Skoči na vsebino

Aprilia RS 50


Nik

Priporočene objave

jap, škoda :S

mel sem veliko srečo da sem imel motor na kolenu...bil je že na mali razdalji med asfaltom,tako da se je samo potegnil...samo potem ga je vrglo v pločnik mene pa pleg...komaj pišem tako me vse bolitrance_33_sleep.gif z rs sem padel včeraj ob 3.00. ob 8.00 je blo že vse popravljeno razen praskrolleyes.gif še dobro da sem mel nakaj rezervnih delovyes.gif še dobro da gre ravno...ko je rs zletela v pločnik sem mislil da sta dobili obe felni....hvala bogu gre vse tako kot mora...film morda že čez 14 dni če bom že okwhistle.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mel sem veliko srečo da sem imel motor na kolenu...bil je že na mali razdalji med asfaltom,tako da se je samo potegnil...samo potem ga je vrglo v pločnik mene pa pleg...komaj pišem tako me vse bolitrance_33_sleep.gif z rs sem padel včeraj ob 3.00. ob 8.00 je blo že vse popravljeno razen praskrolleyes.gif še dobro da sem mel nakaj rezervnih delovyes.gif še dobro da gre ravno...ko je rs zletela v pločnik sem mislil da sta dobili obe felni....hvala bogu gre vse tako kot mora...film morda že čez 14 dni če bom že okwhistle.gif

Kero Savo mc mas to?

K vidim da se komot nagnes do kolena

Js mam gori savo mc 18...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kero Savo mc mas to?

K vidim da se komot nagnes do kolena

Js mam gori savo mc 18...

gori je sava MC25...do 70km/h ok...tukaj pa je bil ovinek z hitrostjo 85 pa je zadnjo gumo ven odneslo...do zdaj mi je bila ta guma najboljša za svojo ceno...zdaj pa nevem lahko sem prišel na kak kamenček ki ga sploh nisem videl...nvm..velik sem 168cm pa pridem komot do kolena z vsakim motorjem,tako da pomoje niso krive gume...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men si na slikah ful večji zgledu biggrin.gif

ja če bil velik okrog 180cm bi bil takoj na kolenuwhistle.gif lahko še 1x pokažem sliko desnega nožnika za se je fajn po tleh vlekelworship.gif ,pa ne od tega ko sem padel...se sploh nisem presel samo koleno sem dal ven pa sem bil na kolenu...zdaj pa me bo malo strah take vožnje po cestiunsure.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja če bil velik okrog 180cm bi bil takoj na kolenuwhistle.gif lahko še 1x pokažem sliko desnega nožnika za se je fajn po tleh vlekelworship.gif ,pa ne od tega ko sem padel...se sploh nisem presel samo koleno sem dal ven pa sem bil na kolenu...zdaj pa me bo malo strah take vožnje po cestiunsure.gif

sei mogoče je to bol :P Glavn je da ti ni nč, pa da gre motor naravnost, k če bi kei zviu to zlepa nebi šlo več tko k bi moral oz. nikol :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sei mogoče je to bol tongue.gif Glavn je da ti ni nč, pa da gre motor naravnost, k če bi kei zviu to zlepa nebi šlo več tko k bi moral oz. nikol biggrin.gif

ja to bo veljalo 2 tedna oz. dokler me ne minejo bolečinewhistle.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja če bil velik okrog 180cm bi bil takoj na kolenu:whistle: lahko še 1x pokažem sliko desnega nožnika za se je fajn po tleh vlekelworship.gif ,pa ne od tega ko sem padel...se sploh nisem presel samo koleno sem dal ven pa sem bil na kolenu...zdaj pa me bo malo strah take vožnje po cestiunsure.gif

ma ka pa vem.. js mam 180cm pa se kr namatram da gre po kolenu :whistle: pa raj si kup taprave kolenčnike za drsat, te ko maš so bol za zaščito pr padcu :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma ka pa vem.. js mam 180cm pa se kr namatram da gre po kolenu whistle.gif pa raj si kup taprave kolenčnike za drsat, te ko maš so bol za zaščito pr padcu trance_19_hmm.gif

to pa zato ker motora ne položiš dovolj... najdi si negi lepo cesto pa najprej gume na rob spravljaj tepa se samo presedi pa kolenu vun daj pa se samo nagneš dolker se ne vlečeš grim.gif ne se bat se maš dobre gume gor... ti ščitniki pa so od krosara če se ne motim samo so dobri za po kolenu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to pa zato ker motora ne položiš dovolj... najdi si negi lepo cesto pa najprej gume na rob spravljaj tepa se samo presedi pa kolenu vun daj pa se samo nagneš dolker se ne vlečeš grim.gif ne se bat se maš dobre gume gor... ti ščitniki pa so od krosara če se ne motim samo so dobri za po kolenu

guma je znucana od roba do roba.. sm se enkrat bol nagnu pa mi je zadna mal opozorilno zdrsnla.. zato se ne zajebavam preveč :whistle: gume pa tud niso glih neki (sport demon) :glare: drugo leto bom vrjetno contitwist gor dal .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če verjameš ali ne je to izolirtrak...:whistle:

Svaka ti čast:worship:

če še jst tak fest padem prpelem k tebi motor mi ga bos zrihtu :whistle::lol1:(Zezam)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Svaka ti čast:worship:

če še jst tak fest padem prpelem k tebi motor mi ga bos zrihtu whistle.giftrance_21_laughing1.gif(Zezam)

ti samo pripelej ga bomo mi porihtali dobiš nazaj še lepšega kak je prej bil trance_25_naughty.gifgrim.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ka praute na ta tuning:

Odstranitev blokad

Gianelli izpuh (Kevlar)

zobnik 13

KOLK BI BLA KAJ KONCNA PO VASI PRESOJI:rolleyes:

koncna bi bla tm okol 98 mogoce mal mn( 90-96 realnih) po stevcu 105

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!