Skoči na vsebino

Aprilia RS 50


Nik

Priporočene objave

ne še... na rs ni tako kot na tzr da je še pecelj iz tačke... samo če sliko pogledaš dobro,vidiš da ne manjka 1cmworship.gif

pa res, do kok si pa z org. gumo kei položu ? (do kolena se da z uno ? )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja itak da se da, riziko je pač malo večji. Pa fajn jih ogrej prej. Pa tačas ko tu čakaš na odgovore bi vse to že sam pogruntal :D

ja a si že šou ? :D Ni tok samoumevno da se da... Ker k se pelš po kolenu je ponavad guma že precej na robu, tko da je važn kok je "dobra"... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Blokada je na izhodu za izpuh -mal nižje kt je cilinder, kjer je spoj krivine in izpuha je plošcica z navrtanimi luknjami.. Tisto morš dat vn.

pa v uplinjaču je tud.. dizo morš zamenat al pa najbolš ceu fargazar..ker original je pač u pizdi. še bolš je pa če daš kit 80, pa drug s. zobnik pa bo šlo k prasicaaa :D

Kita rauno nebi devau not

Zanima pa me katera diza bi blila najbolsa za navadno masino (sam blokada iz izpuha)

Al pa ker ferg (uplinajc) mi priporocate za navadno:D

Hvalaaa za odgovor:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja si se vozil gdaj ko je zunaj sneg???verjetno ne pa še 4000km sem naredil po snegu-temu se pravi da se je sol ki jo posipavajo po cesti razžrla cev...JAS NIMAM MOPEDA ZA GLEDANJE V GARAŽIheadbang.gif .

jaz se vozim samo ne po snegi ker moped ni primern za to.

ne ti meni gledanje v garaži

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja pa še to

vsi z menjalniki ki so bli na skuter festu (blo jih je dosti) so me totalno razočarali ker se ni niti eden razen mene prijavil na drag race... na koncu koncev še izpadem bedak kot edini...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz se vozim samo ne po snegi ker moped ni primern za to.

ne ti meni gledanje v garaži

ja zakaj pa imaš potem samo 5000kmheadbang.gif ...

jas jih ima 15000km pa sem jih od tega naredil 12500 brez izpitawhistle.gif izpit imam 2 tednawhistle.gif

ko je sneg ne bom fotru pravil-dj pelji me v gostilno ker gremo s kolegi pitheadbang.gif (nasrečo še me napitega policaji niso staviliworship.gif ).peljem se pa v vsakem vremenu ker nimam mopeda za šminkanjeheadbang.gif .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej maš prav ja. Ampak kjer je volja, tam je moč (pa šofer v grabnu) tongue.gif

pa ka te to sprašujete.... ite probajte pa bote vidli... jas tude nesen zna kak se cbr-ka na cesti obnaša pa kak lahko gumo položišclosedeyes.gif pa sen pač probaevilgrin.gif poskusiti ni greh trance_25_naughty.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja zakaj pa imaš potem samo 5000kmheadbang.gif ...

jas jih ima 15000km pa sem jih od tega naredil 12500 brez izpitawhistle.gif izpit imam 2 tednawhistle.gif

ko je sneg ne bom fotru pravil-dj pelji me v gostilno ker gremo s kolegi pitheadbang.gif (nasrečo še me napitega policaji niso staviliworship.gif ).peljem se pa v vsakem vremenu ker nimam mopeda za šminkanjeheadbang.gif .

5000 jih mam zato, ker nimam kak daleč do ničesa.

5km do šole, 200m do gostilne, 1km do trgovine....

za brez veze pa se nem okoli vozo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

<br />5000 jih mam zato, ker nimam kak daleč do ničesa.<br /><br />5km do šole, 200m do gostilne, 1km do trgovine....<br /><br />za brez veze pa se nem okoli vozo<br />
<br /><br /><br />

Jz mam pa motor, za užitek k mi paše se pelm kamr mi paše, ne pa neki u brezveze km nabijam, sploh pa ne pozimi :S... Drgač če pa druzga prevoza ni pa grem tut u slabm vremnu...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

5000 jih mam zato, ker nimam kak daleč do ničesa.

5km do šole, 200m do gostilne, 1km do trgovine....

za brez veze pa se nem okoli vozo

evo potem pa se midva malo razlikujeva... jas imam moped1 leto in 2 mesca,ko sem ga kupil pa je imel 900km. mi pa na dan nareidmo najmanj 60km...666 ima na cbr zdaj 4800km,naredil pa jih je v 5. tednih...worship.gif

aja ko pa gremo v gostilno pa gremo v tisto,ki je oddaljena najmanj 10km-da se imamo kam za pelatwhistle.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

<br /><br /><br />

Jz mam pa motor, za užitek k mi paše se pelm kamr mi paše, ne pa neki u brezveze km nabijam, sploh pa ne pozimi :S... Drgač če pa druzga prevoza ni pa grem tut u slabm vremnu...

meni sa je zadovoljstvo pelat tudi po zimi,ker sva ga z 666 pri -1 spravila na kolenoheadbang.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

meni sa je zadovoljstvo pelat tudi po zimi,ker sva ga z 666 pri -1 spravila na kolenoheadbang.gif

to pa je fino :D Pa še neki, u čem je štos da nabijaš km neki u brezveze ? Škoda dnarja pa cajta, pelš se kadr ti paše al pa če km greš, ne pa da neki u brezveze sam da pol rečeš da si naredu 1000km u enmu dnevu :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

<br /><br /><br />

Jz mam pa motor, za užitek k mi paše se pelm kamr mi paše, ne pa neki u brezveze km nabijam, sploh pa ne pozimi :S... Drgač če pa druzga prevoza ni pa grem tut u slabm vremnu...

jst isto za užitek. da dobim mal adrenalina pa da se mal sprostim to mi je hobi. u slabem vremenu pa se ne vozim ker se mi zdi brezveze da te zebe al pa da si moker razen če moram it kam. :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst isto za užitek. da dobim mal adrenalina pa da se mal sprostim to mi je hobi. u slabem vremenu pa se ne vozim ker se mi zdi brezveze da te zebe al pa da si moker razen če moram it kam. :ninja:

:worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to pa je fino biggrin.gif Pa še neki, u čem je štos da nabijaš km neki u brezveze ? Škoda dnarja pa cajta, pelš se kadr ti paše al pa če km greš, ne pa da neki u brezveze sam da pol rečeš da si naredu 1000km u enmu dnevu biggrin.gif

taka je navada da takoj ko vidiš moped takoj na njega in gremo na turowhistle.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

taka je navada da takoj ko vidiš moped takoj na njega in gremo na turowhistle.gif

:grim Ei kok si naredu največ u enmu kosu (km) ???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst isto za užitek. da dobim mal adrenalina pa da se mal sprostim to mi je hobi. u slabem vremenu pa se ne vozim ker se mi zdi brezveze da te zebe al pa da si moker razen če moram it kam. ninja.gif

ja vsak ima svoje mnenje kdaj se vozi,kako se vozi...jas pač imam tako mnenje "čim več življenja presedi na motorju"whistle.gif in seveda čim hitrejeworship.gif .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst isto za užitek. da dobim mal adrenalina pa da se mal sprostim to mi je hobi. u slabem vremenu pa se ne vozim ker se mi zdi brezveze da te zebe al pa da si moker razen če moram it kam. :ninja:

isto, pa točno zato se nebom furau pozimi.. lani sm se tud bliz nule, paq ko sm prišu domov sm mel čist plave prste.. ni užitka na motorju pol če nemorš ziher nagnt, pa te zram še zebe ko čuneka :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glejte... vam bom kar direktno poveda... večina tukaj vas je ki samo za brezveze nabijate pa se delate pametne na forumu v resnici pa se itak nič ne vozite ( oz. skoraj nič ) ka še nebi ka več povedatrance_33_sleep.gif .... motor maš za užitek pa če kam moraš it nepa za gledanje v garaži pa za šminkanje... jas še do zaj nesen pa niti ne bom kupa motora za to ka bi ga gleda v garaži pa ka bi se tu pa tam malo pela okrok na pijačo pa motor postava čist k cesti da ga ja vsaki vidi... jas man motor. oz. moped zato ka se vozim z njim, ka uživam, spoznam vsaj malo slovenije, pa ka se vsaj malo naučim pelat najbol pa seveda ka pridobim izkušnje na cestiworship.gif pa ne vi nama z blackom pameti solit za po zimi.... če se rad voziš se boš pela tude po zimi.... od vožnje postaneš odvisen... jas npr. ne zdržim en dan ka se nebi pela.

to je moje mišlenje pa brez zamere unsure.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glejte... vam bom kar direktno poveda... večina tukaj vas je ki samo za brezveze nabijate pa se delate pametne na forumu v resnici pa se itak nič ne vozite ( oz. skoraj nič ) ka še nebi ka več povedatrance_33_sleep.gif .... motor maš za užitek pa če kam moraš it nepa za gledanje v garaži pa za šminkanje... jas še do zaj nesen pa niti ne bom kupa motora za to ka bi ga gleda v garaži pa ka bi se tu pa tam malo pela okrok na pijačo pa motor postava čist k cesti da ga ja vsaki vidi... jas man motor. oz. moped zato ka se vozim z njim, ka uživam, spoznam vsaj malo slovenije, pa ka se vsaj malo naučim pelat najbol pa seveda ka pridobim izkušnje na cestiworship.gif pa ne vi nama z blackom pameti solit za po zimi.... če se rad voziš se boš pela tude po zimi.... od vožnje postaneš odvisen... jas npr. ne zdržim en dan ka se nebi pela.

to je moje mišlenje pa brez zamere unsure.gif

worship.gifworship.gifworship.gifworship.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če se rad voziš se boš pela tude po zimi.... od vožnje postaneš odvisen... jas npr. ne zdržim en dan ka se nebi pela.

unsure.gif

no sej boš z leti vidu kako se je fajn pozim vozit.... samo takrat bo že prepozn.. :grrr :winkiss: pa brez zamere

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!