Skoči na vsebino

Aprilia RS 50


Nik

Priporočene objave

je je elektronska blokada, samo eni se pač ne spoznajo..

na tzr in na rs je, v cdi-u

ne ti meni d se ne spoznamheadbang.gifheadbang.gif

sem že imel na rs getribe dol doma na pa ti k še sveče nebi znal menjatiheadbang.gif

ne ti meni v cdi to majo 125 k so malo boljše narejeneworship.gif

še sam ne veš kaj je blokadaheadbang.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je je elektronska blokada, samo eni se pač ne spoznajo..

na tzr in na rs je, v cdi-u

glei ne ti tukai smetarit za elektronsko blokado, ki je sploh ni, čepa je black si doma blokade vün jema pa sen polek bija pa ven ka se te tvoje kao blokade nihče ni dotaknil... če bi pa bla pa zaj rs-ka nebi šla tak lepo v obrate pa 105 nabrala po ravnem whistle.gifwhistle.gif takda elektronska blokada na rs 50 je totalna bedarijaheadbang.gifheadbang.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glei ne ti tukai smetarit za elektronsko blokado, ki je sploh ni, čepa je black si doma blokade vün jema pa sen polek bija pa ven ka se te tvoje kao blokade nihče ni dotaknil... če bi pa bla pa zaj rs-ka nebi šla tak lepo v obrate pa 105 nabrala po ravnem whistle.gifwhistle.gif takda elektronska blokada na rs 50 je totalna bedarijaheadbang.gifheadbang.gif

Vama2 bol vrjamem kr sosed ma tud tzr ko in neverjamem da bi on jemu ven el. blokado

Tk da pomoj je res ni

Hvalaa vamaa

CARJA STAAAAA:worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vama2 bol vrjamem kr sosed ma tud tzr ko in neverjamem da bi on jemu ven el. blokado

Tk da pomoj je res ni

Hvalaa vamaa

CARJA STAAAAA:worship:

hvala za komplimentwhistle.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po mojem ka bi... misim ka ma ta derbi samo plastike druge mašino ma pa verjetno isto kot športni gpr pa rs-ka

Nevem če bi, raj kup arrowa :naughty:

glei ne ti tukai smetarit za elektronsko blokado, ki je sploh ni, čepaje black si doma blokade vün jema pa sen polek bija pa ven ka se tetvoje kao blokade nihče ni dotaknil... če bi pa bla pa zaj rs-ka nebišla tak lepo v obrate pa 105 nabrala po ravnem whistle.gifwhistle.gif takda elektronska blokada na rs 50 je totalna bedarijaheadbang.gifheadbang.gif

Rs50 nima el. blokade, TZR pa ma cdi kukr jz vem..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tzr ma el. blokado in sicer pod tankom ( jo mam tko da vem )

mogoče novi letniki 08+...

moj brat je imel letnik 2006 pa je ni bilo...worship.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

samo nekaj ti povem-- NE KUPUJ LEOVINCIA V6whistle.gif

Zakaj ne? Jst ga mam sicer tut u temu ni več blokade ampak sm zadovoljen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po mojem ka bi... misim ka ma ta derbi samo plastike druge mašino ma pa verjetno isto kot športni gpr pa rs-ka

Ja sej glih zato..

Nevem če bi, raj kup arrowa :naughty:

Zakaj? Pa za kolko? Pa kje? :P

samo nekaj ti povem-- NE KUPUJ LEOVINCIA V6whistle.gif

Zakaj pa ne? Meni še najlepše zgleda in zveni :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sej glih zato..

Zakaj? Pa za kolko? Pa kje? :P

Zakaj pa ne? Meni še najlepše zgleda in zveni :)

Ebay ftw :D

PS: kko citeraš več citatov ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ob "Odgovori" maš "MultiCitiranje" - označiš kere bi, pa pol šele klikneš odgovori čist spodi.

Popravljeno . Popravil warum
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ob "Odgovori" maš "MultiCitiranje" - označiš kere bi, pa pol šele klikneš odgovori čist spodi.

ne delas :S

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo ti sm narisu :P

post-20050-125153155693_thumb.jpg

in dobiš ven:

ob "Odgovori" maš "MultiCitiranje" - označiš kere bi, pa pol šele klikneš odgovori čist spodi.

ne delas :S

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ob "Odgovori" maš "MultiCitiranje" - označiš kere bi, pa pol šele klikneš odgovori čist spodi.

ne delas :S

evo ti sm narisu :P

post-20050-125153155693_thumb.jpg

in dobiš ven:

Hvala :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj ne? Jst ga mam sicer tut u temu ni več blokade ampak sm zadovoljen.

zato ker ne vleče na velike obrate...666 je ga imel na tzr pa mu je vlekel na 10500k rpm,jas pa mam giannellia pa vleče na 11500k rpm...pospeški so boljši pa še končna,ker se v6 stavi na 10500 je končna z prenosi 12-47 95-100kmh, giannelli pa 100-105 kmhworship.gif

krajcer kupi arowa ali pa giannella boš dosti bol zadovolenwhistle.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zato ker ne vleče na velike obrate...666 je ga imel na tzr pa mu je vlekel na 10500k rpm,jas pa mam giannellia pa vleče na 11500k rpm...pospeški so boljši pa še končna,ker se v6 stavi na 10500 je končna z prenosi 12-47 95-100kmh, giannelli pa 100-105 kmhworship.gif

krajcer kupi arowa ali pa giannella boš dosti bol zadovolenwhistle.gif

na konci je vleka tak ka sen ga v vsaki brzini čist normalno lahko šalta na 11 000 za 12 zobnikom whistle.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na konci je vleka tak ka sen ga v vsaki brzini čist normalno lahko šalta na 11 000 za 12 zobnikom whistle.gif

jaja saj pa sem se peljal 10500max. pa še trosilo je tzr če si ga na 11000k rpm šalta ka si jo predaleč riva,ki nega več resonanceheadbang.gif šla pa ti ni tako kot moja rswhistle.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaja saj pa sem se peljal 10500max. pa še trosilo je tzr če si ga na 11000k rpm šalta ka si jo predaleč riva,ki nega več resonanceheadbang.gif šla pa ti ni tako kot moja rswhistle.gif

jebala te slovenščina.... :grrr :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaja saj pa sem se peljal 10500max. pa še trosilo je tzr če si ga na 11000k rpm šalta ka si jo predaleč riva,ki nega več resonanceheadbang.gif šla pa ti ni tako kot moja rswhistle.gif

jas ven ka je na konce s čokom normalno potegna do 11 000 samo od 1. brzine si ga pač moga na 11 000 šaltati... dobro veš ka mi je šla tzr-ka bolj z blokadami, brez blokad, ko si ti da giannellia pa šp. filter, razen zej čist na konce ko si da večji zobnik pa koleno pobrusa, samo pila pa ti je vedno več whistle.gif pa ko sta oba zaprta je tude tzr-ka bol močna prej pride do 12 000 ( sej to nima veze samo teko za info glare.gif )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!