Skoči na vsebino

Aprilia RS 50


Nik

Priporočene objave

Kaj to pumen ? Maš skutr ? Ah, ostan na RS :D

rs ostane, ampak bo verjetno 50cc, če prodam kit

nimam skuterja bom pa sestavil enega, High End is my mission :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ewo tko se fura rs 50 biggrin.gif zakon video -

svaka mu častworship.gif dobro se peljeworship.gif

midva z 666 pa že tudi izdelujeva film po kolenu na cestiworship.gif -mogoče že prihodnjo nedeljowhistle.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A se samo meni zdi, da visi na začetku ovinka preveč z motorja? Nevem, no mogoče ker je 50(mogoče kit) pa nima dosti hitrosti....:hmm:

hehe mačk..sj maš prou, sam poglej sebe na sliki.. si še slabši :P tk da s rs 50, ozkimi gumami,mal hitrosti.. ni glih za pretiravat.. dobr je vozu!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe mačk..sj maš prou, sam poglej sebe na sliki.. si še slabši :P tk da s rs 50, ozkimi gumami,mal hitrosti.. ni glih za pretiravat.. dobr je vozu!

Ok, sem samo vprašal....aja pa hvala za komlpliment :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hvala za komlpliment :D

:lol: upam da ne zameriš.. mal heca mal zares.. tko pač je. 50 - 125 je res razlika.. tk da mu res ne smemo očitat ker ni šlo po kolenih :photo:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zaj sem še v Lj klico na avtocommerce ker sem vido na avto.net da so lih novo replico znižali in vrjetno jo majo če ne je nebi znižal an in to lih dans. Zaj pa morem počakat da me pokliče.. Drgač sm meu tud jaz namen kupit tzr pa jih ni zaj pa upam da bo kaka rs čene bom pa mogu počakat

kaj pa ta ? Klik

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol: upam da ne zameriš.. mal heca mal zares.. tko pač je. 50 - 125 je res razlika.. tk da mu res ne smemo očitat ker ni šlo po kolenih :photo:

Ma dej no, lepo te prosim, daleč od tega, da ti zamerim...smeh je pol zdravja, če ne celo 3/4 :).

Za vožnjo pa lahko samo rečem svaka čast, jaz še s svojim komi pridem do kolena, ta pa za malo šalo :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zj pa se enkrat vprasam ce kdo ze kj delau na svojem motorju sam

Pa ce niste sigurni ne pisite !!!

Kje ima Aprilia rs 50 blokade

SAM TO ME ZANIMA CE MA ELEKTRONSKO BLOKADO AL NE

letnik pa je 2002

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zj pa se enkrat vprasam ce kdo ze kj delau na svojem motorju sam

Pa ce niste sigurni ne pisite !!!

Kje ima Aprilia rs 50 blokade

SAM TO ME ZANIMA CE MA ELEKTRONSKO BLOKADO AL NE

letnik pa je 2002

moja nima,pa kolegova ki je letnik 2001 isti model kot je tvoja je nima.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moja nima,pa kolegova ki je letnik 2001 isti model kot je tvoja je nima.

Pol je sam diza pa izpuh zablokiran neda:P

Hvalaaa...sj mislim da si mi ze ti enkrat odpisau...sm se edn neki glaso zraven:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pol je sam diza pa izpuh zablokiran neda:P

Hvalaaa...sj mislim da si mi ze ti enkrat odpisau...sm se edn neki glaso zraven:D

v izpuhu natančneje v kolenu je ena prepreka ki ne spusti dovolj dima iz cilindra...izbijač nastavi na prepreko in z kladivom 2x udari pa bo počilo...potem pa daj 85 dizo notri (kot sma dali kolegu),šp.filter in 12 zobnik pa je šla rs 90-95...

v starem modelu rs in v novem ni elektronske blokade...sem vprašal na servisu,za tiste ki mislite da je...

za tzr nevem,samo moj brat je imel gor 80cc pa smo vse doma delali pa tudi nismo nikjer naleteli na kako elektronsko blokado (predelavat smo jo začeli ko je bila zablokirana)...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v izpuhu natančneje v kolenu je ena prepreka ki ne spusti dovolj dima iz cilindra...izbijač nastavi na prepreko in z kladivom 2x udari pa bo počilo...potem pa daj 85 dizo notri (kot sma dali kolegu),šp.filter in 12 zobnik pa je šla rs 90-95...

v starem modelu rs in v novem ni elektronske blokade...sem vprašal na servisu,za tiste ki mislite da je...

za tzr nevem,samo moj brat je imel gor 80cc pa smo vse doma delali pa tudi nismo nikjer naleteli na kako elektronsko blokado (predelavat smo jo začeli ko je bila zablokirana)...

šp. filter je brezveze met sam na odblokiranem.. kulk so pa prenosi original da ste 12 zobnik dal ?:doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

šp. filter je brezveze met sam na odblokiranem.. kulk so pa prenosi original da ste 12 zobnik dal ?:doze:

Sej 12 je orginal kolk jst vem:D

Popravte me ce se motim:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

unsure.gif

šp. filter je brezveze met sam na odblokiranem.. kulk so pa prenosi original da ste 12 zobnik dal ?trance_16_dozingoff.gif

zvok je dosti boljši....

midva z 666 sva danes kot sva oblubila delala film...vendar z drugo (žalostno) vsebino...unsure.gif ko sva segrevala gume sem se v grabo pripeljal 105 potem sem šel v levo po kolenu,prevrgel ga v desno in ko sem bil na kolenu mi je odneslo zadno gumo,in sva z rs odletela v pločnik...skike pridejo ko bo na youtubu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!