Skoči na vsebino

Aprilia RS 50


Nik

Priporočene objave

odvisno od velikosti ferga, odvisno od tega, kolko je luft odprt, odvisno od tega keri filter je gor....

do konca odpereš zrak pa grewhistle.gif

mel je org. filter in 16 ferg-org.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z neodblokirano RSko se je prav TEZKO vozit, ker te niti ne potegne iz ovinka... Odblokirana gre pribl. 95, z menjanim kitom in frgazerjem itd. pa zna it nekje okrog 120 km/h. Pač kot vsak skuter...

Z prestavljanjem je pa tako; na začetku je verjetno zelo zanimivo, potem pa vse skupaj postane nekako traktorsko... Za vsakih 5 km/h šaltat...

Vseeno se je ne bi branil, ker vsaj zgleda pošteno. Pa še poleg nalepke 50 bi nalimal eno ničlo. A ne bi bilo hudo če bi imel RS 500???

Odločitev je tvoja, mene tudi zelo mika da bi peljal kaj takega, zato se priporočam za en điro, če jo boš kupil..

Lep pozdrav, Anže

predelana rs-ka z kitom in yasuni r3 izpuhom gre preko 130kmh

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prodam malo rabljen cilinder top perfomance 80 gus za vse am6 agregate.

več na PM

jst bi ga kupu za mojo rs-ko kuk je cena???

in kolko km je mel ze prevozenih???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

predelana rs-ka z kitom in yasuni r3 izpuhom gre preko 130kmh

Čist odvisno z katerim kitom, vsi vemo da so kiti od 8ps pa do 25+.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

za rs- kit 80, ker izpuh je najbolš kupt? Leovince V6, gianelli, arrow.. če mate kšne izkušne kaj je najbolš, p kje je najcenej za kupt..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za rs- kit 80, ker izpuh je najbolš kupt? Leovince V6, gianelli, arrow.. če mate kšne izkušne kaj je najbolš, p kje je najcenej za kupt..

jst mam na 75ccm kitu zx-a pa se čist dobr obnese, najbolši je pomoje kšn yasuni, gianelli

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najceneje je definitivno Cilinder.si

Se dobi še ceneje sam ni slovensko. Najbolj se ti splača kakšna Italija al pa Avstrija seveda ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najceneje je definitivno Cilinder.si

najceneje je ebay biggrin.gif na ebay.it maš giannellia s karbonskim dušilcem za 137e.+poštnina če kupiš istega na motocentru mislim da je 210 trance_44_wink5.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

kurblate kaj mopede ? :D

jaz sem glih zdaj odstrano akumolator, na el. vžig mi ni vžgal, potiskat pa po snegu nemorem :D

vam verjetno kaj lažje vžgejo, ker moj kit je alu, in še je slabše za zimo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kurblate kaj mopede ? :D

jaz sem glih zdaj odstrano akumolator, na el. vžig mi ni vžgal, potiskat pa po snegu nemorem :D

vam verjetno kaj lažje vžgejo, ker moj kit je alu, in še je slabše za zimo...

Vžigam na vsake 14 dni in vžge kot se šika :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kurblate kaj mopede ? biggrin.gif

jaz sem glih zdaj odstrano akumolator, na el. vžig mi ni vžgal, potiskat pa po snegu nemorem biggrin.gif

vam verjetno kaj lažje vžgejo, ker moj kit je alu, in še je slabše za zimo...

vžigam jo vsak dantrance_40_thumbup.gif ,zaradi kita pa nevem,kr je mel moj brat tzr z mhr80 pa giannelli...pa mu je vžgala vedno pozimi,in to z 3mA akumulatorjemtrance_11_confused.gif

PRODAM ORIGINALNI FILTER ZA YAMAHO TZR 50

več na PM

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Po Daugem Času bom Zopet Odpr malo to temo

Zanima me kere Zavorne Ploščice so najbolše...Spomladi morem menjtat na sprednjem Disku

Pa zanimajo me tudi cene

Hvalaa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js bom pa zadnje menju.. in sm prašu u LJ na aprilia servisu za ceno in so 28 € .. zdj sm pa naroču neoriginalne u en trgovin k bojo 13€ :P sm bojo vretn manj zdržale.. e jebi ga

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po Daugem Času bom Zopet Odpr malo to temo

Zanima me kere Zavorne Ploščice so najbolše...Spomladi morem menjtat na sprednjem Disku

Pa zanimajo me tudi cene

Hvalaa

naboljše so zagotovo lucasworship.gif ,najslabše pa gold frentrance_39_thumbdown.gif

da vam povem eno resnično zgodbocool.gif

...ko sem mel na rs enih 15000km sem prvič moral menat ploščicetrance_39_thumbdown.gif ,pa sem zadne vzel pri kmc lucas k jih je mel na zalogitrance_40_thumbup.gif .pa sem šel na ptuj k habjaniču ker na kmc niso mel prednjih,pa so mi neke drage gold frenove prnesli,prvič slišaleek.gif .pa sem jas to doma namontiral pa se vozim nekaj časa,pa 1x pogledam prednji disktrance_34_sleepy.gif ,pa vidim da je ves najettrance_38_surprise.gif ,pa pogledam pa so ploščice dokonca zanič po 1000kmtrance_39_thumbdown.gif .pa sem šel na cven k motocentru pa sem vzel lucas pa še mi zdej po 5000km drži in se skorja nič niso obrabileworship.gif pa še 6€ so ble bol poceni...

lucas pa se dobijo tudi na mehkoto ali kako se to meritrance_19_hmm.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js bom pa zadnje menju.. in sm prašu u LJ na aprilia servisu za ceno in so 28 € .. zdj sm pa naroču neoriginalne u en trgovin k bojo 13€ tongue.gif sm bojo vretn manj zdržale.. e jebi ga

jas sem dal za zadne lucasove 13€..pa kolko sem vprašal kolege motoriste,mi je vsak rekel da so bolše celo od originalnih-zdej nevem če je res taka kvaliteta so pa na probi na moji rswhistle.gif -za 1xtrance_40_thumbup.gif jim dobro kaže

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po Daugem Času bom Zopet Odpr malo to temo

Zanima me kere Zavorne Ploščice so najbolše...Spomladi morem menjtat na sprednjem Disku

Pa zanimajo me tudi cene

Hvalaa

A ti si že zrihtou tisto težavo z obrati ? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ti si že zrihtou tisto težavo z obrati ? :D

Na Servis sm dau motor, pa so neki malega zrihtali sam še useen se zgovarjajo nekii da je cilinder fest zaprt pa neke take...

Kr Neki...

Vglaunem motor se ne zavrti več ko 9.500 rpm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na Servis sm dau motor, pa so neki malega zrihtali sam še useen se zgovarjajo nekii da je cilinder fest zaprt pa neke take...

Kr Neki...

Vglaunem motor se ne zavrti več ko 9.500 rpm

saj veš kako so v avstriji zablokirani nekateri mopedi?

imajo v cilindru manjši izpušni kanal ki vela kot blokada v aspuhu,le da jo težko odstraniš--vsaj tako je blo na starejših mopedih za te novejše pa nevemwhistle.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na Servis sm dau motor, pa so neki malega zrihtali sam še useen se zgovarjajo nekii da je cilinder fest zaprt pa neke take...

Kr Neki...

Vglaunem motor se ne zavrti več ko 9.500 rpm

kit gor pa bo problem rešen:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!