Skoči na vsebino

Aprilia RS 50


Nik

Priporočene objave

jap fajn se je mal pelat, sm k prideš domu pa bolš da ga ne pogledaš k je usran od peska za popiz... wink.gif

ja moja aprilia zadne dni tudi...danes pa več na skoraj ničworship.gif

samo jutri pa spet pravi dežtrance_39_thumbdown.giftrance_13_cry.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja moja aprilia zadne dni tudi...danes pa več na skoraj ničworship.gif

samo jutri pa spet pravi dežtrance_39_thumbdown.giftrance_13_cry.gif

Js sm še danes po dežu nerediu neki Km (20 nekje )...Nujnii opravkii pa to :naughty::winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js sm še danes po dežu nerediu neki Km (20 nekje )...Nujnii opravkii pa to :naughty::winkiss:

To pa je volja :D A se lahko sploh pelš, če se ti ne vrti ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To pa je volja :D A se lahko sploh pelš, če se ti ne vrti ?

Peljem že peljem...sam k več k 65 ga nespravim po ravnicii pm

Če na servisu od aprilije niso vedl ka je...Oz rekli so da je ta celinder fest zaprt in da več nebo šau z tem celindorom ! =(

ma kdoo kak rabljen cilinder hh xD

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Peljem že peljem...sam k več k 65 ga nespravim po ravnicii pm

Če na servisu od aprilije niso vedl ka je...Oz rekli so da je ta celinder fest zaprt in da več nebo šau z tem celindorom ! =(

ma kdoo kak rabljen cilinder hh xD

To pa raj zrihti... Pa pomožnosti dej 80cc cilinder gor pa bo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Peljem že peljem...sam k več k 65 ga nespravim po ravnicii pm

Če na servisu od aprilije niso vedl ka je...Oz rekli so da je ta celinder fest zaprt in da več nebo šau z tem celindorom ! =(

ma kdoo kak rabljen cilinder hh xD

hej, tale je prodaju več original cilindrov, pa mislim da je celo iz rogaške slatine (ti tut?)

http://moto spirit.eu/forum/viewtopic.php?t=4133 (brez presledka)

upraši če še ma.

Popravljeno . Popravil sinn
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hej, tale je prodaju več original cilindrov, pa mislim da je celo iz rogaške slatine (ti tut?)

http://moto spirit.eu/forum/viewtopic.php?t=4133 (brez presledka)

upraši če še ma.

Nism prijavljen na tem forumu...am se bom prijavo pa jga bom vprašau če še ma ka sm pomoje je že vse šlo :headbang:

Amm za na motor pa mi ni velik za vlagat ker če bo vse po planu bom že naslednje leto na 125 ccm pa mi je brezveze za eno sezono kupit nou kit + ferg...pol pa če bi še dau kaki "pravi" kit kot se splača okol 15 hp bi še mogo blajerco menjat ker je ta orginal pa nwm če bi daugo zdržala pol pa še šraufat treba..

Lp:trance_33_sleep:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nism prijavljen na tem forumu...am se bom prijavo pa jga bom vprašau če še ma ka sm pomoje je že vse šlo headbang.gif

Amm za na motor pa mi ni velik za vlagat ker če bo vse po planu bom že naslednje leto na 125 ccm pa mi je brezveze za eno sezono kupit nou kit + ferg...pol pa če bi še dau kaki "pravi" kit kot se splača okol 15 hp bi še mogo blajerco menjat ker je ta orginal pa nwm če bi daugo zdržala pol pa še šraufat treba..

Lp:trance_33_sleep:

blajerca bi mogla zdržat.. od rs50blacka brat je mel 18hp pa original blajerco pa je zdržala trance_40_thumbup.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

blajerca bi mogla zdržat.. od rs50blacka brat je mel 18hp pa original blajerco pa je zdržala trance_40_thumbup.gif

ja pa domov z motoristov skoraj celo pot dokonca držal (mislim držal je sklopko pa gas dokonca) pa je je prišel do igle kazalec na števcu pa ga držal tak 10sek.

na tzr pa na rs (vsaj nov model) zdrži ojnica pa naj kdo reče kaj hočetrance_40_thumbup.gif ,ker jas moje rs tudi na motoristih ne šparambiggrin.gif

Popravljeno . Popravil rs50black
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dons biu pa vreme worship.gif Naredu skor 50km...

skoraj 250km...closedeyes.gif pa se sploh nisem dosti vozil...moram pogledat če števec kaj lažewhistle.giftongue.gif ...že spet jutri tankatsad.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

skoraj 250km...closedeyes.gif pa se sploh nisem dosti vozil...moram pogledat če števec kaj lažewhistle.giftongue.gif ...že spet jutri tankatsad.gif

omg ..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

roky ima prav,dej raje kit gor....z originalnim cilindrom ne gre nikamor,se imel rs50 letnik 2000 in deluje po principu apn6...več kot 50 original ni šlo...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

roky ima prav,dej raje kit gor....z originalnim cilindrom ne gre nikamor,se imel rs50 letnik 2000 in deluje po principu apn6...več kot 50 original ni šlo...

Čak, sam tok hudo pa spet ni  :hmm:. Men gre sam z drugim avspuhom 100km/h  po števcu (90 realnih), sam mam pa ta nov model rs...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čak, sam tok hudo pa spet ni trance_19_hmm.gif. Men gre sam z drugim avspuhom 100km/h po števcu (90 realnih), sam mam pa ta nov model rs...

sej starejši model tudi gre 100 z giannelliombiggrin.gif (vsaj po števcu),majo pa v originalu 14 fergazer samo se z 50cc ne pozna skoraj ničtrance_40_thumbup.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jooj :D najcenejša varianta je spilit izpušni kanal, popravit pretočne kanale, pogleat, če so kanali poravnani z batom v najnižji legi (če niso, dvignit cilinder ter zgori za tolko pobrust, kolko se je dvignalo), nastavit squish (za org cly na nekje 1.1 /1.2 mm, ker je težko točno zadet) in voila. po možnosti še kaka 17.5 in ste zmagal :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jooj biggrin.gif najcenejša varianta je spilit izpušni kanal, popravit pretočne kanale, pogleat, če so kanali poravnani z batom v najnižji legi (če niso, dvignit cilinder ter zgori za tolko pobrust, kolko se je dvignalo), nastavit squish (za org cly na nekje 1.1 /1.2 mm, ker je težko točno zadet) in voila. po možnosti še kaka 17.5 in ste zmagal smile.gif

ja samo na izpušne pa na pretočne kanale pa se netrebaš takoj spravitiwhistle.giftongue.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma kwa boš brusu pa drkau pa drajsou.. kupiš kit 80 pa je. seveda gre original 90 po šteucu... po ravnini- sam k pa klanc zagleda ga pa zmanka.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če se cilindra z glavo lotiš, zna tud v klanec lepo it. js sm na aeroxu tunal org cly, do 60 mi stegne tko kot sport, u kakršenkoli hrib za cca 10 km več, končna pa tud za 7 kmh več :) pač moj predlog, najceneje je, seveda pa ni najlažje :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja samo na izpušne pa na pretočne kanale pa se netrebaš takoj spravitiwhistle.giftongue.gif

Ej tam v tzr temi sm vidau da si pisau neki glede oljne pumpe...Ka aprilia ma isto da jo moreš ofnat?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma kwa boš brusu pa drkau pa drajsou.. kupiš kit 80 pa je. seveda gre original 90 po šteucu... po ravnini- sam k pa klanc zagleda ga pa zmanka.

ja prvo ta drag moped pol pa še 1x tolko za predelavetrance_40_thumbup.gif

počakal bom da še ta gre upejmo da še drugo sezono pa pol 125cc ali pa tega u nulo predelattrance_40_thumbup.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej tam v tzr temi sm vidau da si pisau neki glede oljne pumpe...Ka aprilia ma isto da jo moreš ofnat?

dekl samo dol vzemi (če veš kje sploh je ta dekl) pa maš podoben šrauf pa samo štelaš-odpiraš/zapiraš podobno ko na gas zajli...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!