu 3k rpm, ko je bil ogret pa lepo na 1,5 - 2k.

počasi se spet prestavljam med 50cc, kit gre dol, ker je malenkost preglasen za moje sosede (sami upokojenci) :headbang: mam pa še slabo navado, vse kar mam tiščim do konca, vstavil me je radar ko sem se peljal 100, kjer je omejitev 50... dobil sem zadnje opozorilo... zato spet 50cc :)

drugo leto pa spet, če nebo kakšnega interesenta za nakup, dam poceni ...

en interesent je. povej samo eno malo ceno pa kaj vse daš v kompleti, pa za kolko bi prodal samo cilinder pa bat :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v kompleti bi dal cilinder, bat, kapo, stojne vijake ker na orginal ne gre, mhr iglični, vglavnem vse kaj spada zraven

cena ? po dogovoru :) cilinder, bat ? kape pa tega ne ?

voženo pa je slabih 200km

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v kompleti bi dal cilinder, bat, kapo, stojne vijake ker na orginal ne gre, mhr iglični, vglavnem vse kaj spada zraven

cena ? po dogovoru :) cilinder, bat ? kape pa tega ne ?

voženo pa je slabih 200km

ja potem bi kupil vse kar si naštel.

povej neko začetno ceno,da vidim koliko hočeš imeti za komplet.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj pa vem, za to sem dal 270€, mislim da bi bla nekaj pod 200€ poštena cena... kdaj bi pa mel to ? jaz še mam sicer na mopedu, pa bi se moral zmenit da mi dol zmontirajo to prvo ...

@666, rs50black: pride kdo iz vaših krajev letos na sf? bi se lahko zmenli in se vam pridružim na ptuju pa nadaljujemo skup :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj pa vem, za to sem dal 270€, mislim da bi bla nekaj pod 200€ poštena cena... kdaj bi pa mel to ? jaz še mam sicer na mopedu, pa bi se moral zmenit da mi dol zmontirajo to prvo ...

@666, rs50black: pride kdo iz vaših krajev letos na sf? bi se lahko zmenli in se vam pridružim na ptuju pa nadaljujemo skup :)

ja verjetno pridemo... kdaj pa je??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej, ma kdo orginal odblokiran izpuh za prodat? Za '06 letnike + :fredy:

mam na servisu dons, k mi montirajo arrow, če bo vse ok bom prodajou ja :D Tko da počak kšn dan :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!