Skoči na vsebino

Aprilia RS 50


Nik

Priporočene objave

kit gor pa bo problem rešen:D

Ve kdo za kakšen rabljen Kit...Ni važnoo kolk ccm...lahko tudi 50 sam da je Sport ;)

K nouga mi nii ker sm že itak preveč dau za ta Motor...Nebom nikol tolk dobiu kolk sm že zj dau+vložo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ve kdo za kakšen rabljen Kit...Ni važnoo kolk ccm...lahko tudi 50 sam da je Sport trance_44_wink5.gif

K nouga mi nii ker sm že itak preveč dau za ta Motor...Nebom nikol tolk dobiu kolk sm že zj dau+vložo

en moj kolega je nabavil nov 50cc cilinder+bat za 70€ 2exstrem k mu je tzr ribnila,sicer težko verjameš a je res..bom ga vprašal kaj več o tem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

se vid oz. sliš da je 80, lepo zapoje grim.gif

ja zelo globok zvok je..samo tu bi moral met kaki yasuni r3 gor to bi sekalobiggrin.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ko je mašina topla, je še bolj močen zvok :)

Zakon :D A boš kšn onboard naredu?

Popravljeno . Popravil Roky994
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

enkrat spomladi :) ko se bo dalo pelat z max speed, brez da mi prsti odpadejo :D

ok :D A maš 14-53 prenose, al si že zamenu zobnik ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok biggrin.gif A maš 14-53 prenose, al si že zamenu zobnik ?

moj kolega k je mel tudi rs nov model je mel samo odblokirano in prenose 16-53whistle.gif ..šla je ko ni blo vetra 90,v grapo ali pa da je veter pomagal pa je šla čez 100... v brege pa ni šla ravno nevem kajwhistle.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moj kolega k je mel tudi rs nov model je mel samo odblokirano in prenose 16-53whistle.gif ..šla je ko ni blo vetra 90,v grapo ali pa da je veter pomagal pa je šla čez 100... v brege pa ni šla ravno nevem kajwhistle.gif

90 samo ? A se ni zvrtu ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz sem imel aprilio rs50 letnik 2002(ce se ne motim).....original je šla 50km/h al celo 45km/h.....

kit 75ccm giza,gianelli izpuh,karburator 12 al je bil 14(se ne spomnem,je minilo preveč časa :)

končna 115km/h.....sam s časom vedno manj.....

zaribala 2x,pa sem jo prodal.....drugače pa brez problemov

2t motorji valda :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz sem imel aprilio rs50 letnik 2002(ce se ne motim).....original je šla 50km/h al celo 45km/h.....

kit 75ccm giza,gianelli izpuh,karburator 12 al je bil 14(se ne spomnem,je minilo preveč časa smile.gif

končna 115km/h.....sam s časom vedno manj.....

zaribala 2x,pa sem jo prodal.....drugače pa brez problemov

2t motorji valda smile.gif

kolko pa si naredil km da ti je 2x zaribalatrance_19_hmm.gif ?pomoje dostitrance_40_thumbup.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

s kitom okrog 14 000 km.....glede,da je bla giza,je kar solidno....

prvič mi je stisnilo bat,drugič pa je šel iglični ležaj...

pol je pa blo dovolj jajcanja s tem :)

avtomatik ruls :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

s kitom okrog 14 000 km.....glede,da je bla giza,je kar solidno....

prvič mi je stisnilo bat,drugič pa je šel iglični ležaj...

pol je pa blo dovolj jajcanja s tem smile.gif

avtomatik ruls smile.gif

hehe moj brat je mel tzr z MHR80 pa fajn spredelano pa je samo z kitom naredil 25000km,pa mu ni nobenkrat zariblala samo jo je pol prodal k je šel na več ccm...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe moj brat je mel tzr z MHR80 pa fajn spredelano pa je samo z kitom naredil 25000km,pa mu ni nobenkrat zariblala samo jo je pol prodal k je šel na več ccm...

tzr power trance_25_naughty.giftrance_43_wavetowel2.giftrance_40_thumbup.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tzr power trance_25_naughty.giftrance_43_wavetowel2.gif

ja ziher jawhistle.gif ,ko je pa ta kit dal gor je mela tzr 10000km pa je org. bat bil cel črn pa zgoraj se je že poškodoval...da o cilindru ne govorimtrance_39_thumbdown.gif

če nebi takrat dal gor kita,bi zaribala kot se na tzr to rado zgodi

samo nekaj še:kako je to mogoče da ma kolega tzr pa mu je originalni cilinder zaribal pri 7000km pa je bil zanič bat pa cilinder je mel rise,pol pa je dal gor 2extreme cilinder kit 50cc pa ma zdej 9500km pa mu je začelo nekaj ropotati pa je pogledal noter pa se na batu dela že lukjna-kruši se,pa lageri na ojnici so zanič--TZR POWERtrance_40_thumbup.gif

pa ne da bi grajal tzr samo povem kaj vemfredyjecar.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!