Skoči na vsebino

Aprilia RS 50


Nik

Priporočene objave

Zakaj ga ne bi sam zamenou? Dobr razn če ga maš pod zicom.

am zamenu sm ga, sam je jeba z dizam pa temi stvarmi... Ker motor ni šou čez 6k rpm :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lp

A mi lahko poveste kaksna je moznost da mi Aprilia zarible (50 ccm) in kaksna je moznost z 80 kitom oz 70 ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kake bedne sprašuješ, jojojojojoj.........

noben cilinder ti ob pravilnih nastavitvah nikol ne zariba... samo v sloveniji itak vsi nekaj napol naredijo, pol pa zariba...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kake bedne sprašuješ, jojojojojoj.........

noben cilinder ti ob pravilnih nastavitvah nikol ne zariba... samo v sloveniji itak vsi nekaj napol naredijo, pol pa zariba...

Sorry človek sm pac se zanimam za nakup pa se zj nebi rad glih "nategnu" po domac

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kake bedne sprašuješ, jojojojojoj.........

noben cilinder ti ob pravilnih nastavitvah nikol ne zariba... samo v sloveniji itak vsi nekaj napol naredijo, pol pa zariba...

In ka naj bi pol js narediu da ce kupim s kitom da je manjsa moznost da mi ribne?

Sorry res za taksna uprasanja sm kupujem svoj prvi motor in nebi rad meu ze na zacetku smolo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lej stvar je taka. Tuki to al ma kit al ga nima nima prov velik veze. Če je biu motor tko vzdrževan kot je treba tut če ma kit more delat,res pa je da pač hitrej lohk zariba, sam če je prov naštelan pol ne. Lahko pa kupiš enga ki je brez kita pa ni mel servisov, pa je bil skos u rdečmu polju itd.... tak ti verjetno ne bo dolgo služu. Lohk pogledaš moj primer. Prej sm naredu 7000km brez problema, pol sem dau pa kit pa naredu 1200km pa ni zdržou 10sekund pod polnim gasom, ker mi ga ni dobr podmazval. Ti mal preglej kaj je najbolš kupt pa bo....aja pa še to. Če kupš tazga s kitom je fajn če delaš mal močnejš mešanco pa da ge ne navijaš prov za dolg časa v rdeče polje.

Popravljeno . Popravil sharka
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kake bedne sprašuješ, jojojojojoj.........

noben cilinder ti ob pravilnih nastavitvah nikol ne zariba... samo v sloveniji itak vsi nekaj napol naredijo, pol pa zariba...

to tud ni glih res.. tam nek pr 25-30k km je dobr zamenjat bat, to za original mašino pravim, pr predelavah se menja bat prej

pol maš pa še olje, pa frgazer more bit lepo naštelan.. :whistle:

tule maš eno novo na avtonetu, zgleda solidno :) :

http://www.avtonet/_MOTO/ad.asp?ID=3047383

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In ka naj bi pol js narediu da ce kupim s kitom da je manjsa moznost da mi ribne?

Sorry res za taksna uprasanja sm kupujem svoj prvi motor in nebi rad meu ze na zacetku smolo

pa kaj tak omenjaš kupil s kitom...čepa si že reka 1x ka ti foter ne pisti

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa kaj tak omenjaš kupil s kitom...čepa si že reka 1x ka ti foter ne pisti

Jaa sej ztoo se zanimam k zadnje case sm ga spravoo na to bol da mi pusti, sm je reko da mam stroske propravil js

Sj se sam nevem kk bi naredoo, zto pa se tak zanimam

Rad bi sm Aprilio k je neb rabo sraufat usakih 15 min, pa da se nebi zajebu ze z prvim motorjem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej kdo je tuki iz Podplešivice? :D k ma rs 50. ,večkat kle piše u tej temi,sam sm že pozabu kdo he.. uglavnem dons se je pelu ob 9h zjutri mim mene k sm biu tm.. si biu ti?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z kitom kupit to ti je tak. Čist odvisno kak je močen kit. Z navadnim kitom do 10 konjev ni problemov, seveda treba vzdrževanje primerno met. Na alu celindrih zamenjat po 2500 km batne obročke, po 5000 zamenjat bat. Pri gus celindrih na 4-5000 zamenjat obročke, 8-10000 zamenjat bat.Saj alu celindri se bolj sučejo v obrate.

Dobro je če je na mopedu večji fergazer, da ni prerevna mešanica (bencina in zraka) Da ne naredi luknje v bat. In seveda najbolj pomembno na ful odpreta oljna pumpa za mešanico delat, oz. ne na čisti ful ampak potem pri vsakem tanku dolit 1dc olja. Seveda olje mora bit ful sintetik.

Potem pa še morete vedet da ojnica pri kito nezdrži toliko kot z orginal celindrom. Tam 25-30k km pa bo jo vtrgalo.

Če že kupite z kitom prvo kaj naredite zamenjajte bat in iglični ležaj. Plus seveda če je še kaj potrebno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej kdo je tuki iz Podplešivice? :D k ma rs 50. ,večkat kle piše u tej temi,sam sm že pozabu kdo he.. uglavnem dons se je pelu ob 9h zjutri mim mene k sm biu tm.. si biu ti?

Podplešivce pr brezouc oz logu? Ja moj bratranc jo ma sam ga dons ni blo doma tko da ce jo ma kdo iz okolce nej pove. Aja povej mi a je bla 50cc al 125cc k poznam enga k ma 125cc?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Podplešivce pr brezouc oz logu? Ja moj bratranc jo ma sam ga dons ni blo doma tko da ce jo ma kdo iz okolce nej pove. Aja povej mi a je bla 50cc al 125cc k poznam enga k ma 125cc?

aja ti si iz tam hee. ja lej men se zdi da je bla 50ccm, s to tanovo belo reg. tablco.. je pa črna pa neki polimana..dost nova je zgledala. sm pa biu u avtu pa stran od ceste tk da glih direkt nism vidu :D uglavnem zjutri ga je pičiu tm mimo ene farme ki jo mate prvas za prašiče he..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja ti si iz tam hee. ja lej men se zdi da je bla 50ccm, s to tanovo belo reg. tablco.. je pa črna pa neki polimana..dost nova je zgledala. sm pa biu u avtu pa stran od ceste tk da glih direkt nism vidu :D uglavnem zjutri ga je pičiu tm mimo ene farme ki jo mate prvas za prašiče he..

Nism biu js drgač, pravš da si biu u podplešivci-notranjih goricah ? :D Si biu pol pr medveščku ?

Xzibit, k si meu še 50cc pa v6 a ti je motor kei trokiru med 5-7k rpm, oz. je šou zlo težko čez, k pa pride čez pa boom :D ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nism biu js drgač, pravš da si biu u podplešivci-notranjih goricah ? :D Si biu pol pr medveščku ?

jap tm sm biu :grim pa sm glih prasca pelu gor po makadam poti pa je en mim prpizdiu z mopedom, pa sm mislu da si ti al pa pupi hee. pol pa nč an :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nism biu js drgač, pravš da si biu u podplešivci-notranjih goricah ? :D Si biu pol pr medveščku ?

Xzibit, k si meu še 50cc pa v6 a ti je motor kei trokiru med 5-7k rpm, oz. je šou zlo težko čez, k pa pride čez pa boom :D ?

normalno je prišel, kot brez drugega izpuha ..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!