Skoči na vsebino

Aprilia RS 50


Nik

Priporočene objave

pa brezveze se je zaj tukaj prepirati ker se ve ka giannelli vleče ob primernih nastavitvah 1000rpm dalje kak v6, sei leovince tude neje tak napačen kak si eni mislijo pač do 10 500 ma resonanco, lahko zrihtaš ka še malo dalje vleče to velja tudi za giannellia in vse druge... leovincijov je pa tolko zato ker ga vsi serviserji priporočajo pa še zvok ma zlo dober whistle.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jas ven ka je na konce s čokom normalno potegna do 11 000 samo od 1. brzine si ga pač moga na 11 000 šaltati... dobro veš ka mi je šla tzr-ka bolj z blokadami, brez blokad, ko si ti da giannellia pa šp. filter, razen zej čist na konce ko si da večji zobnik pa koleno pobrusa, samo pila pa ti je vedno več whistle.gif pa ko sta oba zaprta je tude tzr-ka bol močna prej pride do 12 000 ( sej to nima veze samo teko za info glare.gif )

Zablokirana ti pride na 12K?:unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ampak se pozna razlika če maš avspuh na original cilindru al pa na kitu. Pr men se dere še 2x bolj kot prej. :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jas ven ka je na konce s čokom normalno potegna do 11 000 samo od 1. brzine si ga pač moga na 11 000 šaltati... dobro veš ka mi je šla tzr-ka bolj z blokadami, brez blokad, ko si ti da giannellia pa šp. filter, razen zej čist na konce ko si da večji zobnik pa koleno pobrusa, samo pila pa ti je vedno več whistle.gif pa ko sta oba zaprta je tude tzr-ka bol močna prej pride do 12 000 ( sej to nima veze samo teko za info glare.gif )

s čokon že... malo razmisli kolko bi ti šla tzr z prenosi 9-47...vsaj jas mislim da nebi šla 90km/h kot je meni šla rs ko sem še imel majhne prenose...mislim da si brusil ti tudi koleno...rs je imela zablokirana manjšo dizo (tak za info).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

s čokon že... malo razmisli kolko bi ti šla tzr z prenosi 9-47...vsaj jas mislim da nebi šla 90km/h kot je meni šla rs ko sem še imel majhne prenose...mislim da si brusil ti tudi koleno...rs je imela zablokirana manjšo dizo (tak za info).

kak pa veš ka je mela mešo dizo??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kak pa veš ka je mela mešo dizo??

jas sem mel 62 dizo...tzr pa mislim da 70....

dizo pa so mi povečali na motocentru v 79 tako da so mi povedali.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jas sem mel 62 dizo...tzr pa mislim da 70....

dizo pa so mi povečali na motocentru v 79 tako da so mi povedali.

kar je blo premal ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolko km naredite z enim tankom (Starejsi model Aprilie) 12,5 l ?

Drugace pa kolk velik tank ima nova Rs ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolko km naredite z enim tankom (Starejsi model Aprilie) 12,5 l ?

Drugace pa kolk velik tank ima nova Rs ?

am, nova ma tank 13l, (od tega 2l rezerve).. Od kr mam gor arrow nardim več k sm takrt ko sm meu še vse stock. Pr 200km je vidt tank prazn čeprou je notr še kr neki... Uglavnm okol 200km z 8l :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Mi lahko pomagate pri izbiri barve rske oz. katera vam je lepša: http://www.aprilia.s...sp?FolderId=232

ta k je ta prva na slki (črno, rdečo, modra) je neboš več dubu... V poštev pride nova biaggi replica, pa če boš dubu kje še spain's no1 pa tale k je belo-rdeča pa ta nova črna... :D Men je ta ta bela kr lepa, al pa replica je tud huda, pa tut črna je kr ql :D.

http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=2971495

Drgač pa vidm da sta lih dele sam 2 novi rs-ki na avto.net pa še to sam tale replica... Poklič mau u AC pa peit pogledat pa zber :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sm glih klico in jih baje več ni v slo :S

fak a tut rs-k ne več ? Že jz februarja nism mogu dobit tzr-ke, pol sm pa uzeu rs-ko mislm da so ble sam še 3.. Ampak mi nč žou :P:D

Probi o kšni rableni razmislt..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sm glih klico in jih baje več ni v slo :S

Zaj sem še v Lj klico na avtocommerce ker sem vido na avto.net da so lih novo replico znižali in vrjetno jo majo če ne je nebi znižal an in to lih dans. Zaj pa morem počakat da me pokliče.. Drgač sm meu tud jaz namen kupit tzr pa jih ni zaj pa upam da bo kaka rs čene bom pa mogu počakat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kupi kdo kak tuning del ?

MHR Replica 80cc cilinder

Koleno za 19-21 vplinjače polini

lamelni ventil polini

?

derbi agregat

Kolk € za Kit 80 :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kupi kdo kak tuning del ?

MHR Replica 80cc cilinder

Koleno za 19-21 vplinjače polini

lamelni ventil polini

?

derbi agregat

a boš meu raj 50cc ? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tam okoli 150, vožen pa je natanko 900km, oz malo manj,

@Roky994: čisto sem padel v scooter tuning :D

Kaj to pumen ? Maš skutr ? Ah, ostan na RS :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!