Skoči na vsebino

Aprilia RS 50


Nik

Priporočene objave

No prjatla zanima ene par stvari in sicer:

kako je kej s kakovostjo kita: VALJ 70ccm SPORT Minarelli AM za aprilio rs 50 letnik 99

kje bi se dalo dobiti športno kuplengo in kaj je boljše če jo imaš?

Pa zakaj pri nizkih obratih obratih nikamor negre šele pr 8-9K RPM mu začne pospešvat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No prjatla zanima ene par stvari in sicer:

kako je kej s kakovostjo kita: VALJ 70ccm SPORT Minarelli AM za aprilio rs 50 letnik 99

kje bi se dalo dobiti športno kuplengo in kaj je boljše če jo imaš?

Pa zakaj pri nizkih obratih obratih nikamor negre šele pr 8-9K RPM mu začne pospešvat.

am, temu se reče "power band", resonanca... To je čist normalno :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Svaka vam cast keri me tak lepo nafukau

SM MEU DANS POU MOTORJA NARAZN... DIZA JE NOTRI 86...AVSPUH JE DRUGI

Motor useeno negre cez 6 pa neki tisoč obratov!!!

Pol pa recete da ni elektronske blokadeee:headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Svaka vam cast keri me tak lepo nafukau

SM MEU DANS POU MOTORJA NARAZN... DIZA JE NOTRI 86...AVSPUH JE DRUGI

Motor useeno negre cez 6 pa neki tisoč obratov!!!

Pol pa recete da ni elektronske blokadeee:headbang:

elektronske blokade ni bilo na kolegovi,ne na moji,ne na bratovi tzr...tako da te jas nisem nafukal.

si pogledal v tem drugem aspuhu,če je navarjen plehec v kolenu,ko je daval moj brat na tzr gor giannellia tudi ni šel čez 7rpm ker je v šp. apspuhih tudi blokada zato tudi dobiš poleg homoligacijo ...potem pa smo samo z izbijačem in z kladivom izbili ta plehec in se je vrtel na 12000+trance_25_naughty.gif (takoj v začetku aspuha pri cilindru je prepreka z manjšo luknjo...)

pa ne da si pol mašine zaradi blokad narazen jemalwhistle.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo to pa je slika od bratove bivše tzrunsure.gif (šla kot prasicaworship.gif )

tam kjer je označeno je odznotraj blokada (cilindra ni gori ker smo ravno menjali bat na MHR-ju)whistle.gif

post-22243-12547693752_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo to pa je slika od bratove bivše tzrunsure.gif (šla kot prasicaworship.gif )

tam kjer je označeno je odznotraj blokada (cilindra ni gori ker smo ravno menjali bat na MHR-ju):whistle:

Ja hvala da si se potrudo...Nisi me nic nasrau sorry sm jezn sm biu malo kr sm brezveze use sraufau

Drugace pa sm gledau not...potem sveto z baterijo pa se en kos drota sm not porino pa probau ce gre gladkoo

Kr sem js tud mislo da je not blokada pa je ni...

Diza pa je 86, bi pa tud mogla bit dosti vlkaa pomoj:whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja hvala da si se potrudo...Nisi me nic nasrau sorry sm jezn sm biu malo kr sm brezveze use sraufau

Drugace pa sm gledau not...potem sveto z baterijo pa se en kos drota sm not porino pa probau ce gre gladkoo

Kr sem js tud mislo da je not blokada pa je ni...

Diza pa je 86, bi pa tud mogla bit dosti vlkaa pomoj:whistle:

ja potem pa je lahko marsikajwhistle.gif

midva z bratom pa z 666 smo marsikomu predelali moped pa je vedno šlo vse okwhistle.gif tako da nevemwhistle.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja potem pa je lahko marsikajwhistle.gif

midva z bratom pa z 666 smo marsikomu predelali moped pa je vedno šlo vse okwhistle.gif tako da nevemwhistle.gif

Ka pa bi še lahko blo..Pomoj res elektronska blokada, drugo mi nepride na misel

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ka pa bi še lahko blo..Pomoj res elektronska blokada, drugo mi nepride na misel

ja na elektronsko blokado še v življenju nisem naletel...mogoče totalno nenaštelan fergazer...

samo o tej elektronski blokadi bi se dalo marskikaj ugotavlat...tisti ki ste prepričani da je v tzr in v rs,ali motor zaliva-duši na 6-7rpm,ali se sliši blokada kot na npr. cbr125...že po tem vem da v naših mopedih ni elektronske blokade...

@Stirkač dej mi MSN pod PM.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

daj slikaj ti koleno od avspuha (cev od znotri)... pomojem da je neki okol avspuha.. al maš pa tolk razštelanga :whistle:

lah pa tud da maš ki kakega omejevalca obratov not..:hmm:

enkrat vem da je nekdo tud neko el. blokado omenju, eno tako črno škatlco (CDI) je blo treba neki preluknat, samo tisto ni bla rs-ka:?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

daj slikaj ti koleno od avspuha (cev od znotri)... pomojem da je neki okol avspuha.. al maš pa tolk razštelanga whistle.gif

lah pa tud da maš ki kakega omejevalca obratov not..trance_19_hmm.gif

enkrat vem da je nekdo tud neko el. blokado omenju, eno tako črno škatlco (CDI) je blo treba neki preluknat, samo tisto ni bla rs-ka:?

si pogledal če je mogoče kak nenavaden gumb kje na motorju...

cdi pa vem kaki je ker ga ma brat na rs-ki 125,ki je tudi preluknjan...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

možno je tudi,ker je rs letnik 03,je mogel met tehničnega pa je kake obleke v dušilec nabasal prejšnji lastnik kot kolega pa mu ni šlo čez 6rpmwinkiss.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

daj slikaj ti koleno od avspuha (cev od znotri)... pomojem da je neki okol avspuha.. al maš pa tolk razštelanga :whistle:

lah pa tud da maš ki kakega omejevalca obratov not..:hmm:

enkrat vem da je nekdo tud neko el. blokado omenju, eno tako črno škatlco (CDI) je blo treba neki preluknat, samo tisto ni bla rs-ka:?

ma ne k sma direkt na kos zajle dala kos krpe in tiščala direkt not do resonance

omejevalec obratou pa tud vem kak zgleda...

na Cdi pa je Ducatijev, usaj tk pise na njem:worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma ne k sma direkt na kos zajle dala kos krpe in tiščala direkt not do resonance

omejevalec obratou pa tud vem kak zgleda...

na Cdi pa je Ducatijev, usaj tk pise na njem:worship:

Cdi naj bi biu Ducatijev...tak pise na njemu:worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zajlo itak da lah not porineš, blokada je taka cev, ki zoži tisto odprtino pr začetku(tam ko gre na cilinder)

http://www.motosvet....ndpost&p=985641

ta druga stvar z leve

Kaj takega 100 % ni not

Rad bi vidau da bi blo sam k ni...

Navadna ceu je skos enako debela pa vtaknjena not v cilinder:whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

svečko še poglej kake barve je... če je to vse vredi pol pa nevem več ka bi lah blo.. pa ka to ti že skos ne gre ? tud ko si ga kupoval ni šou čez te obrate?:?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

svečko še poglej kake barve je... če je to vse vredi pol pa nevem več ka bi lah blo.. pa ka to ti že skos ne gre ? tud ko si ga kupoval ni šou čez te obrate?:?

Svečko je brat gledau pa je reko da je videt vredu

Ne ni šau ker je on rekel da je motor zablokiran in gre skos na enake obrate

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne da se editat :/

nism mel več tastare doma, ni se mi pa dalo vn šraufat pa slikat sm pa na netu najdu pa ti označu kje piše.

rumenaarnicazasmernik11.jpg

v tem delu ma napisane oznake, med drugim tut watti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

on ma diodsko in neki smo pol še zravn priklopil je začelo hitro žmrkati( priklopili smo neki k ma dve žici pa tako belo je obdano)

prehitro pa žmiga zato ker oba žmigavca na porabita dovolj energije---to se rado zgodi če daš gor kake male žmigavce-druge...se pa dobi ena naprava ki omeji elektriko...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!